Teraz jest 21 cze 2018, o 20:40

Zostaw Kontakt

Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymasz odpowiedź.

sl@w_es

Moderator

• Podziękował : 15 razy
    Otrzymał podziękowań: 273 razy
  • Moja taryfa: N Plush Ja+NK SuperK
  • Model telefonu: myPhone Hammer +, Samsung GT-S5611, Wiko PF 4G

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post21 lut 2018, o 07:56

iratex napisał(a):Jak to jest piszecie że doładowanie za 10 zł przedłuża termin o 10 dni i powinno wystarczyć by wydłużyć ważność konta. Więc dzisiaj tak zrobiłem i okazało się że przedłużono mi ważność konta o 7 dni. (...)

Mój błąd. :oops: Przepraszam.
Posiłkowałem się stroną http://www.plus.pl/uslugi/doladowania nie bacząc, że opis dotyczy tylko taryfy PNK bez limitu.
Pełne zestawienie ważności konta po jego zasileniu dla poszczególnych taryf znajdziesz w artykule FAQ - najcześciej zadawane pytania: Zasilenia - okres ważności konta w ofercie Na Kartę (dla pokontraktowego Mixa ostatnia tabelka).
iratex napisał(a):W regulaminie termin jest określony na 7 dni i teraz ma pytanie czy doładowując za 10 zł w dniu dzisiejszym zmieszczę się w czasie ?

Najprawdopodobniej nie, ale w ostatnim dniu, przed utratą ważności konta sugeruję wykonanie zasilenia kwotą 5 zł (ważność wydłuży się o 2 dni od momentu doładowania) i wówczas bez problemów przejdziesz do oferty na kartę.

Joanna_Plus

Specjalista Plusa

• Podziękował : 48 razy
    Otrzymał podziękowań: 1572 razy

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post21 lut 2018, o 10:23

iratex,

po migracji do oferty Plus na Kartę, najlepiej od razu aktywuj usługę Rok Ważności Konta. Nie wiem, którą finalnie taryfą jesteś zainteresowany, ale dla oferty Ja Plus na Kartę I (na którą nastąpi zmiana), szczegóły znajdziesz w tym regulaminie: https://www.plus.pl/documents/16/9aa815 ... _Konta.pdf (ważne: po aktywacji usługi należy zasilić konto kwotą minimum 5 zł w okresie 30 dni).

Wszystkie promocje dostępne w naszych taryfach, znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Poprzednia strona

Powrót do Plus Mix/Plus na Kartę - Oficjalny dział Plusa