Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj SyndromWrrr,

Plush bez limitu jest to jedna z ostatnich taryf w ofercie Plus na Kartę.
Kazimierz.Henryk pisze:jedynie możesz przejść z plush na pnk bez limitu tym kodem *147*20# opłata 3 zł. A dostępność promocji po zmianie taryfy sprawdzisz na tej stronie. http://www.plus.pl/na-karte
Potwierdzam :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
valsary
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 mar 2015, o 22:26

Z MIXV na PNK

Post autor: valsary »

Witam,
po poradzie pani z BOK wysłałem smsa PNK aby zakończyć taryfę MIXV i przejść na kartę. Podczas rozmowy zrozumiałem że zostanę przeniesiony w ciągu 7 dni na taryfę PNK bez limitu. Jednak niedawno przyszedł sms potwierdzający że zostanie włączona taryfa PLUSH bez limitu. Mam pytanie czy to jedyna taryfa, na którą można "przeskoczyć" z mixa. Różnice jakie udało mi się dostrzec pomiędzy tymi taryfami to jakby większa ilość usług dodatkowych w PnK i jakby bardziej elastyczna oferta. Ale może się mylę?
Ostatnio zmieniony 9 mar 2015, o 12:40 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Z MIXV na PNK

Post autor: sl@w_es »

Przechodząc z Mixa do oferty na kartę standardowo otrzymujesz taryfę Plush bez limitu, ale możesz ją zmienić na PNK bez limitu. Koszt zmiany to 3 zł. Innych możliwości migracji nie ma.
Różnice? W Plush w niektórych opcjach występuje pakiet internetowy 2 GB, a w PNK bez limitu tylko 0,5 GB, jednak w tej ostatniej taryfie można korzystać z Rocznej ważności konta, czego nie ma w Plush.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
valsary
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 mar 2015, o 22:26

Re: Z MIXV na PNK

Post autor: valsary »

Dzięki za info, czyli jednak źle zrozumiałem. Sądziłem że nie ma powrotu z PLUSHa do PnK ale przy tych różnicach to chyba nie będzie takiej potrzeby i zostanę w PLUSHu. Dzięki jeszcze raz!
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Z MIXV na PNK

Post autor: sl@w_es »

@ „valsary”,

zauważ, że ja pisałem o zmianie taryfy na PNK bez limitu, a to nie to samo co taryfa Plus na kartę, więc jeśli chodzi Ci o tę starszą PNK to takiej zmiany nie dokonasz.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj valsary,

na przyszłość prośba o:
Joanna_Plus pisze:1. Przed założeniem nowego wątku, należy użyć opcji SZUKAJ:

Obrazek
Otrzymujemy w ten sposób gotową odpowiedź. Jeżeli nie wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, dopisujemy pytanie kontynuując dany wątek.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kaczuszka123
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2015, o 20:17

Zmiana taryfy mixplus IV duo

Post autor: kaczuszka123 »

Witam

Jestem zainteresowany przejściem z mojej bieżącej taryfy (mixplus IV duo) do taryfy Plus na Kartę bez limitów. Jednak kod na zmianę taryfy *147*20# nie działa. Po wpisaniu tego kodu dostaję informację zwrotną abym skontaktował się z BOK plusa. Chcę zmienić taryfę ponieważ interesuje mnie promocja Rok ważności konta.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2015, o 11:38 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kaczuszka123,

migracji nie dokonasz za pomocą kodu. Przejścia z oferty Plus Mix do Plus na Kartę, odbywa się przez wysłanie SMS-a o treści PNK na bezpłatny numer 2699.
W ósmym dniu taryfa Plush bez limitu zostanie aktywowana na Twoim numerze.

Ważne: aby zmiana została dokonana, konto numeru musi być aktywne (posiadać dodatnie saldo i zachowany termin ważności).

Jeżeli interesuję Cię promocja Rok Ważności Konta, to działa ona w ofercie Plus na Kartę bez limitu. Po zmianie na Plush bez limitu, możesz dokonać zmiany taryfy. Koszt to 3 zł. Kod na aktywację *147*20#. Szczegóły w regulaminie i na stronie: http://www.plus.pl/na-karte.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Adzian
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 cze 2015, o 19:13

Koniec MixV przejście na karte.

Post autor: Adzian »

Witam,
Aktualnie posiadam taryfę MixV, do końca pozostało mi 2 doładowania.
1. Czy po dokonaniu tych doładowań mogę przejść na taryfę "Ja+na kartę"?
2. Czy będe mógł tam aktywowac promocję "Bez limitu w sieci" gdzie mam darmowe rozmowy i smsy w Plusie?
3. Jeżeli zostaną mi jakieś środki na koncie i będe chciał aktywować "Ja+na kartę", to czy te środki przepadną czy będe mógł je później jeszcze wykorzystać?
4. Czy mając jakąś taryfę mixa bądz na kartę można za pomocą pozostałych środków na koncie dokonywać płatności w sklepie Google Play?
Ostatnio zmieniony 12 cze 2015, o 10:39 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Adzian,
Adzian pisze:1. Czy po dokonaniu tych doładowań mogę przejść na taryfę "Ja+na kartę"?
Adzian pisze:2. Czy będe mógł tam aktywowac promocję "Bez limitu w sieci" gdzie mam darmowe rozmowy i smsy w Plusie?
Ja + to nie jest taryfa.
Migracja z oferty Plus Mix, odbywa się do taryfy Plush bez limitu. Promocja Ja + Zawsze bez limitu w sieci, dostępna jest w taryfie Plus na Kartę bez limitu. Z taryfy Plush bez limitu możesz przejść do Plus na Kartę bez limitu za pomocą kodu *147*20# - koszt 3 zł.
Adzian pisze:3. Jeżeli zostaną mi jakieś środki na koncie i będe chciał aktywować "Ja+na kartę", to czy te środki przepadną czy będe mógł je później jeszcze wykorzystać?
Przy migracji środki nie ulegają wyzerowaniu.
Adzian pisze:4. Czy mając jakąś taryfę mixa bądz na kartę można za pomocą pozostałych środków na koncie dokonywać płatności w sklepie Google Play?
Nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Johnny Bagieta
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2015, o 13:37

Przeniesienie numeru z Plus Mix do Plus na Kartę

Post autor: Johnny Bagieta »

Witam,
Mam Mixa w Plusie (zostalo mi 1 doladowanie), ale chcialbym przeniesc numer do Plusa na Karte (Ja +). Czy jest taka mozliwosc? Jesli tak to moglbym to zrobic juz teraz czy najpierw musze zrealizowac ostatnie doladowanie? Umowa jest podpisana na moja Mame, wiec czy podczas wizyty w salonie musi ona przyjsc ze mna czy moge wszystko zalatwic sam?
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 1 lip 2015, o 14:54 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Johnny Bagieta,
Johnny Bagieta pisze:Mam Mixa w Plusie (zostalo mi 1 doladowanie), ale chcialbym przeniesc numer do Plusa na Karte (Ja +). Czy jest taka mozliwosc?
Migracja możliwa jest po wywiązaniu się z dotychczasowej umowy (zrealizowaniu wszystkich doładowań).
O tym jak dokonać zmiany, pisaliśmy we wcześniejszych postach.
Johnny Bagieta pisze:Umowa jest podpisana na moja Mame, wiec czy podczas wizyty w salonie musi ona przyjsc ze mna czy moge wszystko zalatwic sam?
Po zmianie dane są migrowane. Jeżeli interesuję Cię przerejestrowanie numeru z mamy na siebie, to szczegóły znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Johnny Bagieta
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2015, o 13:37

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Johnny Bagieta »

Czyli musze najpierw zrealizowac ostatnie doladowanie a potem moge isc do salonu i przeniesc numer do Plush na karte, tak? A potem ewentualnie do Plusa na karte i wybrac sobie, ktorys z pakietow? Chociaz z tego co widze, w Plushu i tak sa prawie takie same taryfy jak w Plusie, wiec nie musze przenosic sie do Plus na Karte tylko wybrac sobie cos z Plusha. I jeszcze mam takie jednego pytanie... Czy, jezeli zostane w tym Plushu to czy znajomi, ktorzy maja wykupione pakiety smsow do Plusa i napisza do mnie esa zaplaca za niego? Czy ten es zalapie sie w pakiecie?
Pozdrawiam i dziekuje.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Johnny Bagieta,
Johnny Bagieta pisze:Czyli musze najpierw zrealizowac ostatnie doladowanie
Tak. Zmiana jest możliwa po zrealizowaniu wszystkich doładowań.
Johnny Bagieta pisze:a potem moge isc do salonu i przeniesc numer do Plush na karte, tak?
Nie. Zmiany nie dokonujesz w salonie.
Joanna_Plus pisze:Przejścia z oferty Plus Mix do Plus na Kartę, odbywa się przez wysłanie SMS-a o treści PNK na bezpłatny numer 2699.
W ósmym dniu taryfa Plush bez limitu zostanie aktywowana na Twoim numerze.
Pełen regulamin znajduje się na tej stronie: http://www.plushbezlimitu.pl/new-plush- ... _Karte.pdf.
Johnny Bagieta pisze:Czy, jezeli zostane w tym Plushu to czy znajomi, ktorzy maja wykupione pakiety smsow do Plusa i napisza do mnie esa zaplaca za niego? Czy ten es zalapie sie w pakiecie?
Oczywiście.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Johnny Bagieta
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2015, o 13:37

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Johnny Bagieta »

Ok, dziekuje bardzo za pomoc :) Zrealizowalem ostatnie doladowanie i wyslalem esa PNK. Teraz pozostaje mi tylko wybrac pomiedzy Plusem na Karte a Plushem na karte :)
ODPOWIEDZ