Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Johnny Bagieta,

w razie pytań czy wątpliwości - zapraszam :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
leszek85
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 2 lut 2013, o 01:46

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: leszek85 »

Witam, przeszedlem z Mixa na Plush i teraz z Plusha do PnK bez limitu. Wlaczylem promocje Rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci za 0zl i dostalem wiadomosc ze po doladowaniu 5zl waznosc promocji to 5dni czyli jest to dzien za zlotowke? Wiec jak doladuje 30zl to bedzie 30dni a jak 50zl to 50dni?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj leszek85,
leszek85 pisze:Wiec jak doladuje 30zl to bedzie 30dni a jak 50zl to 50dni?
Tak.
4. Promocja jest aktywowana na okres równoważny Okresowi Ważności dla Usług wychodzących po Zasileniu konta („Okres Ważności Promocji”) zgodnie z poniższym schematem:
a. zasilenie kwotą od 5 zł do 9,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 5 dni;
b. zasilenie kwotą od 10 zł do 19,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 10 dni;
c. zasilenie kwotą od 20 zł do 29,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 20 dni;
d. zasilenie kwotą od 30 zł do 49,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 30 dni;
e. zasilenie kwotą od 50 zł do 99,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 90 dni;
f. zasilenie kwotą 100 zł i więcej uprawnia do korzystania z Promocji przez 180 dni.
Okres Ważności Promocji jest ustalany każdorazowo dla dokonywanego i najkorzystniejszego dla Abonenta
Zasilenia konta, które spełnia powyższe warunki. Okresy Ważności Promocji wynikające z następujących po sobie
Zasileń konta nie sumują się.
http://www.plus.pl/documents/16/144a6e1 ... 0sieci.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michael2424
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2015, o 18:54

taryfa mixV

Post autor: michael2424 »

witam skończyła mi się umowa w plusie mam taryfę mixV, wczoraj wysłałem smsa z kodem żeby przejść na pnk i czekam na wiadomość z aktywacją. dzisiaj skończyła mi się ważność konta czy jak doładuję konto za 50 zł będę miał ważność konta przedłużoną o miesiąc czy o trzy miesiące?
Ostatnio zmieniony 14 lip 2015, o 10:18 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
leszek85
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 2 lut 2013, o 01:46

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: leszek85 »

Joanna_Plus pisze:Witaj leszek85,
leszek85 pisze:Wiec jak doladuje 30zl to bedzie 30dni a jak 50zl to 50dni?
Tak.
No to chyba nie do konca tak bo z tego regulaminu wynika ze jesli doladuje 50zl to promocja bez limitu w sieci powinna byc wazna przez 90 dni a nie 50.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj michael2424,
michael2424 pisze:dzisiaj skończyła mi się ważność konta czy jak doładuję konto za 50 zł będę miał ważność konta przedłużoną o miesiąc czy o trzy miesiące?
Pisałam o tym np. w tym wątku http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... 99#p114966:
Joanna_Plus pisze:
jeżeli umowa została zakończona, to możesz dokonać przejścia na Pokontraktowy System Zasileń. Nie ma tu wprawdzie rocznej ważności konta, ale doładowania nadają ważność numeru tak jak w ofercie Plus na Kartę. Czyli każde doładowanie odblokuje konto (nie tak jak do tej pory, tylko kwota z kontraktu lub wyższa), a ważność numeru będzie liczona w zależności od kwoty zasilenia – 5 zł – 2 dni; 10 zł – 7 dni, 20 zł – 14; 30 zł – 30 dni, 50 zł – 90 dni; 100 zł – 180 dni.

Więcej informacji na ten temat na tej stronie: http://www.plus.pl/uslugi/pokontraktowy-system-zasilen. W tym przypadku działają wszystkie promocje/pakiety z oferty Plus Mix, tak jak do tej pory.
michael2424 pisze:wczoraj wysłałem smsa z kodem żeby przejść na pnk i czekam na wiadomość z aktywacją. dzisiaj skończyła mi się ważność konta
Aby zmiana mogła zostać zrealizowana konto numeru musi być aktywne:
7. Jeżeli w okresie siedmiu dni, o których mowa w pkt. 5 powyżej upłynie okres ważności dla
usług wychodzących, o czym Abonent zostanie powiadomiony za pomocą wiadomości SMS, rozwiązanie
Dotychczasowej Umowy nie nastąpi. W takim przypadku Abonent będzie mógł skorzystać z Promocji dopiero
po zasileniu konta i ponownym wysłaniu wiadomości SMS, o której mowa w pkt. 4.
http://www.plushbezlimitu.pl/new-plush- ... _Karte.pdf

leszek85,

tak racja. Mój błąd, ponieważ spojrzałam tylko na 30 zł. Zasilenie numeru kwotą 50 zł, nada ważność promocji na +90 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Przejście z Mix na kartę.

Post autor: borsuk_20 »

Witam. Chciałbym przejść z Mix na kartę. Moje pytanie jest co muszę zrobić, żeby nastąpiła taka zmiana. Taką zmianę motywuję tym, że nie macie atrakcyjnej oferty w Mix i Abonament w kwocie 30 zł. Jakieś rady?
Ostatnio zmieniony 24 sie 2015, o 15:02 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj borsuk_20,

wszystkie zasilenia z dotychczasowego kontraktu zostały zrealizowane?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: borsuk_20 »

@up

Zostały mi dwa doładowania, które niebawem zrealizuję.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

borsuk_20,
borsuk_20 pisze:Chciałbym przejść z Mix na kartę.
borsuk_20 pisze:Zostały mi dwa doładowania, które niebawem zrealizuję.
Taka zmiana będzie oczywiście możliwa po wywiązaniu się z dotychczasowej umowy.
Sposób migracji podawałam we wcześniejszych postach:
Joanna_Plus pisze:
Przejścia z oferty Plus Mix do Plus na Kartę, odbywa się przez wysłanie SMS-a o treści PNK na bezpłatny numer 2699.
W ósmym dniu taryfa Plush bez limitu zostanie aktywowana na Twoim numerze.

Ważne: aby zmiana została dokonana, konto numeru musi być aktywne (posiadać dodatnie saldo i zachowany termin ważności).
Pełen regulamin dostępny jest na tej stronie: http://www.plushbezlimitu.pl/new-plush- ... _Karte.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
TheMisterAce
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2013, o 12:14

Koniec umowy MIXPLUS. Co dalej ?

Post autor: TheMisterAce »

Witam, 10 dni temu doładowałem swoje konto ostatnim doładowaniem w umowie. Wykonałem wszystkie doładowania i teraz mam na koncie pewną większą sumę pieniędzy (Jestem za granicą i mam tutaj drugą kartę w telefonie - nie korzystam więc z plusa). Czy mogę zachować numer, pieniądze pozostałe na karcie i jedynie po zakończonej umowie zrezygnować z doładowań po 40 zł/mies przy pozostaniu przy tym numerze?
Pół roku temu w salonie powiedzieli mi, że po ostatnim doładowaniu mam wysłać jakiś kod, który zakończy umowę. Nie mogę go jednak znaleźć w Internecie.

Pozdrawiam Karol
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2015, o 11:34 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do właściwego wątku.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj TheMisterAce,

jeżeli Twój numer został zasilony po zakończeniu umowy, to wówczas został przeniesiony na Pokontraktowy System Zasileń. Więcej informacji na ten temat znajdziesz np. na tej stronie: http://www.plus.pl/uslugi/pokontraktowy-system-zasilen lub przez opcję SZUKAJ na forum.
TheMisterAce pisze:Pół roku temu w salonie powiedzieli mi, że po ostatnim doładowaniu mam wysłać jakiś kod, który zakończy umowę. Nie mogę go jednak znaleźć w Internecie.
Zapewne chodziło o przejście do oferty Plus na Kartę. Instrukcję migracji znajdziesz we wcześniejszych postach:
Joanna_Plus pisze:
migracji nie dokonasz za pomocą kodu. Przejścia z oferty Plus Mix do Plus na Kartę, odbywa się przez wysłanie SMS-a o treści PNK na bezpłatny numer 2699.
W ósmym dniu taryfa Plush bez limitu zostanie aktywowana na Twoim numerze.

Ważne: aby zmiana została dokonana, konto numeru musi być aktywne (posiadać dodatnie saldo i zachowany termin ważności).
Regulamin usługi: http://www.plushbezlimitu.pl/new-plush- ... _Karte.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: lodyga »

Witam Joanno, jako że dawno mnie nie było to gubię sie już w Plusie i proszę o pomoc.

Umowa kończy mi się w mixie no załóżmy jedno doładowanie, chcę przejść na kartę.

W tym celu ( tak jak kiedyś) przechodzę na PNK?

I interesuje mnie oferta którą mam na innym numerze aczkolwiek nie wiem czy jest jeszcze aktualna tj.

- sms za darmo do Plusa
- Rozmowa CAŁA za 29 groszy

Czy jest to jeszcze??
Jeśli nie to coś podobnego?

Sprawdzałam na stronie ale na prawdę nie mogę coś tego ogarnąć...




Dobra coś CHYBA znalazłam:

Czyli wykonam zasilenie, przechodze na PNK sms i :

http://www.plus.pl/na-karte/taryfy-wiecej - tu włączam sms za 0 zł do PLusa tak?
A ta rozmowa za 29 groszy CAŁA w PLusie jest jeszcze?
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj lodyga,
lodyga pisze:jako że dawno mnie nie było
Oj tak :-(, zrobiła się tutaj spora nieobecność ;-).
lodyga pisze:W tym celu ( tak jak kiedyś) przechodzę na PNK?
Nie, obecnie zmiana odbywa się do oferty Plush bez limitu.
lodyga pisze:I interesuje mnie oferta którą mam na innym numerze aczkolwiek nie wiem czy jest jeszcze aktualna tj.

- sms za darmo do Plusa
- Rozmowa CAŁA za 29 groszy
Jest aktualna, ale na numerach, które już ją posiadają. Z oferty Plush bez limitu, nie ma możliwości migracji do wcześniejszych taryf, w których te promocje działały.
lodyga pisze:Jeśli nie to coś podobnego?
Przejrzyj sobie proszę ofertę Plush bez limitu, którą podlinkowałam powyżej, ale jeżeli interesują Cię głównie połączenia i SMS-y do Plusa, to proponowałabym późniejsze przejście do oferty Plus na Kartę bez limitu. Tam można uaktywnić promocję Rozmowy i SMS bez limitu w Plusie, gdzie za 10 zł, otrzymujesz na 30 dni nielimitowane połączenia i SMS-y w ramach sieci.

Jest również nowa odsłona tej promocji. Różnica polega na tym, że usługa nic nie kosztuje, ale aby z niej skorzystać należy systematycznie zasilać konto. Szczegóły tutaj.

W razie pytań czy wątpliwości - pisz proszę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: lodyga »

No to tak średnio:(

BO chciałabym żeby mnie to wyniosło taniej niż w mixie, teraz doładowuję po 40 zł miesięcznie i mam sms za 6 zł - -600 sms i 39 groszy za rozmowę. Natomiast na koncie uzbierało się ponad 200 zł bo nie wydzwaniałam tego.

Chcę przejść na kartę ale rzadziej ładować np 50 zł na 3 miesiące...dużo nie gadam , sms też sporadycznie aczkolwiek nie chciałam się wiązać "comiesięczną umową"...

W tym przypadku kompletnie nie wiem co mam zrobić...
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
ODPOWIEDZ