Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: sl@w_es »

lodyga pisze:No to tak średnio:(

BO chciałabym żeby mnie to wyniosło taniej niż w mixie (...)

Chcę przejść na kartę ale rzadziej ładować np 50 zł na 3 miesiące (...)

W tym przypadku kompletnie nie wiem co mam zrobić...
Joanna_Plus nie wspomniała tu o dość istotnej usłudze w taryfie PNK bez limitu, a mianowicie Rok ważności konta.
Otóż dzięki aktywacji tej usługi wystarczy, że zasilisz konto za 5 zł i już bez żadnych zasileń będziesz mogła z niego korzystać przez rok. W tym czasie oczywiście możesz włączyć sobie
[color=#00BF00]Joanna_Plus[/color] pisze:(...) Rozmowy i SMS bez limitu w Plusie, gdzie za 10 zł, otrzymujesz na 30 dni nielimitowane połączenia i SMS-y w ramach sieci. (...)
Przelicz, przemyśl i... chyba nie masz nad czym się zastanawiać, bo taniej bez doładowań już się nie da. ;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: lodyga »

Dziękuje sl@w,

gdyby nie te "zabieranie" kasy w mixie i co miesięczne doładowanie to bym została ;)

No nic, muszę pomyśleć bo może lepiej jakiś mały abonament 19 zł czy coś...
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: sl@w_es »

lodyga pisze:(...) No nic, muszę pomyśleć bo może lepiej jakiś mały abonament 19 zł czy coś...
Przejście na abonament w Twojej sytuacji będzie związane z utratą zgromadzonych środków no i w jakiej wysokości by ten abonament nie był to zawsze będziesz przywiązana, na pewien okres.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: lodyga »

A najważniejsze pytanko: Załóżmy że dziś robie ostatnie doładowanie i co wtedy? Nie wysyłam nigdzie sms ani nic.
Czyli tak jakby dalej zostaje na "starym" mixie ale ze skończoną umową. To cennik jest taki sam jak był czy sama taryfa się zmienia? Bo nie ukrywam teraz moja taryfa jest w miarę bo 39 groszy za całą rozmowe i sms za 6 zł - 600sms.

Czy mogę przy tym zostać nie przedłużając umowy i doładowywać potem np za 50 zł na 3 miesiące?


Jakis użytkownik napisał mi to : Musisz wysłać sms PNK na 2699 w 8 dniu będziesz w plush bez limitu. Przez 8 dni musisz mieć aktywne wychodzące i min. 3 zł na koncie. Po zmianie taryfy dostaniesz sms lub sprawdzisz to kodem w 8 dniu *147#. Potem zmieniasz taryfę na pnk bez limitu tym kodem *147*20# opłata 3 zł, uruchamiasz telefon ponownie. Potem włączasz za 0 zł w sieci tym kodem *136*11*20# opłata 0 zł, sprawdzasz *136# i zasilasz np. za 50 zł na 90 dni i masz przez 90 dni bezpłatne rozmowy i sms w sieci plus."

Czy jest to prawdą?
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

lodyga,
lodyga pisze:gdyby nie te "zabieranie" kasy w mixie
Co dokładnie masz na myśli?
lodyga pisze:i co miesięczne doładowanie to bym została ;)
Jaki aktualnie termin ważności jest na tym Twoim numerze?
lodyga pisze:Natomiast na koncie uzbierało się ponad 200 zł bo nie wydzwaniałam tego.
sl@w_es pisze: Przejście na abonament w Twojej sytuacji będzie związane z utratą zgromadzonych środków
Oj tak i zdecydowanie ich szkoda.
lodyga pisze:A najważniejsze pytanko: Załóżmy że dziś robie ostatnie doładowanie i co wtedy? Nie wysyłam nigdzie sms ani nic.
Nadal pozostajesz w ofercie Plus Mix, bez konieczności comiesięcznego zasilania numeru: http://www.plus.pl/uslugi/pokontraktowy-system-zasilen.
lodyga pisze:To cennik jest taki sam jak był czy sama taryfa się zmienia? Bo nie ukrywam teraz moja taryfa jest w miarę bo 39 groszy za całą rozmowe i sms za 6 zł - 600sms.
Taryfa nie ulega zmianie. Nadal również będzie możliwość korzystania z dotychczasowych promocji i pakietów. Cennik podstawowy ulega zmianie. Pisałam o tym np. w tym wątku: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... ka#p141161.
lodyga pisze: Przez 8 dni musisz mieć aktywne wychodzące i min. 3 zł na koncie.
Kwota 3 zł nie jest wymagana. Aby migracja mogła zostać zrealizowana konto numeru musi być aktywne (posiadać zachowany termin ważności i dodatnie saldo).
lodyga pisze:Potem zmieniasz taryfę na pnk bez limitu tym kodem *147*20# opłata 3 zł, uruchamiasz telefon ponownie. Potem włączasz za 0 zł w sieci tym kodem *136*11*20# opłata 0 zł, sprawdzasz *136# i zasilasz np. za 50 zł na 90 dni i masz przez 90 dni bezpłatne rozmowy i sms w sieci plus."

Czy jest to prawdą?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawel1710
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 16 lis 2014, o 22:37

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: pawel1710 »

Witam. przeszedłem właśnie na taryfę Plus na Kartę Bez limitu. Nie uruchamiałem jeszcze żadnych dodatkowych usług i promocji poza promocją Rok Ważności Konta. Po zalogowaniu się na moje konto Plus online moim oczom ukazało się coś takiego:

Obrazek

Dlaczego ten pakiet atlantycki włączył się sam i do tego 2 razy?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj pawel1710,
pawel1710 pisze:przeszedłem właśnie na taryfę Plus na Kartę Bez limitu.
Te pakiety widnieją również pod kodem *121#?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawel1710
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 16 lis 2014, o 22:37

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: pawel1710 »

Tak.

Dodam jeszcze, że żadnej opłaty mi za te pakiety nie pobrało, ale dziwi mnie dlaczego same z siebie się nagle pojawiły? I do tego ważne 3 dni, a nie 30?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

pawel1710,

i jak numer był w usługach Plus Mix, te pakiety nie były widoczne ani w aplikacji, ani pod kodem USSD?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawel1710
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 16 lis 2014, o 22:37

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: pawel1710 »

Wcześniej, jak byłem jeszcze w MIX-ie, to nie sprawdzałem. Na początku września byłem w Niemczech i uruchamiałem ten pakiet atlantycki, ale wtedy jeszcze byłem w MIX-ie i go praktycznie całego wykorzystałem. Więc jakim cudem pojawił się po przejściu na PnK, do tego całkowicie odnowiony i x2?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

pawel1710,

prześlij mi proszę numer twego telefonu przez ten formularz. Poproszę wówczas o weryfikację tej sprawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kudii
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 15:41

Koniec umowy z Mix6

Post autor: kudii »

Witam ,otóż mam taryfę mix6 i płacę 78 gr chyba za minutę ,potrzebuję obecnie takiej opcji gdzie będę mógł rozmawiać z jedną osobą sieci Play za darmo ,lub za grosze ,bardzo proszę o podanie opcji uzyskania taniego ,darmowego połączenia.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2015, o 16:01 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kudii,

jeżeli dotychczasowa umowa została zakończona, to istnieje możliwość przejścia do oferty Plush bez limitu i tam skorzystania z promocji Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.

Aktualnie przy przedłużeniu umowy w usługach Plus Mix, dostępny jest pakiet 300 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych lub też usługa Bez limitu: http://www.plus.pl/mix/przedluz-umowe-plus.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kudii
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 15:41

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: kudii »

Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

kudii,
kudii pisze:To jest to samo co to ??
http://www.plus.pl/uslugi/zmiana-taryfy
Nie. Plus na Kartę bez limitu i Plush na Kartę bez limitu, to są dwie różne taryfy. Przejście z oferty Plus Mix, odbywa się bezpośrednio do Plush na Kartę bez limitu, jednakże za odpłatnością 3 zł, można zmienić taryfę na Plus na Kartę bez limitu. W naszym FAQ znajdziesz wszystkie promocje, które w tych taryfach są dostępne. Pytanie, jakich usług oprócz tej wspomnianej powyżej potrzebujesz. W razie pytań - pisz proszę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ