Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Opti19 »

Dziekuje Pani Joanno za odpowiedz.
Jeszcze mam takie pytnie. Czy wysylajac tego smsa pnk na 2699 przechodze na plus na karte czy plusha??
Nastepne pytanko. Jesli przejde na Ja + Rok waznosci konta i zabierze mi te 10zl to czy po okresie tego roku znowu bede musial wyslac takiego samego smsa zeby dostac nastepny rok??

Caly czas interesuje mnie taryfa plus na karte *147*11#
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Opti19,
Opti19 pisze:Czy wysylajac tego smsa pnk na 2699 przechodze na plus na karte czy plusha??
Przejście odbywa się do oferty Plus na Kartę i taryfy Ja+ Na Kartę: http://www.plus.pl/documents/16/848e317 ... _Karte.pdf.
Opti19 pisze:Jesli przejde na Ja + Rok waznosci konta i zabierze mi te 10zl to czy po okresie tego roku znowu bede musial wyslac takiego samego smsa zeby dostac nastepny rok??
Tak, takie są zasady działania tej promocji.

Ale... aktualnie po zmianie, będziesz mógł włączyć tę promocję za darmo w ramach bonusów za rejestrację numerów (po migracji, Twój numer będzie automatycznie zarejestrowany, na dane z aktualnej umowy). Szczegóły na tej stronie http://www.plus.pl/rejestracja i w tym regulaminie: http://www.plus.pl/documents/16/754cd8c ... 56c1f3fdde.
Opti19 pisze:Caly czas interesuje mnie taryfa plus na karte *147*11#
Nie mam możliwości powrotu do taryf wcześniej obowiązujących.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Opti19 »

Rozumiem. Czyli po tych 7 dniach wrzuci mnie na ta taryfe *147*21# Ja+Na karte, a nie na Plus Na karte?? Dobrze rozumiem?? Przepraszam, ale pomieszalo mi sie juz wszystko xd
Jest jeszcze taka sprawa, ze obecnie na koncie posiadam ponad 100zl i konto mam wazne do 5.10.2016, poniewaz w jednym dniu zasililem dwa doladowania. Czy jak wrzuci mnie na taryfe podana wyzej to bede musial teraz doladowac konto czy moge to zrobic w pazdzierniku??
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Opti19,
Opti19 pisze:Czyli po tych 7 dniach wrzuci mnie na ta taryfe *147*21# Ja+Na karte, a nie na Plus Na karte??
Tak, będzie to Ja+ Na Kartę: http://www.plus.pl/na-karte.
Opti19 pisze:Jest jeszcze taka sprawa, ze obecnie na koncie posiadam ponad 100zl i konto mam wazne do 5.10.2016, poniewaz w jednym dniu zasililem dwa doladowania. Czy jak wrzuci mnie na taryfe podana wyzej to bede musial teraz doladowac konto czy moge to zrobic w pazdzierniku??
Tak:
11. Po rozwiązaniu Dotychczasowej Umowy Okres ważności dla usług wychodzących, który Abonent posiadał przed rozwiązaniem Dotychczasowej Umowy przechodzi na Nową Umowę („Pozostały okres ważności dla usług wychodzących”). Wszelkie zasilenia konta dokonane po rozwiązaniu Dotychczasowej Umowy będą przedłużały okres ważności dla usług wychodzących dopiero od momentu wygaśnięcia Pozostałego Okresu ważności dla usług wychodzących. W przypadku zasilenia konta przed upływem Pozostałego Okresu ważności dla usług wychodzących, kwotą uprawniającą do przedłużenia Okresu ważności dla usług wychodzących ponad Pozostały Okres ważności dla usług wychodzących, Okres ważności dla usług wychodzących zostanie przedłużony o różnicę między okresem wynikającym z dokonanego zasilenia, a Pozostałym Okresem ważności dla usług wychodzących.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Opti19 »

Jeszcze jedna sprawa:D

Przeczytalem cos takiego:
Od momentu włączenia usługi masz 30 dni na doładowanie kwotą minimum 5 zł. To doładowanie przedłuży ważność konta na 365 dni.
Czy jesli ja mam na koncie ponad 100zl i w przypadku gdy aktywuje rok waznosci konta to bede musial zrobic to doladowanie za minimum 5zl??

Czy bez problemu tez bede mogl aktywowac pakiet internetowy 2gb za 13 zl??
Ostatnio zmieniony 21 lip 2016, o 13:09 przez Opti19, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Opti19,
Opti19 pisze:Jeszcze jedna sprawa:D

Przeczytalem cos takiego:
Od momentu włączenia usługi masz 30 dni na doładowanie kwotą minimum 5 zł. To doładowanie przedłuży ważność konta na 365 dni.
Czy jesli ja mam na koncie ponad 100zl i w przypadku gdy aktywuje rok waznosci konta to bede musial zrobic to doladowanie za minimum 5zl??
Tak.
Opti19 pisze:Czy bez problemu tez bede mogl aktywowac pakiet internetowy 2gb za 13 zl??
Nie widzę przeciwwskazań ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Opti19 »

Dowiedzialem sie teraz tez, ze jak mam numer zarejestrowany w plusie to operator nie moze mi go wylaczyc wiec w takim razie chyba nie ma koniecznosci wlaczania uslugi rok waznosci?? Karte chce doladowywac tak jak wspomnialem wyzej po 50zl co 3 miesiace.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Opti19,
Opti19 pisze:Dowiedzialem sie teraz tez, ze jak mam numer zarejestrowany w plusie to operator nie moze mi go wylaczyc wiec w takim razie chyba nie ma koniecznosci wlaczania uslugi rok waznosci?? Karte chce doladowywac tak jak wspomnialem wyzej po 50zl co 3 miesiace.
Uwaga: Okres karencji dla Abonentów Na Kartę korzystających z taryfy JA + NA KARTĘ upływa w 365 dniu od chwili zawieszenia konta z powodu zakończenia okresu ważności dla usług wychodzących lub wyczerpania jego wartości.
http://www.plus.pl/documents/16/90ad70f ... _KARTE.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bruksel
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2016, o 02:52

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Bruksel »

Joanna_Plus pisze:Witaj Bruksel,

regulamin promocji Ja + Przejście z Plus Mix do Plus na Kartę określa sytuacje w jakich zmiana ulega anulowaniu:
6. W okresie siedmiu dni, o których mowa w ust. 5 powyżej, Abonent może skorzystać z oferty dla stałych Abonentów i zawrzeć aneks do Dotychczasowej Umowy w ramach promocji oferowanych przez POLKOMTEL dla obecnych Abonentów. W przypadku zawarcia aneksu Dotychczasowa Umowa nie ulega rozwiązaniu.
7. Jeżeli w okresie siedmiu dni, o których mowa w ust. 5 powyżej upłynie Okres ważności dla
usług wychodzących, o czym Abonent zostanie powiadomiony za pomocą wiadomości SMS, rozwiązanie Dotychczasowej Umowy nie nastąpi. W takim przypadku Abonent będzie mógł skorzystać z Promocji dopiero po zasileniu konta i ponownym wysłaniu wiadomości SMS, o której mowa w ust. 4.
Czyli nie ma możliwości anulowania tego smsa w inny sposób niż zawarcie nowej/przedłużenie starej umowy? Niestety, osoba na którą podpisana jest umowa, przebywa za granicą i nie mam możliwości jej przedłużenia.
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Opti19 »

Joanna_Plus pisze:Opti19,
Opti19 pisze:Dowiedzialem sie teraz tez, ze jak mam numer zarejestrowany w plusie to operator nie moze mi go wylaczyc wiec w takim razie chyba nie ma koniecznosci wlaczania uslugi rok waznosci?? Karte chce doladowywac tak jak wspomnialem wyzej po 50zl co 3 miesiace.
Uwaga: Okres karencji dla Abonentów Na Kartę korzystających z taryfy JA + NA KARTĘ upływa w 365 dniu od chwili zawieszenia konta z powodu zakończenia okresu ważności dla usług wychodzących lub wyczerpania jego wartości.
http://www.plus.pl/documents/16/90ad70f ... _KARTE.pdf
Czyli jak bede regularnie zasilac konto co miesiac albo trzy to nie musze sie martwic, ze karencja mi sie skonczy i zachowam numer??
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Bruksel,

niestety nie.

Opti19,
Opti19 pisze:Czyli jak bede regularnie zasilac konto co miesiac albo trzy to nie musze sie martwic, ze karencja mi sie skonczy i zachowam numer??
To na pewno nie :-). Ważne aby pilnować tego roku, od zablokowania połączeń wychodzących (działa tutaj wówczas też proces zerowania salda: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... lda#p69201).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Opti19 »

Chcialbym sie dowiedziec czy w taryfie Ja+Na karte jest jakis pakiet sms do wszystkich sieci?? Szukam, ale bez skutku. Jedynie za 30zl moge wykupic rozmowy, smsy, ale to jest za duzo i chcialbym jedynie pakiet sms bez rozmow. Czy jest cos takiego?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Opti19,

w przypadku tej taryfy nie ma samego pakietu SMS. Jeżeli chodzi o obniżenie kosztów wiadomości do innych sieci, to możesz włączyć Rozmowy, SMS na komórkowe + 3 GB, teraz w obniżonej cenie 29 zł (wersja na 30 dni).

Tutaj też działa również 2 x więcej Internetu: http://www.plus.pl/documents/16/3f98e42 ... 0bd115eac9.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
nindustrialny
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 sie 2014, o 07:24

Nie moge wyslac SMSa ani pod 2585 oraz 2699.

Post autor: nindustrialny »

POjawia sie wykrzyknik przy wiadomosci.
Na koncie 24 zlote.
Ostatnio zmieniony 2 sie 2016, o 10:22 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

nindustrialny,

oprócz wykrzyknika, pojawia się jakiś komunikat przy próbie wysłania tych wiadomości? Chodzi o numer, o którym pisaliśmy w tym wątku: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 25#p200733, tak? Ważność numeru jest do listopada tego roku?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ