Plush - zanim się przeniosę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
TypowyStefan
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:45

Plush - zanim się przeniosę

Post autor: TypowyStefan »

Zastanawiam się nad przejściem z "Plusa na kartę" do "Plusha". Zanim to zrobię, mam kilka pytań:

1. Mam teraz plusa na kartę. Jak przeniosę się na plusha to będzie możliwość powrotu jakby co?
2. Co znaczy "SMS'y bez limitu"? Bez limitu czego?
3. Używam głównie internetu i SMS'ów, dzwonię rzadko. Myślicie, że opłaca się zmienić plusa na kartę na plusha?
mikiasa
Szalony PlusManiak
Posty: 805
Rejestracja: 14 lip 2014, o 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: Plush - zanim się przeniosę

Post autor: mikiasa »

Ad1
Według Krzyśka specjalisty z forum jest taka możliwość http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... 30#p132406, według strony http://www.plushbezlimitu.pl/#przejdz-tab-2 nie ma takiej możliwości. Czyli jak to w Plusie - nikt nic nie wie, na stronach piszą co chcą a co dwa tygodnie zmieniają regulaminy usług.

Obrazek


Ad2
Smsy bez limitu to bez limitu. Wysyłasz ile chcesz do wszystkich krajowych sieci kom.

Ad3
A to sobie sam porównaj. W Plush'u nie ma roku ważności konta, więc musisz cały czas ładować aby numer był aktywny. Coś za coś
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush - zanim się przeniosę

Post autor: habish »

1. Możesz wrócić ale tylko do najnowszej taryfy Plus na kartę bez limitu. Do wcześniejszych się nie da.
TypowyStefan
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:45

Re: Plush - zanim się przeniosę

Post autor: TypowyStefan »

Ad 2: To normalnie są jakieś limity smsów do wysłania? Myślałem że to działa tak, że dopóki mam kasę na koncie to mogę wysyłać...
tosia
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:34
Kontakt:

Re: Plush - zanim się przeniosę

Post autor: tosia »

Nielimitowane do wszystkich, oprócz SMS Premium :-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush - zanim się przeniosę

Post autor: Joanna_Plus »

TypowyStefan,
TypowyStefan pisze:1. Mam teraz plusa na kartę. Jak przeniosę się na plusha to będzie możliwość powrotu jakby co?
Jeżeli posiadasz taryfę Plus na Kartę, to powrót nie będzie możliwy.
mikiasa pisze:Według Krzyśka specjalisty z forum jest taka możliwość viewtopic.php?f=99&t=15855&start=30#p132406, według strony http://www.plushbezlimitu.pl/#przejdz-tab-2 nie ma takiej możliwości.
mikiasa,

pisałam tam o przejściu do Plus na Kartę bez limitu.
TypowyStefan pisze:2. Co znaczy "SMS'y bez limitu"? Bez limitu czego?
Bez limitu = bez ograniczenia.
TypowyStefan pisze:3. Używam głównie internetu i SMS'ów, dzwonię rzadko. Myślicie, że opłaca się zmienić plusa na kartę na plusha?
To promocja Internet i SMS-y wydaje się najbardziej odpowiednia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
TypowyStefan
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:45

Re: Plush - zanim się przeniosę

Post autor: TypowyStefan »

Joanna_Plus pisze:
TypowyStefan pisze:2. Co znaczy "SMS'y bez limitu"? Bez limitu czego?
Bez limitu = bez ograniczenia.
Masło maślane.

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Gdybym zamówił sobie "plush na kartę 2 gb internetu + smsy bez limitu za 15zł aktywowane kodem *136*11*01#" oznacza to że:
  • Zapłacę 15zł i nieważne ile smsów bym nie wysłał i ile internetu bym nie wykorzystał, żadne dodatkowe opłaty nie będą naliczone?
  • Internet LTE może być aktywowany za darmo i nie zwiążą się z tym żadne ograniczenia ani opłaty
raflooldz
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 4 paź 2014, o 11:15

Re: Plush - zanim się przeniosę

Post autor: raflooldz »

TypowyStefan pisze: 2. Co znaczy "SMS'y bez limitu"? Bez limitu czego?
mikiasa pisze: Ad2
Smsy bez limitu to bez limitu. Wysyłasz ile chcesz do wszystkich krajowych sieci kom.
TypowyStefan pisze:Ad 2: To normalnie są jakieś limity smsów do wysłania? Myślałem że to działa tak, że dopóki mam kasę na koncie to mogę wysyłać...
tosia pisze:Nielimitowane do wszystkich, oprócz SMS Premium :-)
Joanna_Plus pisze: Bez limitu = bez ograniczenia.
TypowyStefan pisze:
Masło maślane.

Zapłacę 15zł i nieważne ile smsów bym nie wysłał i ile internetu bym nie wykorzystał, żadne dodatkowe opłaty nie będą naliczone?
Odpowiedź na pytanie które w kółko zadajesz padła już kilka razy. OCZYWIŚCIE, że normalnie masz limit smsów bo nie wyślesz ich 100 jak masz 1 zł na koncie, to chyba oczywiste. A tutaj jak masz 1 zł na koncie, możesz wysłać 100 sms, a jak masz ochotę możesz wysłać 200 sms, są one BEZ LIMITU. Mam nadzieje, że rozwiałem wątpliwości :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush - zanim się przeniosę

Post autor: Joanna_Plus »

TypowyStefan,
raflooldz pisze:A tutaj jak masz 1 zł na koncie, możesz wysłać 100 sms, a jak masz ochotę możesz wysłać 200 sms, są one BEZ LIMITU.
Zgadza się. Możesz wysłać 30, 50, 130, 200 SMS-ów dziennie. 500, 1000, 2500 w ciągu 30 dni. Wszystko według potrzeb.
TypowyStefan pisze:Zapłacę 15zł i nieważne ile smsów bym nie wysłał i ile internetu bym nie wykorzystał, żadne dodatkowe opłaty nie będą naliczone?
Tak. Po wykorzystaniu 2 GB nastąpi ograniczenie prędkości transferu:
16. Po przekroczeniu jednostek dostępnych w ramach Pakietu internetowego w danym Okresie Ważności Promocji, prędkość transmisji danych zostanie ograniczona i nie będzie wyższa niż 32 kb/s. Abonent nie zostanie obciążony dodatkową opłatą za transmisję danych. Abonent zostanie poinformowany o zmianie parametrów transmisji danych za pomocą wiadomości SMS.
http://www.plushbezlimitu.pl/download/p ... i_SMSy.pdf
TypowyStefan pisze:Internet LTE może być aktywowany za darmo i nie zwiążą się z tym żadne ograniczenia ani opłaty
Tak. Do korzystania z tej technologii wymagana jest karta USIM LTE, urządzenie obsługujące tę technologię i oczywiście zasięg LTE: http://www.plushbezlimitu.pl/download/p ... _Karte.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ