Plus Internet Bonus za doładowanie

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Bezele
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2014, o 17:00

Plus Internet Bonus za doładowanie

Post autor: Bezele »

Witam!

Jestem użytkownikiem taryfy "Nowy Plus Internet na Kartę", po dokonaniu doładowania kwotą 30 złotych (tak jak się spodziewałem) otrzymałem sms iż został mi przyznany 3,15 gigabajtowy bonus za doładowanie. Niestety po sprawdzeniu aktywnych pakietów (sms oraz plus online) okazało się, że Plus Internet Bonus owszem został mi przyznany tyle, że wyniósł on o zgrozo tylko 1,15 GB! :-D Więc jako, że słono sobie liczycie za te wasze tycie pakieciki, jestem zmuszony zapytać gdzie sobie poszły moje 2 GIGA? :-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Internet Bonus za doładowanie

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Bezele,

kiedy to zasilenie było realizowane?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bezele
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 1 paź 2014, o 17:00

Re: Plus Internet Bonus za doładowanie

Post autor: Bezele »

Zasilenie było realizowane dzisiaj, kilka godzin wcześniej... Proszę zauważyć, że dostałem już powiadomienie sms o otrzymanym bonusie 3,15 GB który okazał się 1,15 GB bonusem! W plus online w zakładce 'Pakiety' mam jasno napisane, że mój aktywny pakiet to "Plus Internet bonus 1,15" :-/ Plusowska oszukiwaczka mnie wyrolowała i teraz domagam się zwrotu tego z czego mnie ograbiła :lol:
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Internet Bonus za doładowanie

Post autor: Joanna_Plus »

Bezele,

aktualnie w przypadku doładowania konta kwotą 30 zł, dodawany jest bonus w postaci pakietu 1,15 GB. Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji: http://www.plus.pl/documents/16/640dd52 ... 4f32ebe47b.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bezele
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 1 paź 2014, o 17:00

Re: Plus Internet Bonus za doładowanie

Post autor: Bezele »

To dlaczego przez kilka ostatnich miesięcy bonus wynosił 3,15 GB a teraz nagle 1,15 GB? No i dlaczego system przysyła sms z informacją zupełnie inną niż jest ona w rzeczywistości? :-? 1,15 GB to śmiesznie mało, oczywiście mógłbym doładować za większą sumę i dostać więcej GB, ale szkoda mi złotówek na marne bonusy, do tego dochodzi fakt, że nie chcę robić "skarbonki" z konta i kisić na nim pieniędzy których i tak nie wykorzystam. Wasza oferta mobilnego internetu była dla mnie prawie znośna a zrobiła się nagle w sposób nieuczciwy fatalna. Nie wiem komu mają służyć praktyki obniżania bonusów, bo na pewno nie klientom, w taki sposób raczej klientów się traci. No ale, że na wolnym rynku konkurencja nie śpi, to już znalazłem ofertę innej sieci... Miłego dnia!
Ostatnio zmieniony 2 paź 2014, o 16:41 przez Bezele, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Internet Bonus za doładowanie

Post autor: Joanna_Plus »

Bezele,

w okresie 9.07.2014 r. - 30.09.2014 r. obowiązywała Promocja 2x więcej GB za doładowanie. Z końcem września została zakończona, a aktualna to ta, którą podlinkowałam we wcześniejszym poście.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bezele
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 1 paź 2014, o 17:00

Re: Plus Internet Bonus za doładowanie

Post autor: Bezele »

O ranny nie miałem pojęcia kupując startówę, że nabywam jakąś promocję w promocji :shock: Skoro ta podwójna "promocja" się skończyła, to należałoby poinformować klienta o jej rychłym końcu, a nie słać nieprawdziwe powiadomienia zaraz po doładowaniu o 3,15 GB bonusie. :-/ Wasza oferta bez "2x więcej GB za doładowanie" jest słabiutka i w tandemie z 50 GB od 1 w nocy! do 7 rano! (kto to wymyślił? :lol: ) dopełnia tylko jak anemiczna to oferta :roll:
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Internet Bonus za doładowanie

Post autor: Joanna_Plus »

Bezele,
Bezele pisze:Skoro ta podwójna "promocja" się skończyła, to należałoby poinformować klienta o jej rychłym końcu
Czas obowiązywania promocji definiuje regulamin.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ