Zmienny stan konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
gggfunk
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 gru 2012, o 22:10

Zmienny stan konta

Post autor: gggfunk »

Witam,

Niedawno zakupiłem nowy telefon Lumia 520, za gotówkę, z mediamarkt. Nowy telefon wymagał karty micro sim, więc udałem się do salonu Plusa w celu wymiana swojej karty. Stara karta już nie jest aktywna a nowa tak, wszystko wydaje się być w porządku.

Jedna rzecz która mnie zastanawia to... zmienny stan konta. Zaraz po tym jak nowa karta się aktywowała załadowałem sobie konto za 40 zł, i bardzo szybko mi te pieniądze zżarło, domyślam się że przyczyną tego był brak pakietu internetowego. Postawnoeiłem więc znów zasilić konto za 40 zł, przed zasileniem stan konta pokazywał mi: 0,62 gr. Teraz po zasileniu przyszedł sms że mój stan konta to: 52,40 :O dziwne, bo zasiliłem za 40 zł a miałem podobno 0,62 gr. Co więcej, gdy wklepałem *100# stan konta pokazuje mi 27 zł...

O co tu chodzi? Czy moglibyście Państwo sprawdzić, jaki mam faktyczny stan konta?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmienny stan konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj gggfunk,

wyłącz proszę transmisję danych w telefonie i wówczas dokonaj sprawdzenia salda konta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gggfunk
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 5 gru 2012, o 22:10

Re: Zmienny stan konta

Post autor: gggfunk »

dzięki za odpowiedź.
Wyłączyłem transmisje danych i chyba jest już ok. Pokazuje mi taki sam stan konta zarówno po rozmowie, jak i po wklepaniu *100# - 33 zł. A wcześniej za kazdym razem był inny.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmienny stan konta

Post autor: Joanna_Plus »

gggfunk,

ten temat poruszaliśmy np. w tym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... =60#p63524.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ruda93
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2014, o 11:17

Re: Zmienny stan konta

Post autor: Ruda93 »

Witam :) ja mam ten sam problem ze zmiennym stanem konta. Konto doładowałam ok. 1,5 tygodnia temu kwotą 30 zł i jak sprawdzam stan konta to on bywa zmienny... Aktualnie kiedy sprawdzam przez *100# moje konto wskazuje sumę 0,29 gr natomiast jeśli przez plus online to mam napisane, ,,stan konta-nieokreślono". Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że nie straciłabym aż tyle pieniędzy z konta w tak krótkim czasie. To samo było przed poprzednim doładowaniem, kiedy nie mogłam już nawet wykonać połączenia bo na moim koncie było zaledwie kilka groszy, po doładowaniu konta kwotą 30 zł okazało się że mam 35 zł na koncie. O co tu chodzi? Gdzie przed doładowaniem znajdowało się więc to moje 5 zł skoro ja już nawet nie mogłam wykonać połączenia? Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmienny stan konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Ruda93,

wyłącz proszę transmisję danych w telefonie i po kilku minutach dokonaj weryfikacji salda konta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ