Poważny problem

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Arek1992
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 paź 2014, o 20:09

Poważny problem

Post autor: Arek1992 »

Witam mam problem z siecią, otóż mam umowę która niedługo wygasa i powinienem załadować konto kwotą minimalną 40 zł już miesiąc temu ale tego nie zrobiłem dostałem ostrzeżenie w formie listu że jeśli nie załaduje konta kwotą minimalną do dnia 13.10.2014 to zostanie naliczona kara umowna, sęk w tym że ja tą kartę kupiłem dziś chciałem załadować konto ale zanim to uczyniłem nagle przysłano mi sms że połączenia przychodzące są zablokowane i w ogóle straciłem zasięg. Próbowałem włączyć i wyłączyć telefon ale nic nie daje do tego ten zasięg wyłączono/straciłem dziś czyli 12.10.2014 co w takim wypadku mam zrobić skoro jawna wina należy tutaj po stronie sieci? Inni użytkownicy w domu mają zasięg tylko nie ja
Awatar użytkownika
substytut
PlusManiak
Posty: 141
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 11:49

Re: Poważny problem

Post autor: substytut »

Dzwon na BOK - sformulowanie 'do dnia' oznacza ze masz prawo to zrobic i o 23:59
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Poważny problem

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Arek1992,

jeżeli nastąpiła już blokada numeru, to zasilenia konta będzie można dokonać tylko za pośrednictwem BOK: http://www.plus.pl/kontakt.

Popraw proszę temat wątku, ponieważ niewiele mówi o poruszanym w nim problemie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ