Przejście z 36.6 na jedną z nowych taryf

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Robcionike
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 paź 2014, o 21:35

Przejście z 36.6 na jedną z nowych taryf

Post autor: Robcionike »

Witam. Mam takie dość nietypowe pytanie odnośnie zmiany taryfy - którą oferta korzystniejsza?
Mam ofertę 36.6 "PiszMów Dobowy". Najważniejsze co w tym pakiecie, to 5zł nielimitowane sms do sieci plus oraz Chill Bill - 10zł miesięcznie za darmo za słuchanie reklam. Doładowania mam 50zł na 90 dni i w sumie obecnie w zupełności mi to wystarcza, zawsze mam nam koncie jakąś rezerwę.
Opłaca mi się przenosić do Plusha bądź PnK bez limitu? Odpowiedz była by prosta, gdybym w razie czego mógł wrócić z powrotem do 36.6, ale nie da rady... Mam dużo znajomych w Plusie, więc rozważam opcję 10zl nielimitowane rozmowy i sms do Plusa, ale zastanawiałem się też nad Nielimitowanymi sms do wszystkich sieci i 2gb Internetu z lejkiem (chyba najlepsza oferta na rynku). Nie wiem właśnie co robić, większość znajomych w Plusie, ale są też z Play i Orange, do nich sms znowu 19gr by był...

Co byście mi doradzili? Może są osoby, które były w takiej samej sytuacji i po zmianie taryfy na jedną z tych nowych są zadowoleni bądź też nie?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z 36.6 na jedną z nowych taryf

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Robcionike,
Robcionike pisze:Najważniejsze co w tym pakiecie, to 5zł nielimitowane sms do sieci plus
W tej ofercie obniżenie kosztów będzie działało tylko na wiadomości w ramach sieci.
Robcionike pisze:zastanawiałem się też nad Nielimitowanymi sms do wszystkich sieci i 2gb Internetu z lejkiem
Tutaj w ramach opłaty 15 zł/30 dni, otrzymujesz nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci + pakiet internetowy.
Ale oczywiście wszystko zależy od tego jak dużo SMS-ujesz/rozmawiasz.

W nowych taryfach jest też promocja SMS-y bez limitu do wszystkich: http://www.plushbezlimitu.pl/download/p ... stkich.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Robcionike
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 13 paź 2014, o 21:35

Re: Przejście z 36.6 na jedną z nowych taryf

Post autor: Robcionike »

Tak wiem, czytałem te oferty.
Nie rozumiem jednego, dlaczego taki Play potrafi mieć w prepaid nielimitowane rozmowy i sms do Play za darmo odgórnie, a Plus ściąga za to aż 10zl?
Gdyby nie to, ze mam dużo znajomych i rodzinę w Plusie, to bym przeszedł do Play... a tak to nie chce ich naciągnąć na koszty
ODPOWIEDZ