Zmiana taryfy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
sirjuzwik
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 paź 2014, o 17:30

Zmiana taryfy

Post autor: sirjuzwik »

Witam, jestem użytkownikiem sieci plus. Moja taryfa to Mix6 oraz posiadam podpisaną umowę z Plusem jeszcze na 22 miesięcy. Jednakże ostatnio jestem zainteresowany nową taryfą - Plushem. Czy jest możliwość zmiany taryfy podczas trwania umowy? Potrzebuję pomocy specjalisty:)

Pozdrawiam i z góry przepraszam, jeżeli napisałem post w złym dziale.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

sirjuzwik pisze:(...) Potrzebuję pomocy specjalisty. (...)
Zgodnie z życzeniem przenoszę do działu w którym odpowiedzi udzieli Specjalista Plusa.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj sirjuzwik,

sl@w_es na pewno zna odpowiedź na to pytanie ;-).

Przejście z oferty Plus Mix do Plush bez limitu, możliwe jest wyłącznie po wywiązaniu się z dotychczasowej umowy (zrealizowaniu kontraktowych doładowań).
Regulamin promocji znajdziesz na tej stronie: http://www.plushbezlimitu.pl/download/p ... _Karte.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

Joanna_Plus pisze:(...) sl@w_es na pewno zna odpowiedź na to pytanie ;-) (...)
@ Joanno,
oczywiście, że znałem odpowiedź, podobnie jak wiele innych osób, ale bywały już na FORUM wpisy założycieli tematów, którzy nie życzyli sobie odpowiedzi od osób innych niż Specjaliści Plusa, więc po co mam się wysilać skoro jestem niebieskim moderatorem? ;-)
Tłumaczenie po raz enty tego co można znaleźć na PlusForum we wcześniejszych tematach mija się z celem - autor tematu łamie obowiązujące zasady. Obrazek

Pozdrawiam. Miłego weekendu.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
novator14
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2014, o 08:42

Re: Zmiana taryfy

Post autor: novator14 »

Witam,
zdążyłem poczytać tematy i wiem, że podczas trwania umowy w mix nie mogę przejść na Plush, więc czy istnieje jakaś możliwość, żeby ustawić taką taryfę automatycznie, po skończeniu się kontraktu? Zostało mi 10 zasileń, więc jest to około 6-7 miesięcy zanim się wywiążę z umowy. Mam obawy, że jak mi się skończy umowa, to akurat ta promocja która mi najbardziej odpowiada (nielimitowane sms i 2gb internetu 15zł) nie będzie już dostępna. Czy można jakoś to ustawić, że po wywiązaniu się z umowy, automatycznie mnie przerzuci na Plusha?
Czy jeśli np. zrobię te 10 zasileń teraz, to czy ważność konta i stan konta pozostanie bez zmian jak przejdę na Plush?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

@ „novator14”,

niestety, nie ma możliwości wcześniejszego ustawienia automatycznej zmiany taryfy po zakończeniu kontraktu.
Po ostatnim zasileniu należy postępować zgodnie z informacjami zawartymi na stronach:

* Czy z Plus Mix mogę przejść do Plusa na Kartę lub do Plus Abonament?
* Regulamin Promocji Przejście z Plus Mix do Plus na Kartę

Przechodząc z Mixa na Plush bez limitu stan i ważność konta pozostają bez zmian.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
novator14
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2014, o 08:42

Re: Zmiana taryfy

Post autor: novator14 »

sl@w_es Bardzo dziękuję za odpowiedź, więc chyba zrobię wszystkie doładowania i przejdę na plush'a ;)
kinia1985
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2014, o 14:13

Zmiana taryfy

Post autor: kinia1985 »

Kupiłam starter Plush "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i pakiet 0,5 GB Internetu za 35 zł na 30 dni"
(obecnie nie mam nic na koncie...)
a chcę zmienić taryfę na : "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 30 zł na 30 dni".
Jakie warunki trzeba spełnić i jak tego dokonać krok po kroku ... ?? :?: :?:
ODPOWIEDZ