Nie przedłuża ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
art0088
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 mar 2013, o 20:49

Nie przedłuża ważności konta

Post autor: art0088 »

Witam
Skonczyła mi sie umowa m MIxie. Miałem taryfe PlusMix VI.
Po jej skonczeniu przeszedłem na PNK a nastepnie taryfe plush. Tylko ze teraz doładowałem konto i nie przedłuza mi waznosci konta.
waznosc konta wyswietla mi caly czas tę samą, czyli wtedy do kiedy powinienem miec umowe na MixPlus
Wie ktos co moze byc tego przyczyna ?
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Nie przedłuża ważności konta

Post autor: ekdar »

jak juz nie jestes w mixie to waznosci konta nie sumuja sie a
pewnie waznosc masz dluzsza niz okres jaki powinno Ci przedluzyc po doladowaniu.
np jesli masz waznosc konta do 15.12 a doladujdasz dzisiaj za 30zl ktore przedluza o 30 dni(ale od dnia doladowania) to dalej bedziesz mial do 15 grudnia ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nie przedłuża ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj art0088,

potwierdzam to co napisał ekdar. W przypadku oferty Plush bez limitu, terminy ważności nie sumują się (tak jak to było w Plus Mix). Jeżeli wprowadzone doładowanie nie przekroczy posiadanego już terminu ważności, data pozostaje bez zmiany (nie jest skracana).
Okresy ważności dla usług wychodzących i dla usług przychodzących nie sumują się. Obowiązuje okres ważności dla usług wychodzących i dla usług przychodzących wynikający z najwyższego ostatniego nominału zasilenia.
http://www.plushbezlimitu.pl/download/p ... limitu.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ