*100# pokazuje 14zł a po zak. poł 18zł.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Jakubxvx
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 paź 2014, o 16:50

*100# pokazuje 14zł a po zak. poł 18zł.

Post autor: Jakubxvx »

Witam, zakupiłem dziś startowke z plusha Rozmowy I Smsy Bez limitu i 0.5Gb internetu. Poczym kupiłem doladowanie za 30zł.
Gdy włożyłem starówkę i wlaczylem telefon sprawdzilem ile jest na koncie.. Bylo 1.60zł cos takiego.
Na fejsbuku gadalem z Plushem i udzielał mi informacji co mam robić. Więc doladowałem konto za 30zł. I miał sie aktywowac pakiet na 5 dni z darmowymi minutami smsami i internetem. Coś przyszło. "Nielimitowane do wszystkich" tak było w smsie.
No więc zacząłem smsowac i dzwonić i serfowac. Sprawdzilem stan konta i było 11zł? !??!?! Zadzwonilem i przyszedł sms że na koncie mam 31zł? !? No i smsowalem i dzwonilem i nagle przyszedł sms że mam 22 zł jak? I po chwili kolejny że wykorzystalem darmowe 4zł. Wykonalem telefon po czym uslyszalem ze mam brak środków na koncie i od tej pory nie moge dzwonić, smsowac i serfowac. PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: *100# pokazuje 14zł a po zak. poł 18zł.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Jakubxvx,

Twój post jest tutaj: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 80#p143468. Nie zakładaj proszę nowych wątków.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ