Numer zajęty, nie da się połączyć

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
anonimek
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 lis 2014, o 11:03

Numer zajęty, nie da się połączyć

Post autor: anonimek »

Witam, od około miesiąca mam pewien problem z wykonywaniem połączeń. Mianowicie dzwoniąc do mojego chłopaka, który również ma numer z Plusa, wyskakuje połączenie zajęte. Następnie na jego telefon przychodzi powiadomienie, że próbowałam się połączyć. Do tego wiadomości nie dochodzą coraz częściej, a także pisząc sms-a klikam na klawiaturę, a telefon nie reaguje żadne litery się nie pojawiają, dopiero po jakimś czasie tak jakby się odblokowuje ( po moim klikaniu w każdą literkę przez około minutę) i dopiero mogę cokolwiek napisać, niestety po ponownym wygaszeniu się telefonu problem powraca. Co robić?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Numer zajęty, nie da się połączyć

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj anonimek,
anonimek pisze:Mianowicie dzwoniąc do mojego chłopaka, który również ma numer z Plusa, wyskakuje połączenie zajęte.
Dzieje się tak tylko w przypadku połączeń realizowanych z Twojego numeru?
anonimek pisze:Do tego wiadomości nie dochodzą coraz częściej
Te wiadomości nie dochodzą do chłopaka czy do Ciebie?
anonimek pisze:a także pisząc sms-a klikam na klawiaturę, a telefon nie reaguje żadne litery się nie pojawiają, dopiero po jakimś czasie tak jakby się odblokowuje ( po moim klikaniu w każdą literkę przez około minutę) i dopiero mogę cokolwiek napisać, niestety po ponownym wygaszeniu się telefonu problem powraca. Co robić?
Próbowałaś zapisać ważne dane i kontakty i przywrócić ustawienia fabryczne telefonu?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
anonimek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 2 lis 2014, o 11:03

Re: Numer zajęty, nie da się połączyć

Post autor: anonimek »

Witam,
pierwszy problem został już rozwiązany.
Co do wiadomości, nie dochodzą one do mnie jak i mojego chlopaka (jest coraz więcej takich sytuacji).
Odnośnie do klawiatury, która niejednokrotnie i coraz częściej nie wpisuje tekstu, tak już kilka razy przywracałam ustawienia fabryczne.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Numer zajęty, nie da się połączyć

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj anonimek,
anonimek pisze:Co do wiadomości, nie dochodzą one do mnie jak i mojego chlopaka (jest coraz więcej takich sytuacji).
Model telefonu to ten podany w opisie profilu?
anonimek pisze:Odnośnie do klawiatury, która niejednokrotnie i coraz częściej nie wpisuje tekstu, tak już kilka razy przywracałam ustawienia fabryczne.
Jeżeli przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło, to sugeruję skierowanie telefonu do serwisu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
anonimek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 2 lis 2014, o 11:03

Re: Numer zajęty, nie da się połączyć

Post autor: anonimek »

Owszem, model telefonu to tak jak podane w profilu Samsung Galaxy mini 2
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Numer zajęty, nie da się połączyć

Post autor: Joanna_Plus »

anonimek,
anonimek pisze:Co do wiadomości, nie dochodzą one do mnie jak i mojego chlopaka (jest coraz więcej takich sytuacji).
Temat ten poruszaliśmy np. w tym wątku: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=98&t=14403. Spróbuj zainstalować, którąś z dostępnych aplikacji do obsługi SMS-ów. Pamiętaj tylko o zabezpieczeniu kosztów podczas jej pobierania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ