Rok ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
szuela
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 gru 2008, o 02:12
Lokalizacja: Bytom Odrzński

Rok ważności konta

Post autor: szuela »

Witam, piszę w imieniu mojego męża, który upoważnił mnie do zarządzania jego kontem.

1) 16 października br o godz. 17:20 aktywowałam mężowi taryfę Plus na Kartę Bez Limitu.
Po otrzymaniu potwierdzenia SMS-em aktywowałam mu usługę Rok Ważności konta (załącznik nr 1) za co została pobrana opłata z jego konta w wysokości 10 zł

Obrazek

2) dziesięć minut później doładowałam jego konto kwotą 5 zł i sprawdziłam aktywne promocje (załącznik nr 2)

Obrazek

3) dziś rano mój mąż dostał SMS-a z informacją że promocja PnK bez limitu za dwa dni zostanie mu przedłużona.
4) półtora godziny temu dostał SMS-a że Usługa Rok Ważności Konta została mu wyłączona!!! (załącznik nr 3)

Obrazek

Sprawdziłam krótkim kodem aktywne promocje i faktycznie - nie ma aktywnego roku ważności konta (załącznik nr 4)

Obrazek

5) co prawda mąż ma konto ważne do października przyszłego roku (załącznik nr 5)

Obrazek

ale dlaczego została mu zabrana usługa Rok Ważności Konta którą aktywowałam prawidłowo na co mam jeszcze wszelkie potwierdzenia?

Jako załącznik nr 6 dołączam screen jego historii doładowań gdzie zaznaczyłam doładowanie na 5 zł, którego dokonałam po otrzymaniu potwierdzenia SMS-em o włączeniu usługi Rok Ważności Konta.

Obrazek

Próbowałam te pytania zadać poprzez moje konto w Plus Online ale prawdopodobnie jest tam jakaś awaria i za każdym razem dostaję komunikat że: Przesłanie pytania nie powiodło się!
Czekam na jakieś sugestie lub wyjaśnienia - szuela
Ostatnio zmieniony 16 lis 2014, o 00:09 przez szuela, łącznie zmieniany 2 razy.
szu
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Promocji ROK WAŻNOŚCI KONTA pkt 11:
Promocja jest ważna przez okres 30-stu dni od momentu jej aktywacji.
Oznacza to, że jeśli w tym czasie dokonamy zasilenia bądź zasileń konta kwotą minimalną 5 zł to za każde takie zasilenie zostanie mu nadana ważność +365 dni od daty zasilenia. Po tym okresie promocja zostanie automatycznie dezaktywowana, ale ważność konta pozostaje bez zmian.
Chcąc z niej skorzystać ponownie należy ją aktywować za co zgodnie z Regulaminem zostanie pobrana opłata 10 zł.
Skorzystanie z Promocji oznacza, że Abonent zapoznał się z treścią Regulaminu i ją akceptuje.
Powyższy cytat to pkt 21 w/w Regulaminu.

Jeśli chodzi o tę kwestię:
3) dziś rano mój mąż dostał SMS-a z informacją że promocja PnK bez limitu za dwa dni zostanie mu przedłużona.
to zadam pytanie dodatkowe:
czy mąż korzysta ze standardowej taryfy PNK bez limitu czy ma uruchomiony któryś z profili obniżających koszty w tej taryfie?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
szuela
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 28 gru 2008, o 02:12
Lokalizacja: Bytom Odrzński

Re: Rok ważności konta

Post autor: szuela »

Taryfa Plus na Kartę Bez Limitu 35 zł/ za miesiąc. Żadnych dodatkowych profili.
To znaczy że co? Jeśli np. w styczniu doładuję mężowi konto to nie przedłuży mu się konto do stycznia 2016 roku?
Jeśli tak to po prostu lipa!
szu
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

Pytając o profil chodziło mi właśnie o to: "35 zł/ za miesiąc". Wysokość opłaty wskazuje na Rozmowy i SMS-y bez limitu ze wszystkimi sieciami komórkowymi i 0,5 GB internetu.

Regulamin Promocji Rozmowy, SMS-y bez limitu i 0,5 GB pkt 4:
Promocja jest aktywowana na 30 dni („Okres Ważności Promocji”). Po upływie tego okresu Promocja ulega odnowieniu na kolejne 30 dni na zasadach określonych w pkt III Regulaminu Promocji.
To z tego zapisu wynika SMS z informacją, że "promocja PnK bez limitu za dwa dni zostanie przedłużona".
Jest to przypomnienie na wypadek, gdyby na koncie nie było wystarczających środków na odnowienie promocji lub konto w międzyczasie utraciło ważność (pkt 21 w/w Reg).

Jeśli chodzi o przedłużenie ważności konta o rok to tak jak pisałem wcześniej, promocję należy ponownie aktywować. I znów będzie ważna tylko przez 30 dni i zostanie pobrana oplata 10 zł.
Czy to lipa? W przypadku opłat 35 zł/30 dni ta promocja nie ma sensu o ile nie mamy dużej nadwyżki środków na koncie, bo trzeba je wtedy dość regularnie zasilać i nie wystarczą popularne "3 dychy".
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ