Plus na Kartę - Brak aktywnych pakietów. Dlaczego?

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Hexonex
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 lis 2014, o 03:57

Plus na Kartę - Brak aktywnych pakietów. Dlaczego?

Post autor: Hexonex »

Witam.
Moja taryfa to Plus na Kartę.
Mam problem, bo 12 listopada został odnowiony pakiet Nielimitowane SMSy do wszystkich za 3 gr, więc została pobrana opłata 5 zł, a dwa dni później, 14 listopada pakiet ten został wyłączony. Podobnie jest z pakietem 39 gr za rozmowę do wszystkich, która również została wyłączona 10 listopada.
Dlaczego pakiety zostały wyłączone, jak została pobrana już za nie opłata?
Chciałbym to zgłosić to obsługi Plus'a, ponieważ nie mam zamiaru drugi raz kupować tych pakietów.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2014, o 12:04 przez Hexonex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Brak aktywnych pakietów. Dlaczego?

Post autor: sl@w_es »

Pomijając fakt nie stosowania się do zapisów Regulaminu PlusForum pkt 11 :mrgreen: proszę o zapoznanie się ze stroną:

http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=16735

oraz podaniem informacji zgodnie z zapisem wynikającym z pkt 5. Ułatwi to pracę Specjaliście Plusa.

Przenoszę temat do Oficjalnego Działu.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus na Kartę - Brak aktywnych pakietów. Dlaczego?

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Hexonex,
Hexonex pisze:Mam problem, bo 12 listopada został odnowiony pakiet Nielimitowane SMSy do wszystkich za 3 gr, więc została pobrana opłata 5 zł, a dwa dni później, 14 listopada pakiet ten został wyłączony.
Wyłączenie tej promocji związane jest ze zmianami w regulaminach: http://www.plus.pl/uslugi/zmiany. Zmiany dotyczyły taryf Plus bez limitu i Plush bez limitu, niestety mogły zdarzyć się dezaktywacje tych promocji, również we wcześniejszych taryfach. Aktualnie trwają prace naprawcze w tej kwestii. Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.
Hexonex pisze:Podobnie jest z pakietem 39 gr za rozmowę do wszystkich, która również została wyłączona 10 listopada.
Ta promocja zostaje dezaktywowana po okresie ważności usługi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ