darmowy dostęp do LTE w plusie na kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dragranis
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 lip 2014, o 16:33

darmowy dostęp do LTE w plusie na kartę

Post autor: dragranis »

Witam, mam pewien problem gdyż nie do końca rozumiem regulamin tej oferty. Znalazłem informację o ofercie pod tym linkiem http://www.plus.pl/uslugi/darmowy-doste ... e-na-karte . Kiedy zacząłem czytać regulamin to w punkcie 10 wyczytałem że transmisja danych jest płatna. To jak to jest? Znaczy to tyle że tylko aktywacja lte jest darmowa? Z góry dziękuję za wyjaśnienie
mikiasa
Szalony PlusManiak
Posty: 805
Rejestracja: 14 lip 2014, o 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: darmowy dostęp do LTE w plusie na kartę

Post autor: mikiasa »

Bo w plusie dostajesz promocję na to że bez żadnych opłat operator umożliwi ci połączenie się z nadajnikiem LTE.
Ogólnie rzecz biorąc, darmowe LTE masz na takiej samej zasadzie co darmowe 3G czyli nie pobierają opłaty za to, że korzystasz z ich nadajnika :D
Płacisz jedynie za pobrane dane. Widzisz jacy oni są wspaniałomyślni !!
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: darmowy dostęp do LTE w plusie na kartę

Post autor: Magda_Plus »

draganis jeśli chcesz korzystać z transmisji danych w opcji LTE to najwygodniej będzie Ci skorzystać z pakietów internetowych dostosowanych do Twojej taryfy, dzięki temu znacznie obniżysz koszty,

Cytowana przez Ciebie promocja dotyczy udostępnienie usługi LTE dla osób posiadających Plus na Kartę i Mixa.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ