Omyłkowa zmiana taryfy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
mmonika
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 lis 2014, o 20:52

Omyłkowa zmiana taryfy

Post autor: mmonika »

Witam
Przeglądałam aktualne oferty Plusa i chcąc sprawdzić taryfę jaką aktualnie posiadam omyłkowo wpisałam kod zmiany taryfy.Zorientowałam się w momencie naciśnięcia "zadzwoń"

Niestety omyłkowo dokonałam zmiany taryfy z "Plus na kartę więcej w plusie" na "Plus na kartę bez limitu". Zupełnie nie jestem zainteresowana tą zmianą. Jestem również świadoma, że regulamin nie dopuszcza powrotu na taryfę "Plus na kartę więcej w plusie"
Proszę o informację czy jest możliwość anulowania mojej pomyłki i powrotu do taryfa "Plus na kartę więcej w plusie"
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Omyłkowa zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

mmonika pisze:(...) czy jest możliwość anulowania mojej pomyłki i powrotu do taryfa "Plus na kartę więcej w plusie"
Pytanie które zadałaś ma już odpowiedź; sama jej sobie udzieliłaś:
mmonika pisze:(...) Jestem również świadoma, że regulamin nie dopuszcza powrotu na taryfę "Plus na kartę więcej w plusie"
Złóż reklamację, masz do tego pełne prawo, ale nie licz na wiele (cud).

Plus na Kartę - Jak złożyć reklamację?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
mmonika
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2014, o 20:52

Re: Omyłkowa zmiana taryfy

Post autor: mmonika »

Liczę na na wyrozumiałość:), Plus już tyle razy przepraszał mnie za swoje pomyłki więc liczę, że ja chociaż raz mam prawo się pomylić. Zrobiłam to zupełnie nieświadomie, zły dzień:)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Omyłkowa zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

mmonika pisze:Liczę na wyrozumiałość:) (...)
Może w ramach indywidualnego podejścia do klienta zmiana taryfy zostanie cofnięta, bo w myśl regulaminu takiej możliwości nie ma.
Życzę powodzenia.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ