Rok ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Robx
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 wrz 2017, o 13:34

Rok Ważności Konta

Post autor: Robx »

Mam pytanie odnośnie promocji Rok Ważności Konta. Jest ona ważna 30 dni od momentu uruchomienia, po czym automatycznie wygasa. Czy jeżeli uruchomię ją ostatniego dnia ważności usług wychodzących, to mam kolejne 30 dni na zasilenie kwotą minimum 5 zł? Rzeczony brak ważności będzie miał wpływ na możliwość przedłużenia o kolejny rok?
Ostatnio zmieniony 19 paź 2017, o 10:39 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Robx,

z jakiej taryfy korzystasz (weryfikacji dokonasz kodem *147#)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Robx
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 wrz 2017, o 13:34

Re: Rok ważności konta

Post autor: Robx »

Ja+ na kartę
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Robx

zgadza się, w przypadku taryfy Ja + na Kartę usługa Rok Ważności Konta pozostaje aktywna na koncie numeru, przez okres 30 dni, licząc od chwili jej włączenia. Możliwość jej dodania, wymaga posiadania aktywnego konta:
musi znajdować się w Okresie ważności dla Usług wychodzących (tj. w okresie, w którym może wykorzystać Wartość konta i korzystać z Usług),
Natomiast jeżeli już ją włączysz, zasilenie może zostać zrealizowane po upływie ważności, ale musi ono się odbyć we wspomnianych 30 dniach (czas ważności promocji).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Robx
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 wrz 2017, o 13:34

Re: Rok ważności konta

Post autor: Robx »

Dokładnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
hipo2000
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2017, o 15:38

Re: Rok ważności konta

Post autor: hipo2000 »

Witam.
Jest obecnie możliwość otrzymania pakietu 30 GB na rok po doładowaniu za 150 zł?
Pytam bo robiłem tak jeszcze kilka dni temu zmieniejąc taryfe na nowy plus internet na karte a obecnie nie da sie na ta taryfe zmienić.

Zarejestrowałem nowy starter w taryfie Ja+na karte i nie mogę od wczoraj zmienić na starsza taryfę ,,nowy plus internet na kartę" . A jeszcze dw dni temu bez problemu to robiłem, czy coś sie pozmieniało w regulaminie czy jakiś problem?
Taryfe zmieniam skrótem *147*13#
Ostatnio zmieniony 19 paź 2017, o 16:04 przez Ewa_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunęłam zdublowany post.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj hipo2000,
hipo2000 pisze:Zarejestrowałem nowy starter w taryfie Ja+na karte
Podaj proszę jaka dokładnie taryfa aktywna jest na koncie tego numery. Kod za pomocą którego dokonasz weryfikacji to: *147#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
r29
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 7 lip 2017, o 11:56

Re: Rok ważności konta

Post autor: r29 »

21 października dostałem z numeru 119 119 smsa o treści: "Promocja Usluga Rok Waznosci Konta zostala wylaczona lub uplynal jej okres waznosci. Pozdrawiamy, Plus"

Jako, że usługę Rok Ważności konta przedłużałem raptem miesiąc temu, zgodnie z procedurą:
1.zasilenie konta
2.wpisanie kodu aktywującego usługę
3.ponowne zasilenie konta

Po wszystkim na moim koncie Plus Online pozycja "Termin ważności konta:" przybrała wartość 21.09.2018 i taka widnieje do dnia dzisiejszego.
Proszę o informację, jak należy rozumieć informację otrzymaną smsem.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

r29,

w najnowszych naszych taryfach usługa Rok Ważności Konta dodawana jest na okres 30 dni, w których to zasilenie konta za minimum 5 zł, dodaje ważność numeru na +365 dni. Po 30 dniach sama promocja ulega wyłączeniu. Przykładowy regulamin dla tej promocji w taryfie Nowy Plush: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... cb7c4b7846.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
r29
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 7 lip 2017, o 11:56

Re: Rok ważności konta

Post autor: r29 »

W moim przypadku takie zasilenie nastąpiło i to kwotą kilkukrotnie wyższą .
Przeczytałem regulamin promocji (co prawda nie dla mojej taryfy), ale podejrzewam, że mój przypadek to ostatni paragraf:
"POLKOMTEL może zakończyć świadczenie usług w ramach aktywowanej Promocji lub dokonać zmiany warunków Promocji na podstawie wypowiedzenia dokonanego na 30 dni przed zakończeniem Promocji lub wejściem w życie nowych warunków Promocji. Wypowiedzenie nastąpi SMS-em wysłanym na numer telefonu, na którym jest aktywna Promocja."
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

r29,
r29 pisze:Po wszystkim na moim koncie Plus Online pozycja "Termin ważności konta:" przybrała wartość 21.09.2018
Z tego co podajesz usługa zadziałała właściwie. Została włączona promocja, następnie odbyło się zasilenie konta i tym samym ważność numeru została nadana na +365 dni (ona już taka zostaje). Następnie minęło 30 dni od chwili włączenia promocji (dodania jej kodem) i ona zgodnie z regulaminem została wyłączona.
r29 pisze:Przeczytałem regulamin promocji (co prawda nie dla mojej taryfy), ale podejrzewam, że mój przypadek to ostatni paragraf:
Aktualnie w żadnej z taryf promocja Rok Ważności Konta nie ulega zamknięciu.
Jaka taryfa znajduje się na koncie Twojego numeru (weryfikacji dokonasz kodem *147#)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
r29
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 7 lip 2017, o 11:56

Re: Rok ważności konta

Post autor: r29 »

Aktywna taryfa to PnK bez limitu
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

r29,

regulamin promocji dla tej taryfy znajdziesz tutaj: https://www.plus.pl/documents/16/5e58a9 ... 0Konta.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pugilares
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 17 cze 2013, o 12:45

Re: Rok ważności konta

Post autor: Pugilares »

r29 pisze:21 października dostałem z numeru 119 119 smsa o treści: "Promocja Usluga Rok Waznosci Konta zostala wylaczona lub uplynal jej okres waznosci. Pozdrawiamy, Plus"

Jako, że usługę Rok Ważności konta przedłużałem raptem miesiąc temu, zgodnie z procedurą:
1.zasilenie konta
2.wpisanie kodu aktywującego usługę
3.ponowne zasilenie konta

Po wszystkim na moim koncie Plus Online pozycja "Termin ważności konta:" przybrała wartość 21.09.2018 i taka widnieje do dnia dzisiejszego.
Proszę o informację, jak należy rozumieć informację otrzymaną smsem.
Treść tego SMSa faktycznie jest zaskakująca.
A chodzi o to, że uruchamiasz promocję kodem i od tego momentu masz 30 dni na zasilenie lub zasilenia. Możesz przecież w tym okresie 30 dniu zasilić raz, dwa razy lub więcej razy. I od momentu każdego zasilenia ważność konta zostaje przedłużona o 365 dni. Np. uruchomiłeś promocję kodem i tego samego dnia zasiliłeś konto. Ważność konta zostaje ustawiona na 365 dni. Po 29 dniach znowu zasilasz i ważność konta zostaje na nowo ustawiona +365 dni. Następnego dnia otrzymujesz SMSa, że "... promocja została wyłączona...". Od tego momentu kolejne zasilenie konta nie ustawi ważności konta na +365 dni.
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Rok ważności konta

Post autor: ziom94 »

Mam pytanie. Czy mając aktywną promocję rok ważności konta, doładuję powiedzmy 30 zł, to czy automatycznie ważność konta przesuwa się o miesiąc, czy wszystko pozostaje bez zmian? Jedyne to więcej środków na koncie?
ODPOWIEDZ