Rok ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj taz,

pamiętam o Tobie. Jak tylko otrzymam odpowiedź w tej sprawie - napiszę.

Edycja:

promocja została dodana.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
doktorarca
PlusManiak
Posty: 54
Rejestracja: 17 lip 2014, o 15:50

Re: Rok ważności konta

Post autor: doktorarca »

Włączyłem tę opcję tacie dziś bo prosił, spełniał wszystkie warunki :D pobrało 10zł, sprawdziłem kodem i promocja włączona do 3 marca tego roku...doładowałem telefon tacie za 5zł przez konto bankowe...patrzę a tu dalej ważność tej promocji do 3 marca tego roku...a ważność konta do przyszłego roku...

ale nie rozumiem za miesiąc ta promocja się wyłączy?? przecież miało przy każdym doładowaniu przedłużać :/
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rok ważności konta

Post autor: Ewa_Plus »

doktorarca,
- tu chodzi o to, że do 3 marca masz czas na doładowanie konta w ramach tej promocji. Zasilenia realizowane po tym dniu nie wydłużą już ważności o rok, ale ta ważność, którą już masz, pozostanie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
graffik87
PlusManiak
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 11:22

Rok ważności konta

Post autor: graffik87 »

Witam. Nie znalazłem takiego tematu, jeśli taki jest to proszę o przeniesienie. Jakiś czas temu aktywowałem usługę rok ważności konta które po sprawdzeniu *100# mam do 2017. Przed chwilą przyszedł mi SMS że usługa rok ważności konta wygasła czy jakoś tak, nie pamiętam bo usunąłem wiadomość. Proszę mi powiedzieć o co chodzi

Wysyłane z mojego LG-H440n za pomocą Tapatalk 2
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2016, o 10:53 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj graffik87,

jaką taryfę posiadasz? Kod do weryfikacji to *147#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
graffik87
PlusManiak
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 11:22

Re: Odp: Rok ważności konta

Post autor: graffik87 »

Pnk bez limitu

Wysyłane z mojego LG-H440n za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

graffik87,

w przypadku tej taryfy usługa dodawana jest na okres 30 dni, w których to zasilenie konta za minimum 5 zł, dodaje ważność numeru na +365 dni. Po 30 dniach promocja ulega wyłączeniu. Szczegóły w regulaminie: http://www.plus.pl/documents/16/5e58a9f ... 0Konta.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
graffik87
PlusManiak
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 11:22

Re: Odp: Rok ważności konta

Post autor: graffik87 »

I teraz trzeba znowu włączyć promocję i zasilić za min. 5 zł?

Wysyłane z mojego LG-H440n za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

graffik87,

ponowne włączenie usługi będzie wiązało się z ponowną opłatą 10 zł.
graffik87 pisze:I teraz trzeba znowu włączyć promocję i zasilić za min. 5 zł?
Aktualnie zasady promocji pozostają niezmienione.
graffik87 pisze: Jakiś czas temu aktywowałem usługę rok ważności konta które po sprawdzeniu *100# mam do 2017.
Jeżeli ważność numeru jest do przyszłego roku, to na tę chwilę raczej nie ma większego sensu aktywacja tej usługi. Terminy ważności i tak się nie zsumują, tylko 365 dni zostanie policzone od chwili doładowania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Piotr N.
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 17:01

Re: Rok ważności konta

Post autor: Piotr N. »

Co oznacza zapis na nowych starterach "1 rok ważności konta"? Czy chodzi o to że po zakupie, wpisaniu kodu aktywującego i zasileniu min. 5 zł konto będzie ważne przez rok? Czy ten zapis informuje tylko i wyłącznie że taka promocja jest dostępna i normalnie trzeba za to zapłacić 10 zł?

Czy teraz (tak jak dawniej), ważność konta przedłuża się automatycznie po każdym doładowaniu za min. 5 zł o 365 dni? Czy za rok trzeba aktywować promocję jeszcze raz, aby przedłużyć o kolejne 365 dni?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Piotr N.,
Piotr N. pisze:Co oznacza zapis na nowych starterach "1 rok ważności konta"? Czy chodzi o to że po zakupie, wpisaniu kodu aktywującego i zasileniu min. 5 zł konto będzie ważne przez rok? Czy ten zapis informuje tylko i wyłącznie że taka promocja jest dostępna i normalnie trzeba za to zapłacić 10 zł?
W przypadku tych starterów, wysłanie SMS o treści RWK pod nr 80988 w ciągu 30 dni, od aktywacji numeru, skutkowało bezpłatnym włączeniem usługi Rok Ważności Konta (standardowa opłata to 10 zł.). Następnie zasilenie numeru kwotą minimum 5 zł, w ciągu 30 dni od potwierdzenia aktywacji promocji, powodowało nadanie ważności na +365 dni. Promocja ta obowiązywała od dnia 12.10.2014 r. do dnia 31.03.2016 r. Informacje na ten temat na tej stronie: http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1265.
Piotr N. pisze:Czy teraz (tak jak dawniej), ważność konta przedłuża się automatycznie po każdym doładowaniu za min. 5 zł o 365 dni? Czy za rok trzeba aktywować promocję jeszcze raz, aby przedłużyć o kolejne 365 dni?
Nie. W przypadku taryfy Plus na Kartę bez limitu, jak i naszej nowej oferty Ja+ Na Kartę, usługa Rok Ważności Konta, kosztuje 10 zł i jest dodawana na okres 30 dni. Doładowanie konta w tym czasie za minimum 5 zł, nadaje ważność numeru na 365 dni. Informacje na temat tych promocji, znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Piotr N.
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 17:01

Re: Rok ważności konta

Post autor: Piotr N. »

W ostatnim czasie moje zdanie na temat sieci Plus diametralnie uległo zmianie - niestety na niekorzyść... :/

Płatna wymiana karty SIM nawet po 10 latach, zmiany przy ofercie Rok Ważności Konta, a dodatkowo również dość wysokie stawki np. za SMS'a, gdzie u konkurenci koszt takiej wiadomości to 9 gr (Plus - 19 gr). Pomijam czas wydłużenia ważności konta po minimalnych zasileniach - tu niestety u konkurencji także lepsze warunki.

Mógłbym prosić o jasną odpowiedź. Jeżeli nie chcę korzystać z żadnych no limitów, pakietów etc, a interesuje mnie Rok Ważności Konta, to który starter najlepiej kupić? Czy kupując taki starter i aktywując usługę poniosę jakieś dodatkowe koszty? Czy po roku znowu będzie trzeba płacić, aby przedłużyć o kolejne ważność o kolejne 365 dni?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rok ważności konta

Post autor: Ewa_Plus »

Piotr N.,
- najlepiej kupić starter z taryfą Ja + Na Kartę, czyli jeden z tych wymienionych na tej stronie. Pamiętaj jednak że każde doładowanie za 30 zł (lub wyższe) w ciągu 15 dni od włączenia się do sieci uruchamia promocyjną usługę, która wyklucza się z Rokiem Ważności Konta. Usługa ta jest darmowa i ważna tylko 5 dni, ale wspominałeś że nie chcesz żadnych dodatków.
Zatem zaraz po włączeniu się do sieci z zrób takie zasilenie żeby starczyło Ci środków na wykupienie Roku Ważności Konta.
Jak już aktywujesz tę usługę, to masz 30 dni na zrobienie doładowania, które wydłuży Ci ważność na 365 dni.
Piotr N. pisze:Czy po roku znowu będzie trzeba płacić, aby przedłużyć o kolejne ważność o kolejne 365 dni?
- tak, za rok znowu będzie trzeba wykupić usługę Rok Ważności Konta i w ciągu 30 wykonać zasilenie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Piotr N.
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 17:01

Re: Rok ważności konta

Post autor: Piotr N. »

Miałem wcześniej numer w Plusie, gdzie po każdym doładowaniu ważność konta przedłużała się o 365 dni. Numer przeniosłem do Play i rozumiem że w tym przypadku powrót do Plusa nie jest dla mnie korzystny.

Cała nowa oferta jest zawiła i skomplikowana. Rozumiem, że zapis "1 rok ważności konta" na obecnych starterach JA+ Na kartę informuje tylko i wyłącznie o możliwości włączenia tej usługi i wiąże się to z pobraniem opłaty 10 zł?

Opcja 1:
Czyli przenosząc numer do Plusa i decydując się na ten starter, otrzymuję na start 5 zł, zasilam telefon kolejnymi 5 zł, aby było na saldzie minimum 10 zł, wybieram kod *136*11*18# i ponownie zasilam telefon kwotą minimum 5 zł.

Opcja 2:
Czy też po przeniesieniu numeru i odebraniu tego startera wystarczy iż w ciągu 30 dni od aktywacji zasilę telefon za minimum 5 zł i to przedłuży mi ważność konta? Jeżeli zdecyduję się w ciągu pierwszych 30 dni od aktywacji to opłata 10 zł nie jest pobierana?


Jeżeli robię to (przykładowo) dziś tj. 10 maja 2016 roku, to ważność konta przedłuża się do 10 maja 2017 roku i każde doładowanie telefonu w tym czasie nie powoduje zmiany tej końcowej daty?
Rudder
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2013, o 12:10

Re: Rok ważności konta

Post autor: Rudder »

Czy w taryfie Nowy Plus internet na kartę jest dostępna promocja Rok ważności konta na kartę ? Jeśli nie to w jakiej taryfie jest ta promocja dostępna. Taryfa którą podacie nie musi być taryfą z dużymi pakietami internetowymi typu Ja + Na karte.
ODPOWIEDZ