Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
jojo
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 mar 2014, o 19:09

Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: jojo »

Witam miałem1gb internetu i oglądałem jak zwykle oglądałem filmiki nie przypuszczałem że pochłonie mi cały pakiet i dodatkowo mam ujemny stan konta -484 zł. Zawsze zostawał mi połowa pakietu. I jeśli zmienię nr i nie zapłacę tego to coś mi zrobią? Czy jakoś inaczej to rozwiązać?

Taryfa PNK w sieci
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: ekdar »

jojo pisze:Witam miałem1gb internetu i oglądałem jak zwykle oglądałem filmiki nie przypuszczałem że pochłonie mi cały pakiet i dodatkowo mam ujemny stan konta -484 zł. Zawsze zostawał mi połowa pakietu. I jeśli zmienię nr i nie zapłacę tego to coś mi zrobią? Czy jakoś inaczej to rozwiązać?

Taryfa PNK w sieci
ech... ten'pakiet to bez lejka oczywiscie...
zloz reklamacje, to co masz na minusie na pewno Ci wyzeruja, na karte nie moze plus pobrac Ci pieniedzy ktorych tam nie bylo ;-) a potem zmien taryfe na najnowsze bez limitu, tam po wyczerpaniu pakietu zadnych dodatkowej kasy Ci nie zeżre tylko zmaleje Ci prędkosc...
aniadz
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 gru 2014, o 11:25

Ujemne saldo

Post autor: aniadz »

Witam, doładowałam sobie konto za 50 zł i miałam pakiet internetowy 25MB. Jak weszłam na internet to pieniądze pobrały mi się z konta. Niestety miałam na minusie-33,17. Po czy mogłam dzwonić i pisać smsy do plusa a do innych sieci już miałam blokadę. Doładowałam ponownie konto za 50 zł i wczoraj ponownie pobrało mi pieniądze i zostało mi 0,18 gr. Wieczorem jednak pieniążki z konta te, które mi pozostały wróciły ale tylko 13zł. Proszę o pomoc.
dsq
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 17 lis 2014, o 02:29

Re: Ujemne saldo

Post autor: dsq »

Witam,mam taryfe plush,pakiet intenetowy 2gb.Ostatnio pakiet sie nie wlaczyl.Sprawdzili w salonie,że tak sie stalo,że nie byl wlaczony i moje konto jest na minusie 586zl.Kazali dzwonic na infolinie.Dzwonie od 3 dni.Nikt sie nie zgasza.Tel mam zablokowany.Co wiec robic w tej sytuacji?Nawet jesli pakiet sie nie wlaczyl to korzystanie z internetu powinno sie zatrzymac na zerze a nie nabijac na minus.Mam ten numer od wielu lat,nie moge z niego dzwonic a jest mi bardzo potrzebny.Dzwonie bez przerwy na bok i kompletnie nic....
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: Magda_Plus »

dsq, aniadz, jojo proponuję złożenie reklamacji w przedstawionej kwestii w sposób jaki jest opisany na tej stronie. W momencie przesłania reklamacji - proszę prześlijcie mi przez ten formularz swoje numery telefonów.

Edit: dodaję link do informacji jak złożyć reklamację przez Klientów Plus na Kartę http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=4023.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dsq
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 17 lis 2014, o 02:29

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: dsq »

To jest akurat instrukcja nie dla osob majacych telefon na karte.Widac zostaje reklamacja w salonie , poczta lub faxem.Problem w tym ze to bedzie dlugo trwalo a tel mam zablokowany i to nie z wlasnej winy...Prosze o rade co zrobic by odblokowali telefon bo od 3 dni jest bezuzyteczny a na bok nikt nie odbiera....Caly proces reklamacyjny trwa a mi zalezy by moc korzystac z telefonu.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: Magda_Plus »

dsq sposób zgłoszenia reklamacji dla Klientów Plus na Kartę jest bardzo podobny tutaj informacja.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dsq
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 17 lis 2014, o 02:29

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: dsq »

Czy jednym ze sposobow zlozenia reklamacji jest przeslanie zapytania przez formularz? To bedzie rownoznaczne z wyslaniem reklamacji poczta?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: Magda_Plus »

dsq pisze:Problem w tym ze to bedzie dlugo trwalo a tel mam zablokowany i to nie z wlasnej winy...Prosze o rade co zrobic by odblokowali telefon bo od 3 dni jest bezuzyteczny a na bok nikt nie odbiera....Caly proces reklamacyjny trwa a mi zalezy by moc korzystac z telefonu.
Tylko tak można rozwiązać daną kwestię.
Zgodnie z tym co napisałam w mojej wcześniejszej odpowiedzi
Magda_Plus pisze: momencie przesłania reklamacji - proszę prześlijcie mi przez ten formularz swoje numery telefonów.


Poprosiłam o to, bo chcę Wam pomóc.
dsq pisze:Czy jednym ze sposobow zlozenia reklamacji jest przeslanie zapytania przez formularz? To bedzie rownoznaczne z wyslaniem reklamacji poczta?


Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dsq
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 17 lis 2014, o 02:29

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: dsq »

Reklamacja wyslana i moj nr tel do Pani przez formularz tez przeslalem.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: Magda_Plus »

Dziękuję za informacje.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aniadz
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 gru 2014, o 11:25

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: aniadz »

Reklamacja i numer telefonu wysłany. Dziękuję bardzo
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: Magda_Plus »

aniadz dziękuję.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jojo
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2014, o 19:09

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: jojo »

Dzięki za szybką reakcję :-) już mi uznali reklamacje. Nie zwrócili tego co było na koncie ale chociaż zlikwidowali debet :-)
dsq
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 17 lis 2014, o 02:29

Re: Ujemny stan konta przy zarejestrowanym numerze

Post autor: dsq »

Bardzo dziekuje za przyspieszenie sprawy.Stan konta wyzerowany i kwota jaka doladowalem konto po blokadzie została zwrócona :-)
ODPOWIEDZ