Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
MACIEJ KUCHARSKI
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 lip 2014, o 13:16
Lokalizacja: Jadowniki

Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: MACIEJ KUCHARSKI »

Witam , mam ofertę MIX PLUS jak doładowuje konto za 30 zł to dodaję mi 15 zł pod treścią smsa' Informujemy, 15 zł pakiet kwotowy do doładowania został dodany.' i teraz moje pytanie brzmi skąd zostaje mi dodawane 15 zł czy to jakaś promocja??
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: Krzysiek_Plus »

MACIEJ KUCHARSKI, kiedy dokładnie realizowałeś zasilenie? Pierwszy raz otrzymujesz taki pakiet?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MACIEJ KUCHARSKI
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2014, o 13:16
Lokalizacja: Jadowniki

Re: Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: MACIEJ KUCHARSKI »

Ostatnie zasilenie: 9.12.2014

Ja takie 15 zł to dostaję cały czas do doładowania.(Przynajmniej tak pamiętam ALE NA 100% ŻE NIE 1 RAZ DOSTAŁEM TO 15 ZŁ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: Krzysiek_Plus »

MACIEJ KUCHARSKI, w takim wypadku najprawdopodobniej pakiet wynika z Twojej umowy.

Bez szczegółów takich jak kod promocji nie jestem w stanie dokładnie sprecyzować.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Don Pedro
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2014, o 10:08

Re: Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: Don Pedro »

Moim zdaniem jest to pakiet który masz w umowie, niedawno podpisałem umowę i tez mam taki pakiet.

Jest to " Bonus dla stałych klientów". Ja mam Pakiet kwotowy dla 6 pierwszych zasileń kontraktowych.
Kwota zależna jest od doładowania -
30 zł - 15 zł pakiet kwotowy
40 zł - 20 zł pakiet kwotowy
50 zł - 25 zł pakiet kwotowy
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: Krzysiek_Plus »

MACIEJ KUCHARSKI, tak jak Don Pedro zasugerował to najprawdopodobniej Bonus w ofercie dla stałych klientów.

Pakiet może być wykorzystywany tylko na połączenia , SMS-y, MMS-y i internet po stawkach cennikowych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Don Pedro
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2014, o 10:08

Re: Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: Don Pedro »

Tak mi się wydaje ale widzę że innej opcji nie ma, Maciej sprawdź sobie w umowie. Ja mam to u umowie :)

czyli nie da się niestety inaczej wykorzystać tego pakietu ? chodzi mi o to, że myślałem wcześniej że pakiet ten będzie po prostu doliczony do stanu konta jako zwiększenie stanu konta i będzie można go wykorzystać na inne pakiety - np. sms czy internet.
mariobross23
Szalony PlusManiak
Posty: 210
Rejestracja: 29 lip 2014, o 11:30

Re: Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: mariobross23 »

A po 720 godzinach niewykorzystany pakiet kwotowy zostaje Ci zabrany ot Plus i jego promocje dla stałych klientów. Przy doładowaniu 60 zł gdzie dostajesz pakiety Bez Limitu Rozmów , Bez Limitu SMS , oraz internet 1 GB.... ciekawe w jaki sposób można wykorzystać owe " 30 zł pakietu promocyjnego" ??? Pakiet przepadnie po 30 dniach... A Plus dobrze wie ,że prawie nikt ani jednej złotówki z niego nie wykorzysta.
Qbera
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2015, o 17:54

Re: Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: Qbera »

Dziwne jest to co Pan pisze, administratorze plusa.
Przedłużyłam umowe w plusie, i też mam ten układ dodatkowe 50% wartości doładowania... za które podobno można wykupić pakiet minut/smsów... spróbowałam, okazało sie ze za wykupiony pakiet sms bez limitu pobrało mi pieniądze z konta (10zł) a nie z pakietu kwotowego. Więc mam prośbę, o ile jest taka możliwość wykorzystania tych pieniędzy to proszę o wyszczególnienie kodów na owe pakiety...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: pepcia2 »

Pakiet kwotowy może być wykorzystany na połaczenia, sms i transmisję danych.
Nie można za niego kupić pakietów.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: Joanna_Plus »

Qbera,

tak jak pisał Krzysiek:
Krzysiek_Plus pisze:Pakiet może być wykorzystywany tylko na połączenia , SMS-y, MMS-y i internet po stawkach cennikowych.
Aktywacja pakietów/promocji odbywa się z salda konta głównego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jucha118
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 15 lut 2014, o 22:12

pakiet kwotowy

Post autor: jucha118 »

witam, chcialam zlozyc reklamacje... w tym tygodniu pierwszy raz doladowalam sie w mixie, za 40 zl, pobrano mi 35 zl za nielimitowane rozmowy, dodatkowo dostalam 20 zl pakietu kwotowego i wszystko bylo fajnie az do dzisiaj.... na koncie mialam okolo 6 zl i np za sms (nie mam zadnego aktywnego pakietu na sms) pobieralo mi nie z konta glownego tylko z pakietu kwotowego czyli wszystko tak jak powinno byc... czytalam ze za korzystanie z internetu bez aktywnych pakietow internetowych oplaty tez powinny byc pobierane z pakietu kwotowego, mimo wszystko nie strasznie wolno chodzil internet wiec postanowilam sie doladowac (tym bardziej ze w pierwszym miesiacu i tak musze zrobic dwa doladowania) i wykupic pakiet internetowy, w zwiazku z tym weszlam do aplikacji banku doladowalam sie za 40 zl i rzeczywiscie po chwili doatalam sms ze "kwota doladowania 40 PLN, stan konta 46,62 PLN" nastepnie ze "pakiet kwotowy 20 zl zostal wlaczony" i od razu sprawdzilam jeszcze stan konta kodem *100# a tam "niespodzianka".... wiadomosc "aktualny stan konta 11,48 PLN" czyli z konta tak po prostu zniknelo ponad 30 zl.... pewnie zaraz uslysze ze to za transmisje danych ale przeciez po to jest pakiet kwotowy zeby w razie braku aktywnych pakietow oplate pobieralo z niego.... wpisujac kod *121# otrzymuje wiadomosc "pakiet kwotowy 20 zl Mix (20.00 PLN) 31-03-2015, pakiet 4000 MMSow (400000 KBYTES) 28-04-2015, pakiet kwotowy 20 zl Mix (17,91 PLN) 29-03-2015" i co z tego ze mam 38 zl pakietukwotowego jak nie moge za niego wykupic zadnego pakietu a z glownego konta znikaja pieniadze... chcialabym odzyskac swoje pieniadze na koncie glownym nawet w zamian za te nieszczesne pakiety kwotowe
Ostatnio zmieniony 2 mar 2015, o 13:03 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: pakiet kwotowy

Post autor: pepcia2 »

Nie masz aktywnych jakichś płatnych subskrypcji?
Sprawdzisz bezpłatnym sms LISTA na 8888
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: pakiet kwotowy

Post autor: krzyss79 »

A co tu takiego dziwnego pobrało 35zł za następny pakiet ,piszę wyraźnie że z każdego doładowania będzie pobierana kwota.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet kwotowy [MIX PLUS]

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj jucha118,
krzyss79 pisze:A co tu takiego dziwnego pobrało 35zł za następny pakiet ,piszę wyraźnie że z każdego doładowania będzie pobierana kwota.
Jeżeli po pierwszym doładowaniu pakiet minut bez limitu do wszystkich krajowych sieci komórkowych, nie został dezaktywowany, to obawiam się, że krzyss79 ma rację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ