Kara umowna Plus

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Joanna_Plus »

largo,

takie zlecenia realizowane są w kolejności zgłoszeń.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Cienkaaa369
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2017, o 08:04

Problem z doładowaniem po przeniesieniu numeru

Post autor: Cienkaaa369 »

Przeniosłam numer z Mix Plus na abonament w Play. Otrzymałam pismo iż mam doładować konto w Plus kwota 30 zł do 22 sierpnia a dziś numer został przeniesiony do sieci Play. Konsekwencją nie doładowania jest kara 47 zł. Co robić w takim razie? Próbowałam doładować konto lecz już się nie da.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2017, o 14:08 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki- podobny temat
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Basia_Plus »

Cienkaaa369,
Cienkaaa369 pisze: Próbowałam doładować konto lecz już się nie da.
jeśli numer został przeniesiony do innego operatora, to niestety nie będzie możliwości zasilenia konta, ponieważ ten numer już do nas nie należy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aniulka12
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 gru 2018, o 21:58

Zerwanie umowy

Post autor: aniulka12 »

Witam. 30 Listopada odebrałam list z plusa, który w swojej treści zawierał zerwanie umowy ze mną. Miałam jeszcze propozycje doładowania tel. do 29 listopada, ale niestety list był w innej skrzynce pocztowej i pod starym adresem zamieszkania, więc przekazano mi go własnie 30 listopada. Teraz moje pytanie byłam w salonie sieci Plus i kazali mi zadzwonic do Obsługi klienta w celu podania przez polkomtel numer banku na który mam przelać kasę za tel.Niestety jak dzwoniłam to zamiast się dodzwonić do obsługi to zamiast tego jakiś automat gadał mi o ofertach. Do tej pory nie dostałam listu z numerem konta aby zapłacić. Nie wiem co dalej robić. Proszę o pomoc!
Ostatnio zmieniony 4 gru 2018, o 11:04 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj aniulka12,

powyższa sytuacja (brak doładowania i naliczenie kary) ma miejsce pierwszy raz dla tego kontraktu? Może jest możliwość podpisania umowy reaktywacyjnej dla tego numeru: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... wznowienie?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aniulka12
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 gru 2018, o 21:58

Re: Kara umowna Plus

Post autor: aniulka12 »

Tak ma miejsce pierwszy raz. Ale ja nie chce już dalej ciągnąc umowy z Plusem, więc wolę zapłacic tą karę. Tylko tyle ze nie wiem na jaki numer konta przelać te pieniądze. i chcialabym się dowiedzieć czy polkomtel wyślę jakieś pismo z danymi i z numerem konta aby uiścić tą karę.I Ile będę czekać na takie pismo.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Joanna_Plus »

aniulka12,
aniulka12 pisze:chcialabym się dowiedzieć czy polkomtel wyślę jakieś pismo z danymi i z numerem konta
Tak.
Jeżeli nie odbywa się zasilenie, to nota z wezwaniem do zapłaty zostaje wystawiona po upływie terminu, w którym konto należało doładować.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aniulka12
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 gru 2018, o 21:58

Re: Kara umowna Plus

Post autor: aniulka12 »

Aha. Dziękuję za pomoc :)
Mts123
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 lip 2019, o 04:00

Abonament z telefonem

Post autor: Mts123 »

Witam . Mniej więcej w grudniu wziąłem w plusie abonament z telefonem samsung j6. Od 5/6 miesięcy nie zapłaciłem ani za telefon ani za abonament. Karta od abonamentu nie została ani razu doładowania. Dostałem listownie zerwanie umowy i karę w wysokości 1200zl . Jak to wszystko teraz będzie wyglądać . Za telefon będę musiał zapłacić a czy za abonament ktorego ani razu nie doladowalem tez? Czy odsetki rosną i ile . Jakie mogą wyniknąć problemy z tego typu sprawa. Jestem młodą osobą która jakiś czas temu skończyła szkole i jestem w trakcie poszukiwania pracy żeby spłacić to wszystko.... Czy będą mi zabierać z pierwszej wypłaty ? Prosiłbym o o szczególne uzasadnienie mojej sytuacji , ponieważ jestem w tym zielony i nie wiem co mam robić w tek sytuacji z góry dziękuję pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 9 lip 2019, o 14:51 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do właściwego działu i wątku.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Abonament z telefonem

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Mts123,
Mts123 pisze: Mniej więcej w grudniu wziąłem w plusie abonament z telefonem samsung j6. Od 5/6 miesięcy nie zapłaciłem ani za telefon ani za abonament. Karta od abonamentu nie została ani razu doładowania.
umowa została zawarta w ofercie na abonament czy Plus Mix?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mts123
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 lip 2019, o 04:00

Re: Abonament z telefonem

Post autor: Mts123 »

Umowa zawarta w ofercie Plus mix. Tak sądzę ponieważ na umowie pisze o potwierdzeniu aktywacji usługi plus mix. Nazwa promocji plus mix least 50/100/24
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Mts123,
Mts123 pisze:Od 5/6 miesięcy nie zapłaciłem
Jeżeli minęło już tyle czasu, to nie będzie możliwości podpisania umowy reaktywacyjnej. Kara powinna zostać przez Ciebie spłacona. W kwestii ustalenia terminu wpłaty, kontaktuj się proszę z Działem Windykacji Należności: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... =d%C5%82ug.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mts123
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 lip 2019, o 04:00

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Mts123 »

Tak rozumiem ale czy do zapłacenia mam tylko ta karę ? Czy dalej do tego musze spłacać abonament
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Joanna_Plus »

Mts123,
Mts123 pisze:Czy dalej do tego musze spłacać abonament
Jeżeli nastąpiło zerwanie umowy, to numer jest już nieaktywny i zasilenia nie będą już wymagane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mts123
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 lip 2019, o 04:00

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Mts123 »

Ok rozumiem . A telefon był wliczony w ceny doładowań czyli za telefon tez nie będę już płacił tak ? Przepraszam bo chce to zrozumiem w 100% dziękuję i pozdrawiam
ODPOWIEDZ