Kara umowna Plus

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
anvero
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 sty 2015, o 10:17

Kara umowna Plus

Post autor: anvero »

Witam..
Tak jak w temacie, zostałem obciążony karą umowną, ponieważ nie doładowałęm konta na czas, gdyż byłem za granicą i nie miałem jak...
I teraz pytanie, czy mogę od nowa wziąć oferte na abonament, gdy mam do zapłacenia karę? ;)
Bardzo proszę o odp..
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Kara umowna Plus

Post autor: krzyss79 »

zapłacić karę i tak będziesz musiał , po tym bierz nową umowę
anvero
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2015, o 10:17

Re: Kara umowna Plus

Post autor: anvero »

krzyss79 pisze:zapłacić karę i tak będziesz musiał , po tym bierz nową umowę
Ale czy jest możliwośc że na drugim telefonie, przedłużę umowę, a moją zapłace dopiero za 2/3 tyg?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj anvero,
anvero pisze:I teraz pytanie, czy mogę od nowa wziąć oferte na abonament, gdy mam do zapłacenia karę? ;)
Przed nową aktywacją, taka spłata musi zostać uregulowana.
anvero pisze:Ale czy jest możliwośc że na drugim telefonie, przedłużę umowę, a moją zapłace dopiero za 2/3 tyg?
Joanna_Plus pisze: przy przedłużeniu umowy, płatności na wszystkich numerach powinny być uregulowane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
anvero
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2015, o 10:17

Re: Kara umowna Plus

Post autor: anvero »

Joanna_Plus pisze:Witaj anvero,
anvero pisze:I teraz pytanie, czy mogę od nowa wziąć oferte na abonament, gdy mam do zapłacenia karę? ;)
Przed nową aktywacją, taka spłata musi zostać uregulowana.
anvero pisze:Ale czy jest możliwośc że na drugim telefonie, przedłużę umowę, a moją zapłace dopiero za 2/3 tyg?
Joanna_Plus pisze: przy przedłużeniu umowy, płatności na wszystkich numerach powinny być uregulowane.
I nic się nie da inaczej zrobić? ;x
Jakaś umowa reaktywacyjna czy coś, na ten numer zablokowany?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Joanna_Plus »

anvero,

a kiedy nastąpiła obustronna blokada numeru?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
anvero
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2015, o 10:17

Re: Kara umowna Plus

Post autor: anvero »

Joanna_Plus pisze:anvero,

a kiedy nastąpiła obustronna blokada numeru?
Około 10dni temu, miałem termin do bodajże 20, i jak z rana chciałem zasilić, bo wróciłem do Polski, to już nie mogłem...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Joanna_Plus »

anvero,

umowę reaktywacyjną można podpisać przez 60 dni od blokady połączeń przychodzących. Więcej szczegółów na temat wznowienia usług w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Dzwoneczek1989
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2015, o 07:13

Wypowiedzenie umowy

Post autor: Dzwoneczek1989 »

Witam serdecznie.
Piszę w imieniu swojego chłopaka. Problem przedstawia się następująco: Rok temu mój chłopak wziął telefon w plusie na kartę z umową, gdzie zobowiązał się doładowywać konto co miesiąc kwotą 50 zł, niestety po 4 doładowaniach zaniechał tą czynność i została wypowiedziana umowa bieżącego roku bodajże w marcu tego roku wraz z rachunkiem na kwotę powyżej 2000 tysięcy złotych. Chłopak niestety nie pracuje w ciągłym trybie, aby mógł taką kwotę uiścić. Jedynym źródłem dochodu jest wyłącznie pomoc z gminy miasta w wysokości 190 zł miesięcznie. Jednak wyraża chęci na spłatę zadłużenia powstałego z tej umowy, gdzie deklaruje 3 krotną wartość doładowania miesięcznie.
Chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwość jeszcze porozumienia po roku czasu z plusem? Jednak
Ostatnio zmieniony 8 lip 2015, o 11:06 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Dzwoneczek1989,

proszę aby właściciel numeru, skontaktował się w tej sprawie z Działem Windykacji Należności.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
klucha_26
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 lut 2016, o 12:07

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: klucha_26 »

ja chciałabym się dowiedzieć w związku z wcześniejszym rozwiązaniem umowy miałam do zapłaty kare umowną niestety chyba nie dostałam lub nie odebrałam listu z numerem konta na który miałam wpłacić te kwotę. Czy w związku mogę liczyć ,że ktoś np skontaktuje się ze mną podając potrzebne dane do wykonania przelewu.
Ostatnio zmieniony 5 lut 2016, o 12:28 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do właściwego wątku.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Joanna_Plus »

klucha_26,
klucha_26 pisze:niestety chyba nie dostałam lub nie odebrałam listu z numerem konta na który miałam wpłacić te kwotę.
Takie informacje uzyskasz kontaktując się z BOK: http://www.plus.pl/kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

KARA UMOWNA - zwrot nadpłaty

Post autor: largo »

Witam złożyłem wypowiedzenie wumowy MIX oraz opłaciłem karę umowną po jakimś czasie dostałem pismo z "windykacji" o braku zasileń itp gdzie kontaktowałem się by zweryfikować czy pismo doszło. Wszystko OK lecz Pani stwierdziła że kwota wpłacona jest za mała (wyliczenia Pani z BOK) gdzie dopłaciłem tego samego dnia.

Dnia 9.07 umowa powinna zostać rozwiązana dnia 24.07 dzwonie do BOK czy dostane pismo jakieś wyjaśniające i tu zaczła się "przepychanka" BOK zwala na WINDYKACJE i odwrotnie (masakra tyle połączeń) wyszło że pismo zostało wysłane dnia 9.07 a do dziś nie doszło do mnie !!! oczywiście każda strona robi problem by wysłać e-mail z kopią pisma czy zwykły list. Przy okazji dowiedziałem się ze to WINDYKACJA wprowadziła mnie w błąd i MAM NADPŁATĘ a sieć Plus korzysta i siedzi po cichu !!! Po wielu połączeniach i złościach ustalono że Pani z obsługi zgłosi by nadpłata ostała przekazana na nr abonamentowe... I TU MOJE PYTANIE : czy nadpłata zostanie zaksięgowana i widoczna w Plus online czy dopiero przy wystawieniu faktury ?


Z drugiej strony klient chce być OK wobec sieci PLUS a oni i tak pod górkę klientowi czy nie poważniej by było zatrudnić ludzi kompetentnych a nie "byle kogoś" nazywać specjalistą to nawet konsultantem nie można nazwać przy takiej jakości obsługi.


:evil: :evil: :evil:
Ostatnio zmieniony 27 lip 2017, o 12:17 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kara umowna Plus

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj largo,

przykro mi z powodu powyższej sytuacji. Jeżeli nadpłata zostanie zaksięgowana na numerze abonamentowym, to wówczas powinna być widoczna również w aplikacji Plus online.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Kara umowna Plus

Post autor: largo »

A ile ksiegowanie w Plusie trwa. Tzn przeniesienie z wypowiedzenia umowy a ksiegowanie na koncie abonenta?
ODPOWIEDZ