PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
trzciona
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lis 2014, o 19:26

PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: trzciona »

Witam,

Piszę tutaj ponieważ byłem już w kilku salonach, wiele rozmów z konsultantem i nikt nie był w stanie udzielić jednozncznej odpowiedzi.

Miesięcznie płacę 50 zł w w taryfie MIX PLUSH.

Obecnie mam włączony pakiet: rozmowy bez limitu do wszystkich za 35 zł.

I teraz pytanie:
Czy wyłączając ten pakiet mogę włączyć jednocześnie pakiety: 3
- 300 minut do wszystkich - 15 zł
- nielimitowane rozmowy w plusie - 10 zł
- 200 minut na stacjonarne - 5 zł

Pytam ponieważ w regulaminie jest napisane:
"W Okresie Ważności Promocji Abonent może mieć na koncie aktywny tylko jeden pakiet tego samego rodzaju, np. Mix 300 minut do wszystkich. "

Jednak każdy pracownik PLUS GSM z którym rozmawiam mówi co innego.

Bardzo proszę o odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2016, o 11:17 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana tematu wątku z "PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW".
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj trzciona,
trzciona pisze:I teraz pytanie:
Czy wyłączając ten pakiet mogę włączyć jednocześnie pakiety: 3
- 300 minut do wszystkich - 15 zł
- nielimitowane rozmowy w plusie - 10 zł
- 200 minut na stacjonarne - 5 zł
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Wojtekxe
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 3 lut 2015, o 21:00

Usługi Plush mix na kartę

Post autor: Wojtekxe »

Witam, parę dni temu przedłużyłem umowe, jestem w taryfie plush mix.
Nie jestem pewien, czy ważną kwestią jest to, że wykonałem jedno z dwóch wymaganych doładowań, dlatego też o tym wspominam na samym początku. Wszystko wygląda jakbym był już w nowej umowie.

Otóż, dzisiaj po doładowaniu telefonu za kwotę 50zł, aktywowane zostały usługi takie jak: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (chyba 35zł), nielimitowane smsy do wszystkich sieci (10zł), pakiet kwotowy 25zł Mix, pakiet facebook i instagram. Byłem świadom, że tak pewnie będzie, jednak:
Przed podpisaniem rozmowy, długo rozmawiałem z Panem, który mnie obsługiwał. Zapewniał, że usługi te będę mógł jak najbardziej wyłączyć. Dlatego też, stwierdziłem, że jak raz stracę troche kasy nic złego się nie stanie.
Tutaj pojawia się problem, ponieważ próbowałem wyłączyć te usługi i:
Pakiet SmS do wszystkich sieci udało mi się wyłączyć, nielimitowane rozmowy próbowałem wyłączyć, jednak jedyny kod, który pasowałby do tej usługi, oddał mi sms zwrotny, że usługa nie była aktywowana lub jest już nieaktywna. Nie wiem czy to normalne, jednak kiedy wpiszę *121# lub *136# w SmSie zwrotnym dowiaduje się: *121# że przez miesiąc aktywna jest jeszcze usługa (CO DZIWNE) 4000 MMS do wszystkich sieci oraz pakiet kwotowy. Natomiast z kodu *136# dowiaduję się, że aktywny jest facebook i instagram, (CO WAŻNE) tutaj już MIX SMSy bez limitu do wszystkich sieci (A NIE MMS). Nigdzie nie ma mowy o nielimitowanych rozmowach do wszystkich sieci, a najbardziej zależy mi, żeby właśnie tę usługę wyłączyć.

Kiedy wróciłem do domu postanowiłem poczytać jeszcze raz umowę, jednak jestem zmęczony i ciężko mi było cokolwiek przyswoić. Znalazłem tabelkę, która informowała mnie o tym, że przy doładowaniach 50zł mam usługę rozmowy nielimitowane do wszystkich sieci oraz smsy do wszystkich sieci, z czego ta pierwsza jest usługą kontraktową, a nie cykliczną jak ta druga. Brzmi dosyć poważnie, czyżbym usługi kontraktowej nie mógł wyłączyć? Czyżby ktoś w salonie mnie okłamał?

Jeżeli jest możliwość wyłączenia usługi nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci - prosiłbym o kod.


Mógłby mi ktoś przy okazji wytłumaczyć, na czym polega usługa darmowy internet LTE? Aktywowałem dzisiaj tę usługę, mało prawdopodobne wydawało mi się, żebym miał mieć internet LTE za darmo. Na czym ona polega i czy mi coś daje? Przed aktywowaniem usługi miałem przy wyborze sieci: Plus 2GB, Plus 3GB, Plus LTE. Wygląda, jakbym tak czy inaczej już miał LTe, więc aktywowanie tej usługi daje mi coś jeszcze? No i jak się domyślałem, darmowy internet nie był darmowy i zabrał resztki pieniędzy na koncie.

A i tak swoją drogą, w końcu posiadam usługę 4000 MMSow czy nielimitowane SMSy do wszystkich sieci?


Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony 4 lut 2015, o 11:52 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Wojtekxe,

w przypadku umów Plus Mix i Mix 7 można dezaktywować zarówno pakiety kontraktowe jak i cykliczne. Pakiet minut bez limitu do wszystkich krajowych sieci komórkowych wyłączysz kodem: *136*01*01#, a Pakiet SMS-ów bez limitu do wszystkich krajowych sieci komórkowych zaś wpisując *136*00*01#.

Pakiet 4000 MMS otrzymujesz bezpłatnie i nie ma możliwości jego dezaktywacji.
Wojtekxe pisze:Mógłby mi ktoś przy okazji wytłumaczyć, na czym polega usługa darmowy internet LTE? Aktywowałem dzisiaj tę usługę, mało prawdopodobne wydawało mi się, żebym miał mieć internet LTE za darmo. Na czym ona polega i czy mi coś daje? Przed aktywowaniem usługi miałem przy wyborze sieci: Plus 2GB, Plus 3GB, Plus LTE. Wygląda, jakbym tak czy inaczej już miał LTe, więc aktywowanie tej usługi daje mi coś jeszcze? No i jak się domyślałem, darmowy internet nie był darmowy i zabrał resztki pieniędzy na koncie.
Dodanie usługi jest bezpłatne, natomiast transmisja danych rozliczana jest zgodnie z cennikiem taryfy. Tutaj regulamin: http://www.plushbezlimitu.pl/download/p ... TEwMIX.pdf, a w nim:
5. Transmisja danych w ramach Usługi LTE jest płatna. Opłaty są naliczane zgodnie z Cennikiem Taryfy, z której korzysta Abonent za każde rozpoczęte 100 kB przesłanych danych. Dane pobrane i wysłane w ramach Usługi LTEsą rozliczane oddzielnie.
Zawsze oczywiście możesz aktywować, któryś z dostępnych pakietów internetowych: http://www.plus.pl/documents/16/bea5388 ... %20Mix.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Wojtekxe
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 3 lut 2015, o 21:00

Re: PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: Wojtekxe »

Witam, to znowu ja. Dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź.

Smsy do wszystkich sieci udało mi się już wcześniej wyłączyć. Jednak napotkałem pewne komplikacje. Otóż, po zadzwonieniu na numer *136*01*01#, dostałem sms zwrotny:

Promocja MIX Rozmowy bez limitu do wszystkich_kon jest już nieaktywna lub nie była aktywowana.

Kiedy doładowałem konto normalnie dostałem smsy, że:
Mix SMSy została włączona, pakiet kwotowy 25zł został włączony, promocja darmowy pakiet facebook i instagram włączona oraz Promocja MIX rozmowy bez limitu do wszystkich została włączona.
Jak już w poprzednim poście wspominałem, próbowałem wcześniej wyłączyć te usługi. Smsy do wszystkich od razu udało mi się dezaktywować i dostałem sms zwrotny:

Promocja MIX SMSy bez limitu do wszystkich została wyłączona.

Do wyłączenia usługi rozmowy do wszystkich wpisywałem chyba troszkę inny kod niż Pani podała, sms zwrotny wyglądał tak:

Promocja MIX Rozmowy bez limitu do wszystkich jest już nieaktywna lub nie była aktywowana.

A więc różnica jest tylko w dopisku "wszystkich_kon".


Dodam, że po zadzwonieniu na *136# w SMSie zwrotnym są wymienione wszystkie aktywne usługi/promocje tj. Mix SMSy, pakiet facebook i instagram, pakiet kwotowy do 3 zasileń.
Jak można zauważyć, nie ma wymienionej usługi rozmowy do wszystkich. Nie jestem pewien, jednak wydaje mi się, że być powinna.


Te SMSy, że usługa nie była aktywowana lub jest już nieaktywna oznaczają, że mogę doładowywać spokojnie i nie bać się o 35zł? Czy może wręcz przeciwnie? Na pewno nie dostałem SMS, że wyłączyłem usługę rozmowy do wszystkich, sprawdzałem wiele razy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: Joanna_Plus »

Wojtekxe,

podaj proszę dokładnie co pojawia się w informacji zwrotnej po wpisaniu kodu *136#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Wojtekxe
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 3 lut 2015, o 21:00

Re: PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: Wojtekxe »

Aktywne promocje: Pakiet Facebook i Instagram_kon 05-03-2015 11:12, Promocja pakiet kwotowy do 3 zasilen 50 03-05-2015 10:04, MIX SMSy bez limitu do wszystkich do 50 04-03-2015 10:03
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: Joanna_Plus »

Wojtekxe,
Wojtekxe pisze:Aktywne promocje: Pakiet Facebook i Instagram_kon 05-03-2015 11:12, Promocja pakiet kwotowy do 3 zasilen 50 03-05-2015 10:04, MIX SMSy bez limitu do wszystkich do 50 04-03-2015 10:03
Czyli Pakiet minut bez limitu do wszystkich krajowych sieci komórkowych, został wyłączony.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
margaret1412
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2015, o 12:13

Problem 300 min do wszystkich sieci

Post autor: margaret1412 »

Witam
Mam problem z dezaktywacją pakietu 300 min do wszystkich sieci w Plush Mix.
Posiadam promocję Mix PlusH Stand. 30.
Wysyłałam smsy dezaktywacyjne natomiast wyświetla mi się że usługa niedostępna.
Proszę o pomoc ponieważ już kilkukrotnie tracę pieniądze na usługę której nie chcę.
Ostatnio zmieniony 9 lis 2015, o 11:46 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj margaret1412,
margaret1412 pisze:Wysyłałam smsy dezaktywacyjne natomiast wyświetla mi się że usługa niedostępna.
Kontraktowy pakiet 300 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych, dezaktywuje się kodem, nie komendą SMS. Kod na wyłączenie usługi to: *121*01*01#. Znaleźć go można w Regulaminie Promocji, który dołączany jest do umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
margaret1412
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2015, o 12:13

Re: PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: margaret1412 »

dziękuję za pomoc
dinek123xd
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2016, o 18:48

Problem z pakietami

Post autor: dinek123xd »

Witam mam problem tego typu że nie aktywuje mi pakietów tych co są w umowie a pobiera opłatę 35zł
Powinno aktywować 1gp internetu i 300min do wszystkich.Po doładowaniu konta dostaje od razu 4 sms jak na zdjęciu
http://zapodaj.net/cae38db40fdcc.png.html
Pisałem już do na czacie live to odesłali mnie do salonu.
W salonie kazali mi wysłać wiadomość do Plusa.
Dzisiaj dostałem odpowiedź "Na podstawie analizy posiadanej przez Polkomtel dokumentacji oraz danych zawartych w systemie obsługi Abonentów informuję iż nie stwierdzono nieprawidłowości.
Teraz to już nie wiem gdzie mam szukać pomocy a umowę mam jeszcze około 3 lata...


Taryfa Plush mix doładowania po 40zł
umowę przedłużyłem w maju 2015
proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony 1 lut 2016, o 11:17 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj dinek123xd,

podaj procę co dokładnie pojawia się w informacji zwrotnej po wpisaniu kodów *136# i *121#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dinek123xd
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2016, o 18:48

Re: PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: dinek123xd »

Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: PLUSH MIX - PAKIETY ROZMÓW

Post autor: Joanna_Plus »

dinek123xd,
dinek123xd pisze:Dzisiaj dostałem odpowiedź "Na podstawie analizy posiadanej przez Polkomtel dokumentacji oraz danych zawartych w systemie obsługi Abonentów informuję iż nie stwierdzono nieprawidłowości.
Dysponujesz numerem tego zgłoszenia?
dinek123xd pisze:Powinno aktywować 1gp internetu i 300min do wszystkich.
Podaj mi proszę znacznik tej promocji? Nie były przypadkiem wyłączone promocje kontraktowe i włączone cykliczne?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ