Plus Online

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Kiedy nowy Plus On Line?

Post autor: Robertus »

Chciałbym się dowiedzieć czy w najbliższym czasie mogę liczyć na obiecaną już dano przebudowę serwisu Plus online, tak aby po zalogowaniu móc sprawdzić w przejrzysty sposób zużycie pakietów a przede wszystkim bilingi do których nie ma do tej pory dostępu. Poza Plusem na kartę, wszyscy operatorzy mają taka możliwość. Ja już dawno pisałem do Plusa w tej sprawie ale poza informacją że moje sugestię zostaną przekazane dalej nic się nie zmieniło.
Może teraz coś w tej kwestii drgnie, zwłaszcza że 1 października będą 20-ste urodziny Plusa. Może taki prezent na urodziny sieci :-)
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2016, o 15:37 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Online

Post autor: Joanna_Plus »

Robertus,
Robertus pisze:Chciałbym się dowiedzieć czy w najbliższym czasie mogę liczyć na obiecaną już dano przebudowę serwisu Plus online
Na tę chwile nie dysponujemy informacjami na temat "przebudowy" webowej wersji aplikacji.
Robertus pisze:tak aby po zalogowaniu móc sprawdzić w przejrzysty sposób zużycie pakietów a przede wszystkim bilingi do których nie ma do tej pory dostępu.
Ta funkcjonalność została udostępniona w mobilnej wersji aplikacji: http://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
melan
PlusManiak
Posty: 74
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 08:29

Re: Plus Online

Post autor: melan »

Rozbudowa eboka do takich podstawowych funkcji jak sprawdzenie ilości wykorzystanych pakietów czy wykaz połączeń potrzebny jest na wczoraj. W każdej sieci można to sprawdzić przez stronę internetową, jest to niejako standard. Kiedy doczekamy się tego wreszcie w PLUSIE? Nie wstyd Wam ani trochę takiego zacofania? :-/
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Plus Online

Post autor: Przemek_Plus »

melan, zgodnie odpowiedzią Joanny_Plus:
melan pisze:Ta funkcjonalność została udostępniona w mobilnej wersji aplikacji: http://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online.
korzystając z mobilnej wersji Plus Online możesz sprawdzić wykaz usług z jakich skorzystałeś. Jeżeli więc posiadasz jakieś pakiety internetowe, to tam powinno być widoczne również ich aktualne wykorzystanie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
monter
PlusManiak
Posty: 115
Rejestracja: 3 sty 2013, o 14:39

Re: Plus Online

Post autor: monter »

Przemek_Plus,
1) melan i Robertus pisali o wersji WWW;
2) aplikacja mobilna jest alternatywą tylko dla posiadaczy smartfonów, a przecież są też użytkownicy starszych urządzeń.

Uczciwą odpowiedzią Plusa powinno być: "nie chce nam się zmieniać Plus Online" albo "nie chcemy ponosić kosztów zmian".

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Plus Online

Post autor: Przemek_Plus »

monter, rozumiem oczywiście, jednak w tej kwestii również aktualna jest ostatnia odpowiedź Joanny_Plus:
Joanna_Plus pisze:Na tę chwile nie dysponujemy informacjami na temat "przebudowy" webowej wersji aplikacji.
Stąd też nasza sugestia skorzystania - w ramach możliwości - z aplikacji mobilnej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
melan
PlusManiak
Posty: 74
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 08:29

Re: Plus Online

Post autor: melan »

A jeśli nie mamy możliwości instalacji aplikacji mobilnej to jak to można sprawdzić? ;-) W innych sieciach można się zalogować przez stronę www i wszystko widać ;-) Tylko w PLUSIE "niedasie" :-/
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Plus Online

Post autor: Przemek_Plus »

melan pisze:A jeśli nie mamy możliwości instalacji aplikacji mobilnej to jak to można sprawdzić?
Jeżeli chcesz sprawdzić wykorzystanie pakietów, możesz także skorzystać z kodu *121#.

Listę kodów znajdziesz tutaj
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomula76
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 12:04

plus online problem

Post autor: tomula76 »

witam przeszedlem do nowy plush na karte z pnk i mam pytanie czemu jak sie loguje do plus online jest tzn stare pakiety z pnk a nie ma jakby nie czytal pakiety 20zl 25 plusha ? kody usd dzialaja
Ostatnio zmieniony 31 mar 2017, o 16:32 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do oficjalnego działu
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: plus online problem

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj tomula76,

chodzi o webową czy mobilną wersję aplikacji?
tomula76 pisze:jest tzn stare pakiety z pnk
Ten pakiet widzisz też pod kodem USSD?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomula76
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 12:04

Re: plus online problem

Post autor: tomula76 »

chodzi mi o wersje plus online na komputerze kod ussd wchodzi ale plusonline nie czyta taryfy plusha niby taryfa jest a interfeis jest z pnk
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Online

Post autor: Joanna_Plus »

tomula76,

podaj proszę co dokładnie otrzymujesz po wpisaniu kodów: *147# i *136#. Prośba również o zrzut ekranu z widoczności tych promocji w aplikacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomula76
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 12:04

Re: Plus Online

Post autor: tomula76 »

witam musze zainstalowac plus online na smartphonie a teraz jak wbijam

147-nowy plush
136-aktywne promo internet i rozmowy(3gb) rok waznosci konta 30.03.2018 5 doladowanie gratis do 29.04.2017 bo to na 30 dni jak nie doladuje to bonus przepada

EDIT:
co to znaczy rok waznosci w plush tylko do 30.04.2017 jak ja wczesniej wlaczylem kod rwk i doladowalem za 100 moze pokazuje waznosc 5 doladowania ale jak biore 100 to pokazuje ze konto do 30 03 2018 troche jestem zmieszany
Ostatnio zmieniony 1 kwie 2017, o 13:58 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów pisanych jeden pod drugim - proszę używać opcji edycji posta (przycisk ZMIEŃ).
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Online

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj tomula76,
tomula76 pisze:co to znaczy rok waznosci w plush tylko do 30.04.2017 jak ja wczesniej wlaczylem kod rwk i doladowalem za 100 moze pokazuje waznosc 5 doladowania ale jak biore 100 to pokazuje ze konto do 30 03 2018 troche jestem zmieszany
W przypadku taryfy Nowy Plush promocja Rok Ważności Konta, dodawana jest na okres 30 dni. Zasilenie konta w tym czasie kwotą minimum 5 zł, nadaje wówczas ważność konta na +30 dni.
tomula76 pisze:musze zainstalowac plus online na smartphonie a teraz jak wbijam
Joanna_Plus pisze:Prośba również o zrzut ekranu z widoczności tych promocji w aplikacji.
Chodzi mi o wersję webową z której już korzystasz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomula76
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 12:04

Re: Plus Online

Post autor: tomula76 »

W przypadku taryfy Nowy Plush promocja Rok Ważności Konta, dodawana jest na okres 30 dni. Zasilenie konta w tym czasie kwotą minimum 5 zł, nadaje wówczas ważność konta na +30 dni.


myslalem ze jak wlacze rwk w plushu i doladowalem za 100 konto wydluzy sie na rok a tu 30dni?

czyli doladowalem za 100 i konto +30 dnii wtedy doladowac i bedzie rok waznosci konta?
ODPOWIEDZ