Plush Mix - 60

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
kiciolo
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 maja 2013, o 17:54

Plush Mix - 60

Post autor: kiciolo »

Witam, otóż mam pytanie, czy przy doładowaniu telefonu wszystkie pakiety jakie mam zawarte w umowie czyli nielimitowane rozmowy i sms , pakiet 1GB internetu i pakiet facebook i instagram przedłużają sie automatycznie? Czy aktywuja sie one z kolejnym cyklem? I tutaj pojawia sie problem nigdy nie było go a dzis dostaje przykrego sms ze pakiet sms nie zostanie wlaczony z powodu braku srodkow na koncie, a przy każdym dolafowaniu z moich 60 zł znika 50 i pytam sie na co? Chyba na te opłaty za pakiety, wiec czemu w środku miesiaca wołają jeszcze raz. Pozdrawiam i licze na solidna odpowiedź.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush Mix - 60

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kiciolo,

za pakiety minut bez limitu do wszystkich krajowych sieci komórkowych, opłata pobierana jest z każdego kontraktowego doładowania. Jeżeli chodzi o SMS-y i internet, to naliczenia są cykliczne – opłata jest pobierana co 30 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kiciolo
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2013, o 17:54

Re: Plush Mix - 60

Post autor: kiciolo »

To w takim razie same rozmowy zabieraja mi z kobta przy doladowaniu 50 zl ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush Mix - 60

Post autor: Joanna_Plus »

kiciolo,

z każdego z doładowań będzie pobierana kwota 35 zł. Wyższa opłata może być spowodowana tym, że któryś z pakietów był wcześniej zawieszony z powodu braku wystarczających środków i odnowił się z chwilą ich pojawienia na koncie numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lala12
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2018, o 16:54

Umowa/doladowanie/taryfa

Post autor: lala12 »

Witam, mam pytanie odnoscie umowy. Jestem posiadaczem ofery plush mix, a mianowicie wykonalem ostatnie doladowanie, co wiaze sie z koncem umowy. Doladowanie wynosilo 60zl miesiecznie. Czy wraz z tym ze zakonczylem umowe ostatnim doladowaniem powinienem czekac az uslugi zostana znowu rozliczone (chodzi mi o to, ze to 60zl zostalo pobierane na pakiet fb, instagram rozmowy i sms), czy moge to ostatnie 60zl wydac w jakis inny sposob?
Ostatnio zmieniony 14 maja 2018, o 10:17 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush Mix - 60

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj lala12,

doprecyzuj proszę co dokładnie masz na myśli.
lala12 pisze:(chodzi mi o to, ze to 60zl zostalo pobierane na pakiet fb, instagram rozmowy i sms), czy moge to ostatnie 60zl wydac w jakis inny sposob?
Jeżeli środki zostały już pobrane z konta numeru na aktywację pakietów i promocji, to teraz nie ma możliwości przeznaczenia ich na inne usługi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ