Piąte doładowanie GRATIS!/4. doładowania i gratis

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: habish »

Nie
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Firefox,
Firefox pisze:Czy zmiana taryfy nie spowoduje wyzerowania licznika?
patryk7588 pisze:Nie
Potwierdzam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: lodyga »

Witam, w marcu odebrałam swoje 5te doładowanie gratis. Dziś chcąc sprawdzić ile pozostało mi do nastepnego to wyskakuje : "Liczba Twoich doladowan w promocji '5. doladowanie gratis' to 0, kwota najnizszego doladowania to: 0 zl " ??

O co chodzi? DOładowałam od marca jeszcze z 3 razy na pewno tą samą kwotą...
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj lodyga,
lodyga pisze:O co chodzi? DOładowałam od marca jeszcze z 3 razy na pewno tą samą kwotą...
Te zasilenia są widoczne w aplikacji Plus online (zakładka Doładowania)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
slamer
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:10

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: slamer »

Mam problem,a właściwie mój ojciec ma.Swego czasu dostał piąte doładowanie gratis i wszystko było ok,a dziś dostał smsa że zgłoszenie do promocji 5-te doładowanie gratis nie zostało przyjęte. Dziwne,bo nie wypisywał się wcale z tej promocji i nie aktywował jej ponownie. Ma aktywne konto do 30 września i zawsze doładowywał konto krótko przed lub zaraz po utracie ważności.Następne ładowanie było by już drugim w promocji 5 doładowanie gratis.Szkoda

Ja też miałem podobny przypadek."Wywaliło" mnie swego czasu z promocji w identyczny sposób.Brakowało mi zaledwie 1 doładowanie żeby otrzymać premie .Wszystko przepadło
Na dzień dzisiejszy obydwa numery nie są zarejestrowane,dlatego nie wiem czy da się jakoś tą sprawę załatwić.Kodu PUK nie pamiętam i nie posiadam na dzień dzisiejszy.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: sl@w_es »

slamer pisze:(...) Ma aktywne konto do 30 września i zawsze doładowywał konto krótko przed lub zaraz po utracie ważności. (...)

Ja też miałem podobny przypadek."Wywaliło" mnie swego czasu z promocji w identyczny sposób.Brakowało mi zaledwie1 doładowanie żeby otrzymać premie . (...)
Nie znam szczegółów odnośnie okresu przez jaki konto było nieaktywne, więc przypuszczam, że właśnie to mogło być powodem wyzerowania licznika ponieważ zgodnie z §3 Zasady otrzymania Bonusu pkt 6 Regulaminu Promocji „5te doładowanie gratis:
Jeżeli brak Okresu ważności dla Usług wychodzących pomiędzy doładowaniami będzie dłuższy niż 3 dni, to zliczanie doładowań w ramach Promocji zostanie wyzerowane.
Sprawdź obecny status promocji wysyłając SMS o treści INFO na nr 8844.

Jeśli jesteś absolutnie pewien, że okres 3 dni nie został przekroczony składaj reklamację.

Jak złożyć reklamację?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
slamer
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:10

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: slamer »

Wysłałem sms INFO na 8844 i dostałem smsa: nieprawidłowe polecenie.Spróbuj ponownie
To nie jest kwestia terminu doładowania,gdyż ojciec dostał smsa o jakim pisałem wyżej, w trakcie okresu ważności konta Konto jest ważne do 30 września Nie ma jednak zarejestrowanego numeru i nie pamięta kodu PUK.
Pomógł by telefon do BOK? Tam powinni mieć historię smsów otrzymanych na dany numer?

Edit.Dzwoniłem do BOK i w systemie ojciec ma aktywną promocję 5-doładowanie gratis.Jednak jak wysyłam sms INFO na 8844 dostaję smsa: nieprawidłowe polecenie.Spróbuj ponownie.

Nie rozumiem sytuacji.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: sl@w_es »

slamer pisze:(...) To nie jest kwestia terminu doładowania,gdyż ojciec dostał smsa o jakim pisałem wyżej, w trakcie okresu ważności konta Konto jest ważne do 30 września (...)
Dzwoniłem do BOK i w systemie ojciec ma aktywną promocję 5-doładowanie gratis. (...)

Nie rozumiem sytuacji.
Odpowiadając na Twojego posta sugerowałem się tym co zacytowałem z Twojej wypowiedzi.
Żeby cokolwiek wykluczyć trzeba dopytać o szczegóły, a tu chodziło mi o to "zaraz po utracie ważności".
Skoro dzwoniłeś do BOK trzeba było od razu złożyć reklamację, poprosić o numer zgłoszenia (zapisać go) i poczekać do jutra na obecność Specjalistów Plusa na FORUM.
Dla mnie Twoja sytuacja też jest niejasna i tym bardziej trzeba to reklamować.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Basia_Plus »

slamer,

prześlij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
slamer
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:10

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: slamer »

Dziękuję,za szybką i udaną interwencje.Wszystko wróciło do normy :-)
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Magda_Plus »

slamer super cieszę się bardzo. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
wirtualny
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2015, o 12:44

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: wirtualny »

Nie mam dokładnej treści SMS'a jaki znajduje się w skrzynce, ale pytanie brzmi tak:
Jakieś 2 miesiące temu doszedł sms o treści, jeszcze jedno doładowanie i otrzymasz bonus w wysokości 50 zł.
Uzupełniłem dzisiaj za 50 i bonus nie doszedł :-/ Telefon mamy, taryfa PnK.

edytuj:
wysłałem info na 8844 i przyszła odpowiedz, że mam 4 doładowania na 5. Co by oznaczało, że bonus wpadnie przy kolejnym doładowaniu - a to z kolei by oznaczało, że ten poprzedni SMS który zacytowałem wyżej (wtedy jak miałem 3 doładowania) był błędny. Ktoś za to beknie :-D :-D

edytuj2:
doszło :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2016, o 07:23 przez wirtualny, łącznie zmieniany 1 raz.
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: misiu-182 »

Dobry wieczór.
Kol. wirtualny zgodnie z regulaminem promocji Plus przyznaje bonus do 24 godz. (jak się nie mylę).
U mnie na trzy numery tylko raz dostałem z automatu. Pozostałe dwa numery reklamowałem i po kliku dniach dostałem 5-te gratis. Reklamacje składałem po upływie czasu określonego w regulaminie (raczej 24 lub 72 godz.).
Pozdrawiam.

Sms że masz juz cztery oznacza, iż powinni przyznać Ci piąte gratisowe.
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Przemek_Plus »

wirtualny, jeszcze tytułem wyjaśnienia: po 4 doładowaniu otrzymuje się na konto 5 doładowanie w wysokości nominału swojego najniższego doładowania. Zgodnie z regulaminem promocji, następuje to w ciągu 24 godzin od momentu 4 doładowania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: misiu-182 »

Dobry wieczór.
Proszę o pomoc bo mam problem z promocją na telefonie ojca.
No to może od początku.
1. W dniu 15.10.2015 włączam promocję 5-te doładowanie gratis.
2. W dniu 30.10.2015 telefon zostaje doładowany za 50 zł + 20 zł gratis za weekend lub piątek (już nie pamiętam).
3. W dniu 28.01.2016 doładowanie 100 zł + 15 zł gratis (na zasadach ogólnych).
4. W dniu 13.07.2016 doładowanie w promocji + 50% gratis w godzinach 13 - 15 (nie pamiętam przez jaką stronę) 100 zł + 15 zł gratis (od Plus-a) + 50 zł w dniu 18.07.2016 (od firmy która organizowała promocję).

Ponieważ na dzień 09.01.2017 przypada termin doładowania sprawdzam dzisiaj stan promocji a w odpowiedzi otrzymuję sms-a, że liczba doładowań w ramach promocji to 0 i kwota najniższego to 0. Od dnia uruchomienia promocji dokonałem 1 raz zasilenia za 50 zł i 2 razy za 100 zł. Powinienem otrzymać informację, że liczba doładowań to 3 a najniższa kwota to 50 zł. Proszę o wyjaśnienie. Nawet gdyby system potraktował jako czwarte, gratisowe doładowanie od organizatora promocji z dnia 18.07.2016, to i tak ojciec nie otrzymał 50 zł w ramach promocji 5-te gratis.
Proszę o pomoc w imieniu ojca ponieważ ma on ukończone już 70 lat i to ja zajmuję się obsługą jego telefonu.
Pozdrawiam.
Załączniki
Picsart2016-20-12--18-47-36.png
Picsart2016-20-12--18-00-25.png
ODPOWIEDZ