Zmiana taryfy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
wirtualny
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 lis 2015, o 12:44

Re: Zmiana taryfy

Post autor: wirtualny »

Joanna_Plus pisze:Witaj wirtualny,
potrzebujemy informacji jaka aktualnie taryfa widnieje na koncie tego numeru (kod do weryfikacji *147#).
Znajomy zadzwonił do biura obsługi i zmienili mu taryfę, ale nie na PnK, tylko na ja + na karte :lol: :lol:
Da rady z ja + na karte na PnK?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

wirtualny pisze:Znajomy zadzwonił do biura obsługi i zmienili mu taryfę, ale nie na PnK, tylko na ja + na karte :lol: :lol:
Da rady z ja + na karte na PnK?
Nie ma takiej możliwości.

Regulamin Promocji Zmień taryfę na JA + NA KARTĘ pkt 9:
Po dokonaniu zmiany taryfy na taryfę JA + NA KARTĘ nie istnieje możliwość ponownej zmiany taryfy JA + NA KARTĘ na taryfę poprzednio obowiązującą na koncie Abonenta: Plus na Kartę Więcej do Wszystkich, Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów, Plus na Kartę Więcej w Plusie, Plus na Kartę Więcej przez Rok, Plus na Kartę, Simplus, Twój Profil, Nowy Simplus, Team7, Easy, 36i6, PiszMówDobowy, Sami Swoi, iPlus na Kartę, Plus Internet na Kartę, Plush bez limitu, Plus na Kartę bez limitu.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
pawel090
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 18:14

Re: Zmiana taryfy

Post autor: pawel090 »

Dziękuje jeszcze raz, konto zostało poprawnie przedłużone. Teraz tylko mam pytanie czy 10zł będzie pobierane co roku o tej porze czy co doładowanie?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

10 zł to jednorazowa opłata za aktywację promocji Rok ważności konta.
Ważność tej promocji to 30 dni. W tym czasie możesz zasilić konto dowolną ilość razy i każdorazowo ważność konta zostanie wydłużona o 365 dni od daty zasilenia. Po tym okresie promocja zostanie automatycznie wyłączona, a kolejne zasilenia nie będą skutkowały roczną ważnością.
Jeśli będziesz chciał ponownie skorzystać z przedłużenia ważności o rok wówczas należy aktywować promocję Rok ważności konta, ponieść opłatę 10 zł i zasilić konto. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że taka promocja będzie jeszcze dostępna.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Joanna_Plus »

pawel090,

tutaj znajdziesz regulamin promocji Ja+ Rok Ważności Konta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
GrimmyF
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:26

Problem ze zmianą taryfy

Post autor: GrimmyF »

Witam Pluszaki, mam obecnie starą ofertę Plusha, kontaktowałem się z konsultantem w celu uzyskania informacji jak włączyć usługę 29zl/30dni/10gb internetu nielimitowane sms/rozmowy otrzymałem informację, że muszę użyć kodu *147*22# by wyłączyć promocję a następnie *136*11*04# by włączyć pożądaną.

Problem w tym, że gdy wpisuję kod *147*22# otrzymuję komunikat "Usługa nieodstępna skontaktuj się z BOK" :evil:

HELP! :mrgreen:

EDIT:

Sam sobie poradziłem poprzez plus online! :)
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2016, o 08:53 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Połączenie wątków. Połączenie postów pisanych jeden pod drugim. W przypadku braku kolejnych postów po ostatnim swoim wpisie należy użyć opcji edycji posta (przycisk "ZMIEŃ") i kontynuować wcześniejszą wypowiedź.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Magda_Plus »

GrimmyF dzięki za informacje. Cieszę się, że udało się sprawę rozwiązać. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
nindustrialny
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 sie 2014, o 07:24

Zmiana taryfy a srodki na koncie.

Post autor: nindustrialny »

Zona ma na koncie 8 groszy. I ma taryfe PnK bez limitu.
Chcialbym jej zmienic na JA+. Jednak w zwiazku z czym mam watpliwosci. Czy jezeli doladuje jej konto to czy zdaze zmienic taryfe na JA+ zanim zostanie aktywowana PnK ? Czy moze rozwiazanie jest proste i zrobic to kilka dni przed terminem waznosci konta ?
Ostatnio zmieniony 25 lip 2016, o 10:04 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy a srodki na koncie.

Post autor: sl@w_es »

@ nindustrialny,

nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli formułując takie zdanie:
"Czy jezeli doladuje jej konto to czy zdaze zmienic taryfe na JA+ zanim zostanie aktywowana PnK ?"
Na koncie z tego co napisałeś jest aktywna taryfa PNK bez limitu i samo doładowanie konta nic nie zmieni w tej kwestii chyba, że chodzi Ci o pobranie środków z tytułu promocji, która została zawieszona z powodu braku środków na koncie?
Jeśli Twój problem tkwi w odnowieniu promocji to systemu nie "prześcigniesz". Promocja nie została wyłączona przed jej odnowieniem, więc środki zostaną pobrane gdy tylko nastąpi zasilenie konta.
Proponuję korzystać z promocji i wyłączyć ją dopiero przed kolejnym odnowieniem, a następnie zmienić taryfę na Ja + na kartę.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Zmiana taryfy PINK na Plush?

Post autor: Gryzzli »

Czy jest możliwa zmiana taryfy PINK na Plush na karte?
Ostatnio zmieniony 22 lis 2016, o 18:32 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Obrazek
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Joanna_Plus »

Gryzzli,

tak, z taryfy Nowy Plus Internet na Kartę masz możliwość przejścia do oferty Plush na Kartę. Koszt 5 zł i pamiętaj o utracie ewentualnych pakietów czy też promocji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Gryzzli »

O super jakiś czas temu nie było takiej opcji :)
Pozdrawiam.
Obrazek
airwolf
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 4 sie 2016, o 18:58

Problem ze zmianą taryfy.

Post autor: airwolf »

Witam dziś kupiłem nowy starter za 5zł. Ja+ na kartę. Zarejestrowałem go przez SMS dostałem bonusy.
Po wpisaniu kodu *147#. Okazuje się że jest to taryfa PNK bez limitu i nie mogę zmienić na JA na kartę. Wyskakuje komunikat usługa nie dostępna. Jest tylko zmiana na taryfę nowy internet na kartę. Zmieniłem ale nadal nie mogę włączyć. Ja+Na kartę. NA *2601 oraz 601102601 czekanie po 15 min zrezygnowałem. Proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2017, o 11:13 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj airwolf,
airwolf pisze:dziś kupiłem nowy starter za 5zł. Ja+ na kartę.
Po aktywacji numeru nastąpiło zasilenie tego konta? Koszt zmiany taryfy to 3 zł, a saldo konta na nowym starterze wynosi 1 zł + pakiet kwotowy 4 zł (opłata za migrację może zostać pobrana tylko z salda konta głównego).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
creatka
PlusManiak
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2014, o 10:32

Re: Zmiana taryfy

Post autor: creatka »

Mam plusa na kartę taryfa plush internet 10 gb rozmowy i sms bez limitu za 29zł. Myślę nad zmianą na 15zł na 30 dni- internet 2 gb i sms bez limitu ile kosztowałyby mnie rozmowy do plusa innych sieci i na stacjonarne? Za minutę czy za całe połączenie?
ODPOWIEDZ