Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Matthias
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 maja 2016, o 11:37
Lokalizacja: Pomorze

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Matthias »

Dzień dobry. Otrzymałem starter Ja+ Internet na Kartę 5 zł. Mam pytanie odnośnie do pakietów przyznawanych za doładowanie konta. Czy po wykorzystaniu pakietu "Plus Internet: bonus za doładowanie 5x" od razu będą pomniejszane środki z pakietu "Plus Internet" bonus za doładowanie 2", czy należy najpierw rozłączyć się z internetem i połączyć ponownie, aby korzystać z drugiego pakietu danych?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Matthias,

dla pewności najlepiej dokonać rozłączenia sesji i zestawić ją jeszcze ponownie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Matthias
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 maja 2016, o 11:37
Lokalizacja: Pomorze

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Matthias »

Zaryzykowałem i nie rozłączyłem się. Zaczęło pobierać dane z drugiego pakietu, czyli oba pakiety można traktować jako całość. I dobrze, bo inteligentnie. :-)
Pugilares
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 17 cze 2013, o 12:45

Bonus za doładowanie 5x - ?

Post autor: Pugilares »

Dzień dobry, dziś otrzymałem SMSa takiej treści:
"Promocja Plus Internet: bonus za doładowanie 5x została wyłączona lub upłynął okres jej ważności".
Mam taryfę Nowy Plus Internet na Kartę, konto ważne do dnia 24 lipca 2016 r.
Bardzo jestem ciekaw co to za promocja "bonus za doładowanie 5x" - co ew. straciłem i czy mogę włączyć ponownie tą promocję na moim numerze.

Druga sprawa, to czy nadal obowiązuje pakiet, z którego skorzystałem ok. rok temu, czyli przy doładowaniu za 150 zł otrzymałem na konto numeru 180 zł, 30 GB danych (jedno i drugie razem, to dla mnie istotne) i rok na wykorzystanie tych dwóch rzeczy. Chciałbym zasilić konto 20 sierpnia - czy to zadziała, tak jak zadziałało w lipcu 2015?
Ostatnio zmieniony 20 lip 2016, o 10:36 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Pugilares,
Pugilares pisze:Bardzo jestem ciekaw co to za promocja "bonus za doładowanie 5x"
V. Zasady korzystania z Premii za Doładowanie
21. Premia za Doładowanie jest przyznawana po doładowaniu konta kwotą 20 zł lub wyższą w ramach maksymalnej liczby doładowań z przyznaną Premią, określoną w Tabeli 1 w pkt 2 Regulaminu.
22. Premia za Doładowanie nie wymaga aktywacji przez Abonenta.
23. Przyznanie Premii jest możliwe w ciągu 365 dni od po włączeniu się do sieci.
24. Abonent może korzystać z Premii za Doładowanie pod warunkiem, że jego konto znajduje się w Okresie ważności dla Usług wychodzących i posiada dodatnią wartość (min. 1 grosz).
25. Z Premii za Doładowanie nie można korzystać w roamingu
26. O wykorzystaniu jednostek z Premii za doładowanie oraz o upływie Okresu Ważności Premii za Doładowanie Abonent zostanie powiadomiony za pomocą wiadomości tekstowej SMS.
27. Abonent ma możliwość sprawdzenia stanu jednostek dostępnych w ramach Premii za doładowanie za pomocą krótkiego kodu: *121# zatwierdzonego przyciskiem „zadzwoń”. Sprawdzenie powyższych informacji możliwe jest również z poziomu aplikacji Plus Internet (od wersji 2.2) oraz poprzez serwis „Plus online” pod adresem www.online.plus.pl. W aplikacji Plus Internet należy wejść w menu „iPlus na kartę” lub „Plus Internet na Kartę”, wybrać przycisk „wysłać dowolny krótki kod” oraz wpisać kod *121# zatwierdzony następnie przyciskiem „zadzwoń”.
http://www.plus.pl/documents/16/7bd08fa ... 016%29.pdf
Pugilares pisze:czy mogę włączyć ponownie tą promocję na moim numerze.
Nie.
Pugilares pisze:Druga sprawa, to czy nadal obowiązuje pakiet, z którego skorzystałem ok. rok temu, czyli przy doładowaniu za 150 zł otrzymałem na konto numeru 180 zł, 30 GB danych (jedno i drugie razem, to dla mnie istotne) i rok na wykorzystanie tych dwóch rzeczy. Chciałbym zasilić konto 20 sierpnia - czy to zadziała, tak jak zadziałało w lipcu 2015?
Co dokładnie pojawia się w wiadomości zwrotnej po wpisaniu kodu *136#?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pugilares
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 17 cze 2013, o 12:45

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Pugilares »

Po zastosowaniu krótkiego kodu *136# przyszła taka wiadomość:

Aktywne promocje: 5te doladowanie gratis, Premia za staz, Promocja Roczna Waznosc Konta, Plus Internet: bonus za doladowanie 2.

Nadawca: 1
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Pugilares,
Pugilares pisze:Po zastosowaniu krótkiego kodu *136# przyszła taka wiadomość:

Aktywne promocje: 5te doladowanie gratis, Premia za staz, Promocja Roczna Waznosc Konta, Plus Internet: bonus za doladowanie 2.
Pugilares pisze:Druga sprawa, to czy nadal obowiązuje pakiet, z którego skorzystałem ok. rok temu, czyli przy doładowaniu za 150 zł otrzymałem na konto numeru 180 zł, 30 GB danych (jedno i drugie razem, to dla mnie istotne) i rok na wykorzystanie tych dwóch rzeczy. Chciałbym zasilić konto 20 sierpnia - czy to zadziała, tak jak zadziałało w lipcu 2015?
Tak.
Szczegóły na stronie: http://www.plus.pl/internet-na-karte - zakładka doładowania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pugilares
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 17 cze 2013, o 12:45

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Pugilares »

Informacje pod podanym linkiem dotyczą JA+ Internet na Kartę.
Jak wcześniej zaznaczałem mam Nowy Plus Internet na Kartę.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Pugilares,
Regulamin Promocji „JA + ROK WAŻNOŚCI KONTA” („Regulamin Promocji”)
1. Promocja „ROK WAŻNOŚCI KONTA” („Promocja”) jest organizowana przez POLKOMTEL sp. z o.o.1 („POLKOMTEL”) i obejmuje Abonentów Simplus2 oraz Abonentów Na Kartę3, którzy korzystają z taryfy Nowy Plus Internet na Kartę (zwanych dalej łącznie „Abonentami”).
Regulamin Promocji „JA + Internet na Kartę: Bonus za doładowanie” („Regulamin”)
I. Opis Promocji
1. Promocja „JA + Internet na Kartę: Bonus za doładowanie” („Promocja”) jest organizowana przez POLKOMTEL sp. z o.o.1 („POLKOMTEL”) i adresowana do Abonentów Simplus2 oraz Abonentów Na Kartę3 korzystających z taryfy Nowy Plus Internet na Kartę (zwanych dalej łącznie „Abonentami”).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
simon3223
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 wrz 2016, o 08:54

Nowy plus internet na kartę

Post autor: simon3223 »

Proszę o informację czy jest możliwość przedłużenia ważności konta w taryfie Nowy plus na kartę. Co się dzieję z pakietami ? czy przepadają czy są przedłużane ?
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2016, o 10:29 przez Przemek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesiono do odpowiedniego wątku
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Przemek_Plus »

simon3223, oczywiście możesz przedłużyć ważność konta dokonując po prostu kolejnego doładowania. Bonus można wykorzystać w okresie wskazanym w tabeli w regulaminie. Po upływie okresu ważności bonusa, niewykorzystany limit w jego ramach przepada.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pugilares
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 17 cze 2013, o 12:45

Bonus za doładowanie 2

Post autor: Pugilares »

Mam Plus internet na kartę. Po wywołaniu kodem *136# dostałem SMS, że posiadam "Bonus za doładowanie 2", a także "Bonus za doładowanie 5x". Ile GB i na ile czasu będę miał po doładowaniu za 50-100-150 zł? Trochę szukałem, ale nie udało mi się znaleźć regulaminu do "Bonus za doładowanie 2", ani "Bonus za doładowanie 5x".
Ostatnio zmieniony 17 mar 2017, o 12:48 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pugilares
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 17 cze 2013, o 12:45

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Pugilares »

Joanna_Plus pisze:Pugilares,

wszystkie informacje znajdziesz w tych regulaminach:
- http://www.plus.pl/documents/16/39526c5 ... 12016).pdf;
Dziękuję za zainteresowanie sprawą i linka, ale pod nim jest Regulamin Promocji „JA + Internet na Kartę: Bonus za doładowanie”. A ja otrzymuję komunikat, że mam "Bonus za doładowanie 2". Czyli inna promocja.

Chciałem skorzystać z
Promocja doładowań dla obecnych klientów Internetu na Kartę i Rok Ważności Konta

więc wykonałem zgodnie z instrukcją jak tu (niestety chyba nie da się teraz podawać linków do podstron na portalu Plusa)


Ciesz się kontem ważnym przez cały rok i nowymi, większymi bonusami danych.

Włącz promocje :

JA+ Internet na Kartę – bonus za doładowanie (Plus Internet na Kartę – bonus za doładowanie 2)
Rok Ważności Konta.

Włączenie promocji

pamiętaj o odpowiedniej kolejności włączenia
Ja+ Internet na Kartę - bonus za doładowanie:

Wyłącz obecną promocję: *136*00*01#
Poczekaj na potwierdzenie wyłączenia – otrzymasz je SMS-em
Wprowadź kod *136*11*02#
Poczekaj na potwierdzenie włączenia – otrzymasz je SMS-em
Od teraz otrzymasz po każdym doładowaniu nowe bonusy danych.

Rok Ważności Konta:

Wprowadź kod *136*11*03#
Poczekaj na potwierdzenie włączenia – otrzymasz je SMS-em
Teraz po każdym doładowaniu za 150 zł Twoje konto zostanie przedłużone o 365 dni

Włączenia lub wyłączenia usługi możesz również dokonać na stronie www.online.plus.pl

*Promocja zostanie włączona lub wyłączona w ciągu 24 godzin od momentu wysłania kodu USSD.


i to u mnie nie działa. Tzn. na etapie włączenia nowej promocji dostaję komunikat, że usługa niedostępna lub wyklucza się z inną usługą i nadal mam dotychczasowe promocje.
Wbrew informacjom na stronie, nie mam możliwości zrobienia tego przez Plus online.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plus Internet na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Pugilares,
Pugilares pisze:ale pod nim jest Regulamin Promocji „JA + Internet na Kartę: Bonus za doładowanie”. A ja otrzymuję komunikat, że mam "Bonus za doładowanie 2".
Promocja JA + Internet na Kartę: Bonus za doładowanie, widoczna jest na koncie właśnie jako:
Pugilares pisze:"Bonus za doładowanie 2"
Dlatego nie możesz jej aktywować, ponieważ ona na Twoim numerze jest już włączona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ