Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: sl@w_es »

Joanna_Plus pisze:sl@w_es,

przekazałam sprawę dalej.
Dziękuję serdecznie, SMS z kodem dotarł wczoraj o 14:42; wcześniej nic nie pisałem, bo z tego numeru korzysta inna osoba i nie miałem możliwości zweryfikowania działań Operatora.
Ciekawostką natomiast pozostaje potwierdzenie otrzymania zgłoszenia przez Dział Reklamacji - godz. 18:39 (oczywiście w dniu wczorajszym), czyli DR potwierdził wpłynięcie reklamacji kilka godzin po pozytywnym rozwiązaniu powodu zgłoszenia.
No to teraz czekam na wiadomość o zamknięciu zgłoszenia.
Tak to wygląda z punktu widzenia abonenta.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

sl@w_es,
sl@w_es pisze:Dziękuję serdecznie, SMS z kodem dotarł wczoraj
Polecam się ;-).
sl@w_es pisze:SMS z kodem dotarł wczoraj o 14:42
sl@w_es pisze:Ciekawostką natomiast pozostaje potwierdzenie otrzymania zgłoszenia przez Dział Reklamacji - godz. 18:39
sl@w_es pisze:Tak to wygląda z punktu widzenia abonenta.
To są dwa oddzielne procesy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michal2682
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 cze 2011, o 11:14

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: michal2682 »

Tak zagmatwanej promocji to jeszcze nie widziałem. Czytam regulamin i kompletnie nie rozumiem o jaki staż chodzi. Uruchomiłem tę promocję na 3 numerach i po wysłaniu INFO na 80101 na wszystkich trzech dostaję ten sam komunikat, że extra doładowanie 10zł otrzymam w ciągu 90 dni od daty aktywacji - tylko czego - tej promocji? Bo wygląda na to jakby staż liczył się właśnie od tego momentu, a nie aktywacji sim. W SMSie nie mam podanej żadnej konkretnej daty, nawet nie wiem gdzie sprawdzić od kiedy mam aktywne simy, a mam je już ładnych parę lat. Czy jest ktoś na tym forum kto w 100% rozumie tę promocję?
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: rafnov »

Moim zdaniem, wg tego co wyczytałem w Regulaminie staż liczy się od chwili zaistnienia w sieci ale pod warunkiem wysłania SMS uruchamiającego promocję na numerze. Widzę to na dwóch numerach.
Śmieszne jest to, że Premia za staż w sumie nie jest PREMIĄ ZA STAŻ, bo im dłużej jesteś w sieci tym masz rzadszy bonus... Żałosne. Wczytaj się w tabelkę regulaminu. Co 3-6-12-24 miesięcy masz łaskawie dodane 10 zł do konta O ILE o nie uniżenie poprosisz pamiętając o wysłaniu odpowiedniego SMS... U siebie pierwszego bonusu zapomniałem na ponad miesiąc, przypomniał mi o promocji Internet - upomniałem się po czasie i doszedł. Ale konstrukcja tej promocji wyklucza to co ona de facto oferuje: https://www.dropbox.com/s/tmvkyfbfm5g0q ... e.png?dl=0
Ech, Plusie, ratuje Was tylko zasięg, bo wszelkie zabiegi i promocje... przyprawiają o wymioty jak się w nie wgryźć.

@up, z Regulaminu wynika, że będziesz dostawał "premię za staż" co rok :) Tak się szanuje starych klientów.

Napiszę jednak dwa zdania więcej: miałem długo numer w Simplusie póki nie zaczęły zżerać mnie koszta. Bywało, że oddzwoniłem do klienta i poszło mi kilkanaście złotych za krótką rozmowę. Tak, były takie czasy, wtedy do Playa (fioletowych) dzwoniło się drogo.
Zrobiłem na przekór wszystkim (w tym sobie) i przeszedłem do Playa (fioletowych), bo wszyscy liczyli złotówki, więc liczyć zacząłem i ja. Dużo klientów miało numery w Play (fioletowym) i przestałem tracić na oddzwanianiu, bo najpierw miałem "uczciwe" stawki w sieci, potem za darmo w sieci. Potem skończył się zasięg Playa (fioletowego) choć koszta spadły z nawet 150 zł/mc za telefon do około 20 zł/mc przy uwzględnieniu rozmaitych promocji. Wróciłem do Plusa po ponad pięciu latach (dwie umowy w Play + rok czy dwa korzystania z prepaid) gdy zauważyłem, że się ogarnął i zszedł ze zdzierania z prepaidowców do poziomu konkurencji, choć utrzymał jakość połączeń i zasięg. Jednak jakość promocji dodatkowych, prócz doładowaniami, woła o pomstę do nieba (o ile ktoś w nie wierzy...). Jak widać po powyższym. Teraz pozostaje mi wykorzystać wszelkie bonusy, przejść do konkurencji po inny bonus i znowu wrócić do Plusa, by staż mi się liczył od nowa? W końcu dostanę 10 zł bonusu za staż za... 3... za 6... potem za 12 m-cy... a potem co każdy męczący rok w Waszej sieci...

Ludzie, serio ogarnijcie się. Pracując w jakiejś firmie dostajecie bonusy i premie za dodatkową pracę i pracę stałą przez jakiś czas. To są PREMIE ZA STAŻ!, bo są częstsze. Plus jak zwykle kusi marcheweczką na kiju a zawiłościami promocji próbuje odstręczać takich użytkowników jak mój przed-piszca (przed-mówca). W Plusie im dłużej jesteś tym rzadziej dostajesz. Co to za PREMIA ZA STAŻ, PYTAM?!
michal2682
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 cze 2011, o 11:14

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: michal2682 »

Wychodzi na to, że im dłużej jesteś w Plusie, tym więcej dostajesz, ale po kieszeni.
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: rafnov »

Świetnie powiedziane!

Gdyby Plus naprawdę cenił tych co są dłużej to dałby bonus BEZ ZAPISYWANIA DO ŻADNEJ PROMOCJI. Ot tak po prostu. Wyobrażam to sobie tak, że pewnego dnia przychodzi wiadomość: Dziękujemy, że jesteś z nami od X czasu, z tej okazji dostajesz bonusową kwotę na konto. I to byłoby prawdziwe ROZPIESZCZANIE, a nie prawdziwe DOJENIE klienta...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

michal2682,

staż liczony jest od czasu aktywacji numeru w sieci.
michal2682 pisze:po wysłaniu INFO na 80101 na wszystkich trzech dostaję ten sam komunikat, że extra doładowanie 10zł otrzymam w ciągu 90 dni od daty aktywacji
Nadal taka wiadomość zwrotna pojawia się po wysłaniu tego SMS-a?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michal2682
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 cze 2011, o 11:14

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: michal2682 »

Joanna_Plus pisze:michal2682,

staż liczony jest od czasu aktywacji numeru w sieci.
michal2682 pisze:po wysłaniu INFO na 80101 na wszystkich trzech dostaję ten sam komunikat, że extra doładowanie 10zł otrzymam w ciągu 90 dni od daty aktywacji
Nadal taka wiadomość zwrotna pojawia się po wysłaniu tego SMS-a?
Tak. Jak można w ogóle sprawdzić od kiedy ma się aktywny starter? Jest na to jakiś kod?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

michal2682,
michal2682 pisze:Jak można w ogóle sprawdzić od kiedy ma się aktywny starter?
Samodzielnie takiej weryfikacji dokonać możesz za pośrednictwem aplikacji Plus Online, zakładka Konto i formalności -> Dane telefonu.
michal2682 pisze:Uruchomiłem tę promocję na 3 numerach i po wysłaniu INFO na 80101 na wszystkich trzech dostaję ten sam komunikat, że extra doładowanie 10zł otrzymam w ciągu 90 dni od daty aktywacji - tylko czego - tej promocji?
Prześlij mi proszę numery tych telefonów przez ten formularz. Poproszę wówczas o sprawdzenie tej sytuacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
krissss
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 30 paź 2014, o 11:25

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: krissss »

Mam pytanie odnośnie promocji, jeżeli mam konto ważne do 2 października to wykorzystani kodu z promocji przedłuży mi konto do 12 października czy o 10 dni od dziś. Pytam, bo doładowanie też przedłuża mi ważność konto, ale zawsze tylko od daty doładowania na dany okres, a nie od daty ważności konta.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

krissss,
krissss pisze:Mam pytanie odnośnie promocji, jeżeli mam konto ważne do 2 października to wykorzystani kodu z promocji przedłuży mi konto do 12 października
Nie: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 35#p200321.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lukas_g
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 sie 2016, o 00:57

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: lukas_g »

Dzień dobry. W końcu rozgryzłem ten zawiły system przyznawania premii :-D
W związku z tym doszedłem do tego, że na jednym z obsługiwanych przeze mnie numerów premia nie dotarła.

Karta aktywowana 13.08.2008r. Licząc od tej daty co 360 dni wychodzi, że w 2016r premia przypadała 2 lipca. Promocja uruchomiona jakoś 23-24.03.2016r.

Według wiadomości z numeru 80101 kolejna premia wypada 27.06.2017r i tutaj wszystko pasuje.

Kwestia co z tą premią z 2.07.2016?
slamer
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:10

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: slamer »

6.08.2016r aktywowałem premię za staż w plusie.Wysłałem smsa o treści INFO na 80101 i dostałem wiadomość zwrotną,że extra doładowanie w wysokości 10 zł otrzymam dopiero 11.03.2017 r.Wydaję mi się,że powinienem pierwszą premię otrzymać po 90 dniach.Szczerze, nie rozumiem sposobu przyznawania premii :)
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: rafnov »

A od kiedy numer jest w sieci?
slamer
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:10

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: slamer »

Nie pamiętam,ale jakoś od 2006 roku :)
ODPOWIEDZ