Taryfa JA + Na Kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Robertus »

W uzupełnieniu chciałbym jeszcze zapytać o dwie rzeczy:
1) Dlaczego o nowej taryfie nic nie piszę na stronie Plusa? Tuprzy okazji pragnę podziękować konsultantom z "plusforum" za to że podsyłają nam regulaminy które pewnie i tak nie jest łatwo zdobyć :-)
2) Druga rzecz to pytanie w imieniu mojej znajomej która korzysta z taryfy Plus bez limitu gdzie ma ustawione następujące usługi: Rozmowy i smsy bez limitu w sieci, rozmowy bez limitu do komórkowych za 25 zł i czasami rok ważności konta.
Ciekawa jest czy można taką kombinacje mieć w nowej taryfie Ja+ na kartę? Dzięki takiej zmianie uzyska dostęp do stacjonarek bez limitu a w razie zakończenia pakietu będzie korzystać z pakietu bez limitu w sieci który jest przyznawany na 90 dni po zasileniu za 50 zł. Proszę o informacje.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

g-rs,

promocji Ja + Zawsze bez limitu w Plus, nie łączy się z Ja + Rok Ważności Konta.
g-rs pisze:Czyżby Plush miał podzielić los 36-6?
Nic nam na ten temat nie wiadomo ;-).

Witaj Gżegżółka,
Gżegżółka pisze:Czy przejście na taryfę Ja + Na Kartę i włączenie promocji Ja + Rozmowy SMSy na komórkowe i 3 GB też za 35/mies w jakiś sposób skraca obecną ważność konta?
Tak.
7) Abonent, który przed zmianą taryfy posiadał promocyjny Okres ważności dla Usług wychodzących, wydłużony na zasadach określonych w Regulaminie Promocji „Rok Ważności Konta” albo „Rok Ważności Konta II” większy niż 4320 godziny (180 dni), po zmianie taryfy będzie miał ustawiony Okres ważności dla Usług wychodzących zgodnie z Cennikiem JA + NA KARTĘ, nie krócej niż 30 dni od dnia zmiany taryfy.
http://www.plus.pl/documents/16/1d6af73 ... KARTE_.pdf

vodafonik,
vodafonik pisze: 5tym doładwaniu gratis? Oraz co z promocja za przeniesienie numeru 20zł do każdego doładowania jeżeli mam ją obecnie aktywną i mam przyznany pakiet, czy ten pakiet zostanie zdezaktywowany?
Te promocje zostaną.
vodafonik pisze:Czy w przypadku zmiany taryfy na tą nową tracimy bonus w programie stażowym
Na tę chwilę ta promocja ulegnie wyłączeniu. Pracujemy jednak nad zachowaniem jej po migracji.

Gordek,
Gordek pisze:H
Czy jest możliwe połączenie promocji
- Ja+Rozmowy do wszystkich - 25 zł
- SMSy bez limitu do wszystkich - 10 zł
- Ja+Rok ważności konta
- któryś z pakietów internetowych np. Pakiet Internet 1 GB - 10 zł
Tak. W nowej taryfie promocji Ja + Zawsze bez limitu w Plus, nie łączy się z Ja + Rok Ważności Konta.

Robertus,

strona aktualnie jest w przygotowaniu. Promocje dla nowej taryfy zostały już dodane do naszego FAQ-a: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 88#p192001.
Robertus pisze: 2) Druga rzecz to pytanie w imieniu mojej znajomej która korzysta z taryfy Plus bez limitu gdzie ma ustawione następujące usługi: Rozmowy i smsy bez limitu w sieci, rozmowy bez limitu do komórkowych za 25 zł i czasami rok ważności konta.
Ciekawa jest czy można taką kombinacje mieć w nowej taryfie Ja+ na kartę?
W JA+ Na Kartę promocja Ja + Zawsze bez limitu w Plus, nie łączy się z Ja + Rok Ważności Konta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Gżegżółka
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 08:32

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Gżegżółka »

Joanna_Plus pisze: Witaj Gżegżółka,
Gżegżółka pisze:Czy przejście na taryfę Ja + Na Kartę i włączenie promocji Ja + Rozmowy SMSy na komórkowe i 3 GB też za 35/mies w jakiś sposób skraca obecną ważność konta?
Tak.
Pani Joanno dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Gżegżółka,

swój wpis powinnam jeszcze doprecyzować:
Gżegżółka pisze:Obecnie korzystam z taryfy PnK bez limitu z promocją Rozmowy i SMSy bez limitu i 1 GB za 35/mies. Korzystam z RWK, ważność konta do 02.2017.
Gżegżółka pisze:Czy przejście na taryfę Ja + Na Kartę i włączenie promocji Ja + Rozmowy SMSy na komórkowe i 3 GB też za 35/mies w jakiś sposób skraca obecną ważność konta?
w tym przypadku tak, ponieważ aktualna ważność konta, jest dłuższa niż 180 dni.
Gżegżółka pisze:Pozdrawiam serdecznie :)
Dziękuje bardzo :-), ja również.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: habish »

Mi nie uciekło ważność konta na żadnym z 3 testowych numerów gdzie wszystkie były ważne do 2017 ale Ciiiiii. ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

patryk7588,

błąd systemu na Twoją korzyść :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: habish »

Nie przekazuj tego wyżej. ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

patryk7588,

nic nie widzę, nic nie słyszę... ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: g-rs »

Joanna_Plus pisze:g-rs,

promocji Ja + Zawsze bez limitu w Plus, nie łączy się z Ja + Rok Ważności Konta.
Ale ja o to nie pytałem :shock:

Pytałem natomiast o to:
g-rs pisze:Jaka jest różnica pomiędzy promocjami: Ja+Zawsze bez limitu w Plus za 0 zł a Rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci za 10 zł? Wydaje mi się, że oferują te same korzyści w różnej cenie?
Bo według screenu zamieszczonego przez patryka7588 obie te promocje są dostępne w tej samej taryfie.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: habish »

Więc sam sobie odpowiedziałeś że różnicą jest cena.
Pierwsza promocja jest aktywna tak długo jak masz aktywne konto (z wykluczeniem RWK.)
Druga promocja kosztuje 10 zł / 30 dni i można ją łączyć z RWK.
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Robertus »

Joanna_Plus pisze:g-rs,
Robertus pisze: 2) Druga rzecz to pytanie w imieniu mojej znajomej która korzysta z taryfy Plus bez limitu gdzie ma ustawione następujące usługi: Rozmowy i smsy bez limitu w sieci, rozmowy bez limitu do komórkowych za 25 zł i czasami rok ważności konta.
Ciekawa jest czy można taką kombinacje mieć w nowej taryfie Ja+ na kartę?
W JA+ Na Kartę promocja Ja + Zawsze bez limitu w Plus, nie łączy się z Ja + Rok Ważności Konta.
Ok, wiem już że się nie łączy z Ja+Rok Ważności konta ale czy można połączyć w taryfie JA+Na Kartę dwie oferty
JA+ rozmowy bez limitu z JA+ zawsze bez limitu w Plus. To jest dość istotne ponieważ po zasileniu za 50 zł miałbym no limit w Plusie na 90 dni a w razie potrzeby mógłbym dodać rozmowy bez limitu (komórki i stacjonarki) za 25 zł na dowolnie wybrane 30 dni. Czy jest możliwość połączenia tych dwóch ofert?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: habish »

Można łączyć. :-)
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Robertus »

Dzięki Patryk za info :-)
Mnie zastanawia jeszcze jedna kwestia odnoście RWK. Skoro nie można go łączyć z żadną taryfą to czy można go włączyć po wygaśnięciu pakietu no limit za 25 zł i pakietu bez limitu w sieci?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: habish »

RWK nie można łączyć z Ja + zawsze bez limitu w Plusie, z innymi można łączyć.

Przykład:
Obrazek


:mrgreen:
Obrazek
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Robertus »

Jeszcze raz wielkie dzięki Patryku za dogłębne info.
W przyszłości dobrze by było aby pakiet no limit na komórki+ stacjonarki za 25 zł mógł być uruchamiany cyklicznie, choćby dla osób starszych aby nie musieli się męczyć z uruchomieniem.
ODPOWIEDZ