Nowa oferta Plush na Kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Garjusz »

Plush na Kartę z nową ofertą. Nadal „bez konsekwencji”, z większymi pakietami internetowymi oraz jasnymi co do zasad zestawami usług. Od 22 kwietnia dostępne będą nowe taryfy marki stworzonej specjalnie dla młodych.



Zgodnie z założeniami, nowa marka miała w maksymalny sposób spełnić oczekiwania młodych zarówno w zakresie zaspokojenia ich potrzeb, jak i komunikacji z młodymi.

Plush od początku funkcjonowania jest więc ofertą „bez konsekwencji”, dającą swobodę wyboru: można rozmawiać i SMS-ować ile się chce i z kim chce w każdej sieci bez limitów, a także bez stresu korzystać z Internetu i social mediów.
W ciągu półtora roku obecności Plusha na rynku kampanie marki zasłynęły z nieszablonowego poczucia humoru oraz bezkompromisowości. Unikalnych kreacji nie da się pomylić z żadnym innym operatorem, a marka znalazła się w gronie liderów komunikacji w mediach społecznościowych.

Oferta Plusha jest też wspierana licznymi akcjami promocyjnymi w ramach Strefy Plusha. Od lipca 2015 roku Plush współpracował z kilkoma różnymi markami dla młodych takimi jak VANS, FRUGO, Telepizza czy MTV.
Od startu nowej marki we wrześniu 2014 roku ponad 1,1 miliona nowych klientów zostało użytkownikami Plusha i to użytkownikami wyjątkowymi, z dużymi wymaganiami i potrzebami. Klienci Plusha generują prawie 4 razy więcej użycia Internetu niż klienci Plusa Na Kartę. Wysyłają również 1,5 raza więcej SMS-ów/MMS-ów.
Plush pozostaje więc marką stworzoną dla młodych i adresowaną konkretnie do ich potrzeb. Ma cały czas odpowiadać na potrzeby i wartości ważne dla grupy docelowej, czyli życie chwilą, radość i czerpanie z życia i próbowanie wciąż nowych rzeczy.

Nowa oferta Plusha
To prosta konstrukcja trzech zestawów usług, z dużym pakietem Internetu i darmowym dostępem do Facebooka w każdym z nich. Na start oferty do wyboru są:
1. Oferta kompleksowa zawierająca aż 10 GB pakietu internetowego, rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za tylko 29 zł na 30 dni.
2. Pakiet internetowy 5 GB, SMS-y bez limitu i stawką 9 groszy za minutę połączenia na komórki za 19 zł na 30 dni.
3. Najtańszy zestaw z pakietem internetowym 3 GB i SMS-ami bez limitu już za 15 zł na 30 dni.
plus-nowy.png
Wraz z nową ofertą przygotowane zostały także nowe startery.
plush-nowy1.png
Przenoszący numer do Plusha otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty. Dodatkowo w ramach Strefy Plusha użytkownicy będą mogli zdobyć gadżety z wizerunkiem Plusha takie jak koszulki, bluzy czy kubki. Szczegóły już wkrótce na http://www.plushbezlimitu.pl i fanpage’u marki.
Awatar użytkownika
porzeczek
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 21:05
Lokalizacja: Radzyń Chełmiński

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: porzeczek »

Jakaś perspektywa na nową ofertę abonamentową? Bo porównując powyższe do obecnej oferty to ten, no. Słabo.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: habish »

Plush nie ma abonamentu.
Awatar użytkownika
porzeczek
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 21:05
Lokalizacja: Radzyń Chełmiński

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: porzeczek »

patryk7588 pisze:Plush nie ma abonamentu.
Ale sam Plus ma, no nie?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: sl@w_es »

porzeczek pisze:Ale sam Plus ma, no nie?
Tak, sam Plus ma oferty abonamentowe, ale ani ten wątek, a tym bardziej dział nie są odpowiednie do zadawania takich pytań.
Proszę zapoznać się z Regulaminem Plus Forum i prowadzić dyskusję w odpowiednich działach i wątkach.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: g-rs »

Plus znowu poległ informacyjnie w przypadku nowych promocji Plusha :evil:

Powyższy wpis, jak również newsy na różnych portalach internetowych informują, że pakiet za 19 zł bez żadnych dodatkowych warunków zawiera:
Garjusz pisze: 2. Pakiet internetowy 5 GB, SMS-y bez limitu i stawką 9 groszy za minutę połączenia na komórki za 19 zł na 30 dni.
Tymczasem grafika już taka jednoznaczna nie jest w swoim przekazie i na czerwonym elemencie widać, że te 5 GB obowiązuje jedynie do 31.07.2016r.
Obrazek
Zajrzałem więc do regulaminu - a tu jedyny zapis to:
3) Pakiet internetowy 3 GB na krajową transmisję danych („Pakiet internetowy”)
i nic na temat owych 5 GB. :-?

No ale ja już w Plusie jestem wiele lat i przyzwyczaiłem się, że tu nic nie może być jasne i proste :roll:
iw91
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 18 kwie 2016, o 07:51

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: iw91 »

Właśnie przeszłam z PnK bez limitu na taryfę Plush na kartę. Niestety, kończy mi się niebawem ważność konta...
Jak włączyć rok ważności konta w Plush na kartę? Jakim kodem? Smsem? Nie mogę znaleźć takiej informacji.
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: g-rs »

Bo w Plushu RWK nie ma :!: :roll:
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

porzeczek,

jeżeli nastąpią zmiany w naszej ofercie Plus Abonament, na pewno stosowne informacje znajdą się w dziale Plus Abonament na forum jak i w naszym Biurze prasowym.

g-rs,

w okresie 25.04.2016 r. a 30.07.2016 r., do promocji:

- SMS bez limitu i Internet - dodawany jest dodatkowy pakiet 1 GB;
- SMS bez limitu, 9 gr/min i Internet - dodawany jest dodatkowy pakiet 2GB;
- Rozmowy, SMS-y i Internet - dodawany jest dodatkowy pakiet 6 GB.

Niebawem wszystkie regulaminy pojawią się na naszej stronie internetowej.

iw91,
g-rs pisze:Bo w Plushu RWK nie ma
Potwierdzam. Z tej usługi można skorzystać w naszej najnowszej taryfie Ja+ na Kartę. Promocje dostępne w tej ofercie znajdziesz w naszym FAQ: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 88#p192001.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: g-rs »

Czy posiadając starą promocję: 2 GB, SMS bez limitu i 9 gr/min za 20 zł można zmienić na nową z powiększonym pakietem 5 GB za 19 zł?
Zauważyłem, że kod uruchamiający nową i starą promocję jest taki sam.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Magda_Plus »

g-rs będzie można to zrobić. Najpierw, należy dokonać zmiany taryfy na najnowszą: Plush na Kartę, a dopiero potem można aktywować nową wersję promocji "SMS bez limitu, 9 gr/min i Internet". Na mocy promocji "Więcej Internetu w Plushu" dostaniesz dodatkowy pakiet 2GB danych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mojltelejek
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 8 paź 2014, o 20:28

Nowy Plush 3GB

Post autor: mojltelejek »

Witam,
jak zmienić starą taryfę Plush za 15 zł na nową też za 15 zl tylko 3GB? Dezaktywowałem starą jednak gdy wpisywałem nowy kod dostawałem komunikat zwrotny, że dana usługa jest niedostępna. Część nowych kodów pokrywa się ze starymi, ale pełnią inne funkcje co zaskutkowało tym, że ponownie aktywował mi się Plush 2GB.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2016, o 07:37 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Przeniesienie do oficjalnego działu, połączenie z odpowiednim wątkiem.
jannn08
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2014, o 14:16

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: jannn08 »

Witam
Mam u was abonament, ale ta oferta jest ciekawsza i trochę tańsza. Chciałbym zrezygnować z abonamentu i aktywować plusha. Czy to możliwe?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Magda_Plus »

mojltelejek czy zmieniłeś taryfę? Jakiego kodu użyłeś na włączenie nowej oferty? Sprawdź jaką masz taryfę teraz kodem *147#.
jannn08 czy Twoja obecna umowa w abonamencie została już zakończona?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jannn08
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2014, o 14:16

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: jannn08 »

Cały czas jest aktywna
ODPOWIEDZ