Nowa oferta Plush na Kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

jannn08,
jannn08 pisze:Cały czas jest aktywna
jannn08 pisze:Mam u was abonament, ale ta oferta jest ciekawsza i trochę tańsza. Chciałbym zrezygnować z abonamentu i aktywować plusha. Czy to możliwe?
Przeniesienie numeru do oferty Plus na Kartę (aktualnie taryfy Ja+ Na Kartę, z której można przejść do Plush na Kartę), następuje po zakończeniu umowy abonamentowej i złożeniu rezygnacji: http://www.plus.pl/documents/16/c0163a8 ... _KARTE.pdf.

Ile czasu zostało jeszcze do zakończenia Twojego aktualnego kontraktu?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jannn08
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2014, o 14:16

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: jannn08 »

Mam podpisaną umowę na czas nie określony. Czyli jak mogę zakończyć umowę ( podpisywałem przez telefon i kuriera) ?? W dowolnym punkcie plusa??
gabi2267
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2016, o 19:21

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: gabi2267 »

Witam, chcialam skorzystac z nowej promocji plusha i uruchomic pakiet Internet 5gb, Smsy i rozmowy za 9gr/min w cenie 19 zl. Po wpisaniu kodu otrzymalam jednak jedynie 2 gb i zaplacilam 20 zl. Chyba stalo sie tak dlatego ze posiadam nieodpowiednia taryfe, moja taryfa to Plush bez limitu. Czy da sie cos jeszcze zrobic, czy musze zmienic taryfe i zaplacic jeszcze raz za pakiet aby otrzymac ten promocyjny 5gb? :cry: kody na uruchomienie sa takie same
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: sl@w_es »

@ gabi2267,

nie chyba, a na pewno posiadanie starszej taryfy jest jedynym powodem tego, że uruchomiłaś to czego nie oczekiwałaś.
Czy da się coś jeszcze zrobić?
Hm, Regulamin promocji Internet, SMSy i 9 gr/min dla Twojej taryfy w punkcie 33 mówi jasno:
Skorzystanie z Promocji oznacza, że Abonent zapoznał się z treścią Regulaminu Promocji i ją akceptuje.
W tej sytuacji możesz złożyć reklamację (zawsze masz takie prawo) i Operator ją rozpatrzy, ale nie spodziewaj się cudów, bo to Ty jesteś winna zaistniałej sytuacji. Niemniej zdarzają się pozytywne rozwiązania... czytaj.
Gdybyś jeszcze nie skorzystała z tej aktywowanej promocji to mógłby to być argument przemawiający za rozwiązaniem podobnym do tego z zamieszczonego linku, ale to jest moje prywatne zdanie i nie mam pojęcia czym kieruje się Dział Reklamacji uznając tego typu reklamacje.
Chcąc korzystać w przyszłości z tej nowej promocji musisz zmienić taryfę (*147*22#) i aktywować promocję.
"Kody na uruchomienie są takie same" - zgadza się, ale nie zmienia to faktu, że należy wiedzieć z jakiej taryfy korzystamy i co możemy w niej aktywować, a jeśli nie wiemy to zawsze można wklepać w telefonie kod *110# i z MENU wybrać to z czego chcemy korzystać. Można jeszcze zalogować się do Plus Online i tam szukać pakietów/usług/promocji.
Można i jak widzisz trzeba również pytać w BOK, na Plus Forum, Facebooku etc.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
gabi2267
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2016, o 19:21

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: gabi2267 »

Wiem z jakiej korzystam taryfy, ale moim zdaniem informacja o koniecznosci zmiany taryfy na najnowsza aby skorzystac z nowych pakietow byla bardzo malo czytelna na stronie plusha. No trudno, moj blad, dziekuje za odpowiedz
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Spark »

Witam, czy mając taryfę Plush bez limitu (na kartę) mam dostęp do darmowego neta w technologii LTE ? Czy to tylko w nowej taryfie Plush na kartę ?
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: g-rs »

Tak.
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Spark »

g-rs pisze:Tak.
To znaczy ? LTE za darmo w Plush bez limitu ?
Matthias
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 maja 2016, o 11:37
Lokalizacja: Pomorze

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Matthias »

Tak, włączenie usługi LTE kodem *101*11*24# jest bezpłatne, natomiast opłaty za transfer danych są naliczane zgodnie z cennikiem. Chyba że korzystasz z pakietów internetowych, które działają także w technologii LTE.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Spark,
Matthias pisze:Tak, włączenie usługi LTE kodem *101*11*24# jest bezpłatne, natomiast opłaty za transfer danych są naliczane zgodnie z cennikiem. Chyba że korzystasz z pakietów internetowych, które działają także w technologii LTE.
Potwierdzam: http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... _Karte.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Spark »

Wiem, że włączenie usługi "darmowy LTE w Plush bez limitu /na kartę" jest darmowe, chodziło mi o transfer danych czy w LTE jest darmowy, rozumiem, że nie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Spark,
Spark pisze:chodziło mi o transfer danych czy w LTE jest darmowy, rozumiem, że nie.
Nie, transfer jest rozliczany zgodnie z cennikiem taryfy lub z aktywowanego pakietu internetowego:
10. Transmisja danych w LTE jest płatna. Limit transmisji danych przypisany do pakietów internetowych aktywnych na koncie Abonenta może być wykorzystany na transmisję danych LTE, HSPA+, HSPA, 3G(UMTS), EDGE, GPRS. W przypadku, gdy nie aktywowano żadnego pakietu internetowego opłaty za transmisję danych pobierane są zgodnie z Cennikiem Taryfy, z której korzysta Abonent. Pobrane i wysłane dane w ramach Usługi LTE naliczane są oddzielnie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Patrykps
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 lip 2016, o 20:05

Problem z aktywacją promocji i znikanie pieniędzy z konta

Post autor: Patrykps »

Witam.

Mam taryfę plush na karte. Dzis doładowałem konto kwotą 50 zl. I chciałem wykupić pakiet na internet i smsy *136*11*02# ale nie mogłem bo pojaiwa się informacja ze usługa jest niedostępna i mam sprawdzić środki na koncie, albo czy nie mam innego pakietu. Po sprawdzeniu okazało się że nie mam żadnego pakietu. Wiec spróbowałem kilka razy i nie dało to skutków. W pewnym momencie sprawdziłem stan konta i okazało się że w przeciągu tych kilku minut gdy próbowałem aktywować pakiet z konta zniknęło ponad 45 zł. Odrazu odpowiadam że nie korzystałem w tym czasie z internetu, i transmisje danych mam wyłączoną. Proszę o wskazówkę.

Pozdrawiam Patryk
Ostatnio zmieniony 8 lip 2016, o 10:10 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Patrykps,

podaj proszę co pojawia się w wiadomości zwrotnej po wpisaniu kodów: *147#, *136# i *121#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Patrykps
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 lip 2016, o 20:05

Re: Nowa oferta Plush na Kartę

Post autor: Patrykps »

*147#- aktywna taryfa to plush na karte
*136#-brak aktywnych promocji
*121#- aktywne pakiety 30 bezpłatnych wizytówek(30sms)
ODPOWIEDZ