500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusie!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: habish »

Davvvi pisze:Witam ja numer już zarejestrowałem dawno
Mniej / więcej jak dawno?
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: misiu-182 »

Dzień dobry.
Czy dobrze rozumiem regulamin, że udział w promocji mogą wziąć wszyscy, którzy przekazali swoje dane firmie Polkomtel, czyli nie ma znaczenia czy telefon mam zarejestrowany od wczoraj czy np. 10 lat?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: lodyga »

Dlaczego wchodząc w link od rejestracji strona jest po angielsku ?
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: rafnov »

patryk7588 pisze:Klienci, którzy posiadają już umowę w sieci Plus od 1 sierpnia będą również mogli zarejestrować swój numer na kartę bez wychodzenia z domu za pomocą bezpłatnego SMS-a, a numer zostanie zarejestrowany na dane podane przy podpisywaniu umowy.
Zarejestrowani kartowcy znowu poszkodowani? Skoro Plus ma już moje dane telefonu na kartę to dlaczego nie mogę zarejestrować SMSem drugiego numeru na kartę?
nindustrialny pisze:Mam na mysli fakt ze skoro mam taryfe no limit to po co mam ja wylaczac i korzystac z tych 500 zlotych.
Za 29 zlotych mam no limit rozmowy/smsy/ 6 gb internetu.
I dokładnie ująłeś sens tego wszystkiego. Oszczędzasz dokładnie koszt jednego miesiąca promocji (oczywiście o ile zmieścisz się cennikowo w 500 zł), no, prócz tego dostajesz pakiet netu, który ciężko wykorzystać na komputerze (no chyba, że się coś "ściąga"), a co dopiero na smartfonie. Można oczywiście sobie zrobić tethering ze smartfona na kilka innych urządzeń będąc gdzieś na wczasach...
A jaki jest tego sens ze strony Plusa? No, że Plus DAJE AŻ 500 zł... Jest to czysty zabieg marketingowy wymierzony w konkurencję, bo nawet kwota jest ta sama. Różni się tylko jedna bardzo istotna rzecz: w Plusie 500 zł nie da się żadnym sposobem przedłużyć poza 30 dni.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj misiu-182,
misiu-182 pisze:Czy dobrze rozumiem regulamin, że udział w promocji mogą wziąć wszyscy, którzy przekazali swoje dane firmie Polkomtel, czyli nie ma znaczenia czy telefon mam zarejestrowany od wczoraj czy np. 10 lat?
Mogą otrzymać wszyscy, którzy mają numery zarejestrowane i ich dane były zweryfikowane po 20 lipca 2010 roku.

lodyga,

pod oknem szukaj jest możliwość zmiany języka (to nie działa)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: misiu-182 »

Czyli jeżeli cała moja rodzina ma zarejestrowane numer w latach 1999-2006 to nie możemy skorzystać z tej promocji?
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Remislanc »

Też jestem ciekawy. Jestem zarejestrowany od.....qrde, nawet nie pamiętam. Chyba od zawsze :)
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Davvvi »

Moja taryfa to PnK bez limitu. A internet to mam 1GB za 10zl. Cykliczny.
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: misiu-182 »

W regulaminie nie znalazłem zapisu o weryfikacji po 2010 roku.
Jest napisane, że wymagane jest przekazanie imienia, nazwiska, numeru pesel lub nazwy i numeru dokumentu. Czy zaraz będzie regulamin bis?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: habish »

Plus do zarejestrowanych numerów wysyła takie SMSy:
Informujemy, ze w zwiazku z ustawa antyterrorystyczna do korzystania z uslug wymagana bedzie rejestracja. Przypominamy, ze Twoj numer jest juz zarejestrowany. Przygotowalismy dla Ciebie SPECJALNE BONUSY 500 zl, 50 GB (wazne przez 30 dni) i Rok Waznosci Konta. Aby aktywowac, wyslij darmowego SMSa o tresci BONUS na nr 80110 oraz RWK na nr 80110. Szczegoly na plus.pl/rejestracja
*121#
Aktywne pakiety: Bonus 500 zl (500.00 PLN) 12-08-2016 15:31, 30 bezplatnych wizytowek (30 SMS)
*136#
Aktywne promocje: Bonus 50 GB z lejkiem (5.24288E7) 12-08-2016 15:31, Ja+ Zawsze bez limitu w Plus 31-07-2016 11:43, 5te doladowanie gratis, Bonus 100 MB na 24 h za kazde zasilenie, Premia za czeste zasilenia.
Istiśka
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 8 kwie 2016, o 10:29

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Istiśka »

Czy można jednocześnie włączyć 500 zł, 50 GB oraz RWK z tej promocji?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: habish »

500zł i 50GB można włączyć zawsze, RWK włączysz jeśli nie masz aktywnej promocji "Ja+ Zawsze bez limitu w Plus".
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Joanna_Plus »

misiu-182,
misiu-182 pisze:Czyli jeżeli cała moja rodzina ma zarejestrowane numer w latach 1999-2006 to nie możemy skorzystać z tej promocji?
Jeżeli
Joanna_Plus pisze:dane były zweryfikowane po 20 lipca 2010 roku.
to tak.
misiu-182 pisze:W regulaminie nie znalazłem zapisu o weryfikacji po 2010 roku.
1. Promocja „Bonusy za rejestrację 500 zł i 50 GB” („Promocja”) jest organizowana przez POLKOMTEL sp. z o.o.1 („POLKOMTEL”) i adresowana do Abonentów Simplus2, Abonentów 36i63, Na Kartę4, którzy podali POLKOMTEL co najmniej:
a) w przypadku Abonentów będących osobami fizycznymi: imię, nazwisko, PESEL lub nazwę, serię i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość, a w przypadku cudzoziemca, który nie jest obywatelem państwa członkowskiego albo Konfederacji Szwajcarskiej - numer paszportu lub karty pobytu,
b) w przypadku Abonentów niebędących osobami fizycznymi: nazwę, numer identyfikacyjny REGON lub NIP lub numer w Krajowym Rejestrze Sądowym albo ewidencji działalności gospodarczej lub innym właściwym rejestrze prowadzonym w państwie członkowskim, i umożliwili weryfikację tych danych w sposób określony przez POLKOMTEL (zwanych dalej „Abonentami”)
Davvvi,
14. W przypadku taryf głosowych w pierwszej kolejności rozliczane są pakiety internetowe z najkrótszym Okresem ważności.
Istiśka,
patryk7588 pisze:500zł i 50GB można włączyć zawsze, RWK włączysz jeśli nie masz aktywnej promocji "Ja+ Zawsze bez limitu w Plus".
Zgadza się, ale dodatkowo należy mieć aktywną jedną z taryf:
1. Promocja „Bonus za rejestrację Rok Ważności Konta” („Promocja”) jest organizowana przez POLKOMTEL sp. z o.o.1 („POLKOMTEL”) i obejmuje Abonentów Simplus2 oraz Abonentów Na Kartę3 korzystających z taryf Nowy Plus Internet na Kartę, Plus na Kartę, Plus na Kartę Rok Ważności Konta, Plus na Kartę bez limitu, JA + NA KARTE, którzy podali POLKOMTEL co najmniej:
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
nindustrialny
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 sie 2014, o 07:24

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: nindustrialny »

rafnov pisze:
patryk7588 pisze:Klienci, którzy posiadają już umowę w sieci Plus od 1 sierpnia będą również mogli zarejestrować swój numer na kartę bez wychodzenia z domu za pomocą bezpłatnego SMS-a, a numer zostanie zarejestrowany na dane podane przy podpisywaniu umowy.
Zarejestrowani kartowcy znowu poszkodowani? Skoro Plus ma już moje dane telefonu na kartę to dlaczego nie mogę zarejestrować SMSem drugiego numeru na kartę?
nindustrialny pisze:Mam na mysli fakt ze skoro mam taryfe no limit to po co mam ja wylaczac i korzystac z tych 500 zlotych.
Za 29 zlotych mam no limit rozmowy/smsy/ 6 gb internetu.
I dokładnie ująłeś sens tego wszystkiego. Oszczędzasz dokładnie koszt jednego miesiąca promocji (oczywiście o ile zmieścisz się cennikowo w 500 zł), no, prócz tego dostajesz pakiet netu, który ciężko wykorzystać na komputerze (no chyba, że się coś "ściąga"), a co dopiero na smartfonie. Można oczywiście sobie zrobić tethering ze smartfona na kilka innych urządzeń będąc gdzieś na wczasach...
A jaki jest tego sens ze strony Plusa? No, że Plus DAJE AŻ 500 zł... Jest to czysty zabieg marketingowy wymierzony w konkurencję, bo nawet kwota jest ta sama. Różni się tylko jedna bardzo istotna rzecz: w Plusie 500 zł nie da się żadnym sposobem przedłużyć poza 30 dni
.

Tak dokladnie. Zeby chociaz te 50 GB byly juz do calkowitego zuzycia. Przez kilka miesiecy. NIe wiem jak to zuzyc. Ale masz racje. Jedyne co to mozna zyskac 1 miesiac czyli te 29 zlotych.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Plus Forum:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

25. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus, posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ