Przejście z Plusha Na Kartę do Mixa

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Tomek757
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 sie 2016, o 16:52

Przejście z Plusha Na Kartę do Mixa

Post autor: Tomek757 »

Tak jak w temacie - przeszedłem z Plusha na Kartę do Mixa. Dokładniej mam taryfę "Ja + Mix" i korzystam z promocji "Ja + full opcja z 8GB" w której muszę co miesiąc doładować konto za minimum 30zł, a w zamian mam nielimitowane SMS-y i rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne, oraz 8 GB internetu.I pierwsze trzy doładowania maja być podobno darmowe.
Podczas rozmowy telefonicznej, pani która zawierała ze mną umowę zapewniała mnie że zachowuję wszystkie środki które miałem dotychczas na koncie. Niestety jest zupełnie inaczej. Miałem na koncie grubo ponad 100zł, a w dniu w którym przejście do mixa się uskuteczniło, zostało nagle tylko 10zł (teraz to już nawet mniej, bo wykonałem kilka połączeń). I pytanie jest takie - dlaczego tak się stało i gdzie są moje pieniądze? Czy pani, z którą zawierałem umowę wprowadziła mnie w błąd mówiąc że zachowam pieniądze?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejście z Plusha Na Kartę do Mixa

Post autor: Ewa_Plus »

Tomek757,
- a nie miałeś może w poprzedniej taryfie aktywnych jakiś pakietów, które się odnowiły tuż przed przejściem na mix?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Tomek757
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2016, o 16:52

Re: Przejście z Plusha Na Kartę do Mixa

Post autor: Tomek757 »

Nie, jedyny pakiet jaki miałem odnawiał się 13 dnia każdego miesiąca i kosztował 15 złotych. W bieżącym miesiącu już się odnowił i pobrał te 15zł ale na moim koncie pozostało jeszcze 140zł. A przejście do Mixa nastąpiło 18.08.2016. i tego dnia momentalnie zrobiło się 10zł. A gdzie reszta?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przejście z Plusha Na Kartę do Mixa

Post autor: Basia_Plus »

Tomek757,

czy masz włączoną transmisję danych w telefonie?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ