BOK czas oczekiwania zawsze powyżej 10 minut!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
areczek1683
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 sie 2016, o 17:37

BOK czas oczekiwania zawsze powyżej 10 minut!

Post autor: areczek1683 »

Czy to jest normalne by czekać na połączenie do konsultanta BOK zawsze po 10, 20 minut ?
Cały sierpień to trwa!
Po tym jak się naczekam i większości nic nie załatwię(niska wiedza konstantanów-chyba sami studenci,praca na wakacje), to jeszcze bezczelnie oferujecie mi jakieś oferty na abonament mimo, że zasięgu brak!!! To za każdym razem coś próbujecie sprzedawać .... dane mam zastrzeżone , czy takie zagajenie jest zgodne z prawem i nakłanianie mnie do waszych "ofert" na abonament? Nigdy o to nie pytam.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: BOK czas oczekiwania zawsze powyżej 10 minut!

Post autor: Magda_Plus »

areczek1683 pisze:Czy to jest normalne by czekać na połączenie do konsultanta BOK zawsze po 10, 20 minut ?
Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Jeśli masz jakieś pilne sprawy do wyjaśnienia zawsze możesz skorzystać z Internetowej Obsługi Klienta.
areczek1683 pisze:to jeszcze bezczelnie oferujecie mi jakieś oferty na abonament mimo, że zasięgu brak!!!
Pracownik przedstawiający ofertę nie musi orientować się w Twojej sytuacji związanej z zasięgiem.
areczek1683 pisze: dane mam zastrzeżone , czy takie zagajenie jest zgodne z prawem i nakłanianie mnie do waszych "ofert" na abonament?
Zastrzeżenie danych nie ma tutaj nic do rzeczy. Pracownik po prostu pyta czy byłbyś zainteresowany ofertą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ