Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: rafnov »

Fajne warunki. Każdy ale nie każdy. 365 dni, czyli nie ja. Bonusowani są nowi, albo ci, co długo nie zapłacili. A co z tymi, którzy chcą płacić regularnie, by korzystać z sieci?
melan
PlusManiak
Posty: 74
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 08:29

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: melan »

Joanna_Plus pisze:melan,
melan pisze:A jak jest z doładowanie za 100zł, otrzymuje się wtedy 115zł?
A jaką taryfę posiadasz?
Taryfa Ja + na kartę.
Czyli obecnie nie ma nic, bo wiadomo, że pierwszy raz konto było już doładowywane.
rafnov pisze:Fajne warunki. Każdy ale nie każdy. 365 dni, czyli nie ja. Bonusowani są nowi, albo ci, co długo nie zapłacili. A co z tymi, którzy chcą płacić regularnie, by korzystać z sieci?
Bo to chyba tylko marketing jak napisać żeby nie napisać, że dla wszystkich klientów nic nie dajemy dodatkowo...


To jak to jest z tym otrzymywanie 115zł za doładowanie za 100zł? Mając plus na kartę najnowszą taryfę dostanie się 115?
Ostatnio zmieniony 20 paź 2016, o 18:58 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów pisanych jeden pod drugim
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: habish »

Obrazek


"Mikołajkowe Bonusy"
Promocja trwa do 6 Grudnia do 23:59.
Pakiet ważny przez 14 dni.

Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl, www.mpay.pl lub banków: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, TMobile usługi Bankowe.
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: rafnov »

Nędza. Po co mi gigabajty, których nie wykorzystuję - pewnie na tym polega ta promocja - wykorzystają nieliczni, a Plus i tak nie straci...
Mi trzeba tańszego utrzymania telefonów na kartę.
Nie wspominając już o obecności usług abonamentowych, np.: połączenie oczekujące...
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: habish »

Plush do doładowania za minimum 30zł daje Miśka gratis ;-)
Szczegóły: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=22312
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: rafnov »

Żałosne. Rok temu: bonusy po 100% doładowania gratis. Dziś: kilka GB i... misiek.
Dziś 100% dostać można tylko doładowując swój numer pierwszy raz przez Internet.

Mam pytanie do specjalistów Plusa: czy przenosząc numer do innej sieci, a potem spowrotem do Plusa i doładowując konto wg tej promocji http://www.plus.pl/100proc-do-doladowania jest to traktowane jako pierwszy raz?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: Joanna_Plus »

rafnov,
rafnov pisze:czy przenosząc numer do innej sieci, a potem spowrotem do Plusa i doładowując konto wg tej promocji http://www.plus.pl/100proc-do-doladowania jest to traktowane jako pierwszy raz?
Nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: rafnov »

To słabo. Ciężko dziś zyskać coś ciekawego w Plusie na kartę jeśli chodzi o koszta utrzymania telefonu. Jest duży bonus dla nowych, a dla starych tylko 5-te doładowanie gratis i Premia za staż, której mechanizm zaprzecza jej definicji, bo im dłuższy staż tym premia jest rzadsza.

Co do 5-te gratis to trzeba się mocno pilnować - ostatnio na "partnerskim" numerze zbiłem kwotę 5-tego doładowania do minimalnych 5 zł przez doładowanie na tę kwotę, bo zapomniałem, że tak to działa. Na numerze było około 25 zł i brakowało do odnowienia pakietu nolimit + 3GB za 29 zł...
Znacząca kwota jest dla mnie zatem od 30 zł i w praktyce jest to oszczędność co 4 m-ce a więc na poziomie 25% kosztów utrzymania telefonu, ale jeśli ktoś choć raz się pomyli albo zapomni to bonus 5-te gratis nie ma większego znaczenia.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: sl@w_es »

rafnov pisze:(...) jeśli ktoś choć raz się pomyli albo zapomni to bonus 5-te gratis nie ma większego znaczenia.
Fakt, ale zawsze można przekalkulować czy brać ten niższy bonus czy wyłączyć promocję i włączyć ją ponownie pamiętając o utrzymaniu kwot zasilenia na poziomie równym lub wyższym od oczekiwanej premii.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: rafnov »

Kto to wszystko spamięta? Człowiek na codzień nie ma na to czasu i do tego głowy - co obrazuje błąd jaki popełniłem zasilając numer na 5 zł.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: habish »

rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: rafnov »

Płyta trenerki fitness za doładowanie konta w sieci GSM? NA PEWNO tysiące skorzystają...
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: rafnov »

Czy po wysłaniu SMS "PREZENT" na 80150 powinno przyjść jakieś potwierdzenie zwrotne o zapisaniu się do promocji na DVD gratis?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: Joanna_Plus »

rafnov,

tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: rafnov »

Po jakim czasie powinno przyjść to potwierdzenie?
ODPOWIEDZ