zamiana pakietow w standardowym ja+mix

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
hehsa
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 maja 2015, o 18:55

zamiana pakietow w standardowym ja+mix

Post autor: hehsa »

witam mam pewne teoretyczne pytania

wzialem mix standardowy za 30 zl z telefonem, czyli mam:

pakiet 200min do wszystkich (pobiera 10 zl)
smsy do wszystkich (pobiera 10 zl)
2gb internetu (pobiera 10zl)

i teraz pytania:
1. czy jesli wylacze pakiet internetu to z kazdego doladowania bedzie mi zostawac na koncie 10 zl a pozostale 20 pojdzie na pakiety minut i smsow?
2. czy to samo moge zrobic z pakietem minut (wylaczyc ten za 10 a wlaczyc 100minut za 5 zl kodem *121*11*03#)? tylko z tego co widze ten pakiet *121*11*03# jest oznaczony jako pakiet jednorazowy. to znaczy ze co 30 dni musialbym go aktywowac recznie?
3. czy wspomniane pakiety sumuja sie jesli doladuje konto kolejny raz przed koncem 30 dnia? chodzi mi o pakiety internetowe pakiet 200 minut oraz ten pakiet jednorazowy (ten sie pewnie nie sumuje ale zapytac nie zaszkodzi)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: zamiana pakietow w standardowym ja+mix

Post autor: Basia_Plus »

Witaj hehsa,
hehsa pisze:1. czy jesli wylacze pakiet internetu to z kazdego doladowania bedzie mi zostawac na koncie 10 zl a pozostale 20 pojdzie na pakiety minut i smsow?
tak , jeśli pakiet internetowy zostanie wyłączony kwota 10 zł zostanie na koncie.
hehsa pisze:2. czy to samo moge zrobic z pakietem minut (wylaczyc ten za 10 a wlaczyc 100minut za 5 zl kodem *121*11*03#)?
Pakiet kontraktowy można wyłączyć w dowolnym momencie i aktywować pakiet 100 minut za 5 zł.
hehsa pisze: jest oznaczony jako pakiet jednorazowy. to znaczy ze co 30 dni musialbym go aktywowac recznie?
Po upływie okresu ważności (30 dni) pakiet odnawia się automatycznie:
- jeśli numer znajduje się w okresie ważności dla usług wychodzących i
- stan konta jest dodatni i pozwala pobrać opłatę za usługę.
hehsa pisze:3. czy wspomniane pakiety sumuja sie jesli doladuje konto kolejny raz przed koncem 30 dnia? chodzi mi o pakiety internetowe pakiet 200 minut oraz ten pakiet jednorazowy (ten sie pewnie nie sumuje ale zapytac nie zaszkodzi)
Po okresie upływu ważności pakietu (30 dni) niewykorzystane minuty przepadają i nie są zwracane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
hehsa
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2015, o 18:55

Re: zamiana pakietow w standardowym ja+mix

Post autor: hehsa »

Po okresie upływu ważności pakietu (30 dni) niewykorzystane minuty przepadają i nie są zwracane.
rozumiem ze dotyczy to tez pakietow internetowych jak np. ten od samego poczatku umowy? przepada?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: zamiana pakietow w standardowym ja+mix

Post autor: Basia_Plus »

hehsa,
hehsa pisze:rozumiem ze dotyczy to tez pakietow internetowych jak np. ten od samego poczatku umowy? przepada?
niewykorzystany limit jednostek danych w ramach pakietu internetowego po upływie okresu ważności (30 dni) przepada i nie jest zwracany w jakiejkolwiek formie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ