Problemy z połączeniami przychodzącymi oraz smsami

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Paweł333
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 lis 2016, o 00:56

Problemy z połączeniami przychodzącymi oraz smsami

Post autor: Paweł333 »

Już mi się kończy cierpliwość do tej sieci co chwilę znajomi się skarżą że dzwoniąc do mnie jest długa cisza po czym rozłącza sie komunikatem błąd połączenia jest to wypróbowane z różnych telefonów i numerów do tego smsy które miałem dostać rano dostaję po 20 albo po 22 to chyba kpina jest, ile razy mamy jeszcze wam zgłaszać że coś jest nie tak z tym zasranym nadajnikiem w Przybkowie, gdy jestem w szkole 24 km od Barwic w miejscowości Szczecinek nie ma tam żadnych problemów. Czy można z wami zerwać umowę udowadniając wam że nie można tu korzystać z waszej sieci?? Jeśli tak to jak? Dodam że zgłoszenie do UKE zostało wysłane jeśli wy nic z tym nie robicie to oni zrobią.
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Problemy z połączeniami przychodzącymi oraz smsami

Post autor: Przemek_Plus »

Paweł333, temat zasięgu w Barwicach był już wyjaśniany w tym wątku.
Paweł333 pisze:Czy można z wami zerwać umowę udowadniając wam że nie można tu korzystać z waszej sieci?? Jeśli tak to jak? Dodam że zgłoszenie do UKE zostało wysłane jeśli wy nic z tym nie robicie to oni zrobią.
W przypadku, gdy umowa jest jeszcze w trakcie obowiązywania okresu oznaczonego i wówczas zostanie ona wypowiedziana przez abonenta - to naliczona zostanie kara umowna. Jeżeli uważasz, że poziom świadczonych usług nie jest na wystarczającym poziomie, możesz złożyć w tej sprawie reklamację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ