Problem z Internetem PLUS ,,Ja+...''

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ZazuTomasz
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 sty 2017, o 21:22

Problem z Internetem PLUS ,,Ja+...''

Post autor: ZazuTomasz »

Dzień Dobry.

Przedłużyłem abonament już jakiś czas temu. Skorzystałem z oferty ,,Ja+ 2 razy więcej Internetu''. Mój telefon to Samsung Galaxy GT-I9001. Ku mojemu zdziwieniu Internet, który miał być zapewniony w ofercie nie działał. Włączyłem przesył danych pakietowych i roaming, sprawdzałem czy nie mam włączonego trybu samolotowego, skonfigurowałem ustawienia internetu ze stroną Plusa, a gdy one nie działały wprowadziłem ręczne ustawienia (punkty dostępu APN), według podawanego (również na tym forum) schematu. Próbowałem też wyjmować baterię i trzymać przycisk włączenia 30 sekund. Wszystkie te działania okazały się nieskuteczne.

Udałem się zatem na rozmowę z konsultantem, z którym podpisywałem umowę i on też usiłował włączyć Internet -> zmieniał konfigurację internetu, przekładał kartę SIM do innego, nowego telefonu (co nic nie dało), a ostatecznie wymienił kartę SIM ale nadal nie przyniosło to żadnego skutku.

W rezultacie podał mi numer do technicznego działu Plusa i mówił, żebym zadzwonił jednak pomimo prób wciąż nie mogę się tam dodzwonić.

W związku z tym mam pytanie czy coś mi umknęło z ustawieniami? Jeżeli nie to czy istnieje możliwość odblokowania mi usługi internetu przez konsultanta wypowiadającego się na forum?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Problem z Internetem PLUS ,,Ja+...''

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj ZazuTomasz,
ZazuTomasz pisze:Przedłużyłem abonament już jakiś czas temu.
Chodzi o numer w usługach Plus Abonament, za który opłacasz faktury? Pytam, ponieważ napisałeś w dziale Plus na Kartę/Plus Mix.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ