Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
toolcin
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2015, o 22:20

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: toolcin »

Ewa_Plus,
dziękuje za szybką odpowiedź.
Byłbym jednak jeszcze bardziej zadowolony jeśli miałbym już informację nt rozstrzygnięcia reklamacji u siebie.
Kiedy mogę się spodziewać takiej informacji?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ewa_Plus »

toolcin,
- możesz poprosić o duplikat odpowiedzi wysyłając zgłoszenie w tej sprawie przez formularz: www.plus.pl/zadaj-pytanie.
Pamiętaj jednak, żeby w wiadomości, poza numerem telefonu i numerem sprawy, podać dane umożliwiające weryfikację, czyli imię i nazwisko, nr PESEL.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
toolcin
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 sty 2015, o 22:20

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: toolcin »

z informacji które dostałem z działu obsługi klienta informacja powinna przyjść sms, ile czasu mija od rozstrzygnięcia takiej reklamacji do wysłania takiego sms?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ewa_Plus »

toolcin,
- odpowiedzi na reklamacje mogą być wysłane w rożnej formie, w tym listownie.
Nie wiem niestety jak było w Twoim przypadku. Nie mniej jednak wysyłając maila przez wspomniany formularz, możesz otrzymać kopię takiej odpowiedzi w formie elektronicznej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
toolcin
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 sty 2015, o 22:20

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: toolcin »

ok., informacja nt rozpatrzenia reklamacji, zgodnie z informacją z działu obsługi, miała dotrzeć w 24 godziny od zgłoszenia i miała mieć formę sms, dzisiaj minęła już trzecia doba a jedyne co się dowiedziałem to to, że reklamacja jest rozstrzygnięta co z kolei nic mi nie mówi bo nie wiem nadal co zostało rozstrzygnięte
mogę wysłać prośbę o kopię rozpatrzenia reklamacji pewnie dostanę ją za kilka dni
na prawdę nie można nic więcej zrobić w tej sprawie?? Jeśli przysługuje mi jeszcze darmowy miesiąc to dlaczego muszę czekać kolejne dni na rozpatrzenie reklamacji, narażacie mnie na niepotrzebne koszty bo w czasie tych dni muszę płacić za połączenia które powinienem mieć za darmo
dziękuję Ewa_Plus za chęć pomocy, ale taka pomoc nic nie daje
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Marta_Plus »

toolcin,
toolcin pisze:mogę wysłać prośbę o kopię rozpatrzenia reklamacji pewnie dostanę ją za kilka dni
na prawdę nie można nic więcej zrobić w tej sprawie??
prześlij proszę takie zgłoszenie i jak będziesz dysponował numerem ostatniego zagadnienia (w formacie #1234), to podaj nam go tutaj. Wówczas postaram się przyśpieszyć rozwiązanie Twojej sprawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
toolcin
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 sty 2015, o 22:20

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: toolcin »

dziękuję za chęć pomocy, ale nadawanie sprawie kolejnego, po nr reklamacji, numeru nie ma wg mnie sensu
przenoszę numer do innej sieci
pozdrawiam
Krisu
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:19

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Krisu »

Numer przeniosłem w maju, aktywowałem miesiąc później w czerwcu.
Czy to normalne, że w okresie, gdy numer leżał w szufladzie leciał okres darmowych miesięcy i straciłem 1 miesiąc?
Rabat 100% na 3 miesiace od 23.05.2018 do 28.08.2018
Plush Rok Waznosci Konta - znacznik od 26.06.2018 do 26.06.2019
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ewa_Plus »

toolcin,
- my z poziomu Forum możemy interweniować, przyśpieszać niektóre procesy, jednak nie mamy wglądu na konta Klientów ani do treści takich pism. Nasza propozycja miała na celu ułatwienie Ci (przyśpieszenie) uzyskania odpowiedzi z Dep. Reklamacji.

Krisu,
- podeślij proszę info spod kodu: *136#
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Krisu
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:19

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Krisu »

Ewa_Plus
Pod *136# mam
Aktywne promocje: Facebook free 26-07-2018 12:16, Plush Rok Waznosci Konta - znacznik 26-06-2019 12:16, Rozmowy,SMS/MMS bez limitu (w tym 0:00 min. lacznie na pol. wych. i przych. w roamingu UE bez dodatkowych oplat z decyzji Prezesa UKE) 26-07-2018 12:10, Rok Waznosci Konta w Plushu 26-07-2018 12:04, Plush Internet Promo BS, Rabat 100% na 3 miesiace 28-08-2018 01:49, Rabat Video 30 dni.
Numer przeniosłem bodajże 23 maja, wsadziłem kartę do telefonu miesiąc później i okazało się, że ważność konta to początek czerwca (więc nie mogłem nawet wysłać sms/puścić sygnału), więc doładowałem za 5 zł.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ewa_Plus »

Krisu,
- standardowo aktywacja karty następuje po przeniesieniu numeru w ciągu 1 lub n- dni roboczych od dnia złożenia wniosku.

Muszę Cię jednak przeprosić, bo zauważyłam, że źle wyliczyłam te okresy 30 dniowe :oops:

Z SMS-a, który podałeś wynika, że:
26.07.2018 o 12:10 - nastąpi drugie odnowienie promocji Rozmowy,SMS/MMS bez limitu
zatem ok. 25.08.2018 o 12:10 powinno nastąpić trzecie odnowienie tej promocji (26.07.2018 + 30 dni).

Jakby nie patrzeć to 25.08.2018 wypada przed przełomową data 28.08.2018 - czyli to trzecie odnowienie promocji również będzie za 0 zł :-D
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Krisu
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:19

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Krisu »

Hmm bardzo dziwnie jest traktowana aktywacja numeru, od momentu przeniesienia, a nie od momentu faktycznej aktywacji karty SIM w urządzeniu.
26.06 wykonałem doładowanie na kwotę 5 zł i tego samego dnia aktywowałem promocję.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ewa_Plus »

Krisu,
- standardowo aktywacja karty następuje po przeniesieniu numeru w ciągu 1 lub n- dni roboczych od dnia złożenia wniosku.

Muszę Cię jednak przeprosić, bo zauważyłam, że źle wyliczyłam te okresy 30 dniowe :oops:

Z SMS-a, który podałeś wynika, że:
26.07.2018 o 12:10 - nastąpi drugie odnowienie promocji Rozmowy,SMS/MMS bez limitu
zatem ok. 25.08.2018 o 12:10 powinno nastąpić trzecie odnowienie tej promocji (26.07.2018 + 30 dni).

Jakby nie patrzeć, to 25.08.2018 wypada przed przełomową datą 28.08.2018 - czyli to trzecie odnowienie promocji również będzie za 0 zł :-D
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
m){O
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 08:35

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: m){O »

dzień dobry

proszę o odpowiedź na pytanie o pakiet internetowy 5Gb aktywowany sms-em 80025 o treści PAKiET ... czy pakiet odnawia się sam , chodzi o przypadek minięcia terminu 30 dni ... oraz na czym bardziej mi zależy przypadek wykorzystania całego pakietu w krótkim terminie ... czy jeżeli nie odnawia się sam, to czy mam się obawiać, że po wykorzystaniu całego pakietu internet będzie pobierał saldo z mojego konta w kwocie 19gr/1mb ? .. czy jestem w takim razie zmuszony pilnować ostatnich megabajtów spływających z mojego pakietu po to aby w odpowiednim czasie aktywować go ponownie i nie stracić całego salda w szybkim tempie ? ....
dziekuję , pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ron »

m){O pisze:dzień dobry

proszę o odpowiedź na pytanie o pakiet internetowy 5Gb aktywowany sms-em 80025 o treści PAKiET ... czy pakiet odnawia się sam , chodzi o przypadek minięcia terminu 30 dni ... oraz na czym bardziej mi zależy przypadek wykorzystania całego pakietu w krótkim terminie ... czy jeżeli nie odnawia się sam, to czy mam się obawiać, że po wykorzystaniu całego pakietu internet będzie pobierał saldo z mojego konta w kwocie 19gr/1mb ? .. czy jestem w takim razie zmuszony pilnować ostatnich megabajtów spływających z mojego pakietu po to aby w odpowiednim czasie aktywować go ponownie i nie stracić całego salda w szybkim tempie ? ....
dziekuję , pozdrawiam .
1. Pakiet jest cykliczny, a to znaczy, że odnawia się automatycznie co 30 dni.
2. Po wykorzystaniu dostępnego pakietu, prędkość zostanie obniżona i nie będzie naliczać żadnych opłat za transmisję danych.
ODPOWIEDZ