Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

djhooker,

jeżeli chodzi o promocję Plush Internet Promo BS w taryfie Nowy Plush, to wielkość przyznanego pakietu internetowego, uzależniona jest od kwoty doładowania. Termin jego ważności to 30 dni. Szczegóły w regulaminie.
djhooker pisze:jaka jest opłata za te gigsy na yt
Pakiet 10 GB w ramach serwisu YouTube, przyznawany jest od zasileń kwotą 25 zł.
djhooker pisze:plus aktywacja karty na rok
Usługa Rok Ważności Konta w przypadku tej taryfy jest bezpłatna, należy tylko zasilić konto numeru kwotą minimum 5 zł, w ciągu 30 dni od jej aktywacji: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... cb7c4b7846.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
vodafonik
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 4 mar 2016, o 10:55

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: vodafonik »

Czy jeżeli korzystam z usługi 5-te doładowanie gratis (jest ona dostępna w Plush) i przejdę na taryfę Plush to czy zeruje się licznik doładowań?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

vodafonik,

nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michalfcb8
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2018, o 20:43

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: michalfcb8 »

Witam serdecznie mam duży problem z taryfą w Plush. Cały czas miałem taryfe w plusie (ja plus na karte). Doładowywalem sobie co miesiąc 29 zł i miałem w tym polaczenia mms ssmy darmowe i 6 gb internetu. Dzisiaj byłem w salonie plusa i zaproponowali mi taryfę w Plush na ten sam numer komórkowy. Wykonałem następujące kroki wpisałem kod *147*23(przejście do plush) gdzie została pobrane z mojego konta 5 zł. Następnie kazali mi wpisać kod Pakietu *136*11*08# za 25 zł. W salonie powiedzieli mi że od tego momętu będe miał darmowe sms mms połączenia i 10 gb internetu i co miesiac tylko będe musiał sobie doladowywac konto z którego będzie pobierana opłata 25 zł.Następnie włączyłem dane komórkowe i przeglądałem sobie stronki www i youtube. Okazało sie ze internet pobrał mi pozostałe środki na koncie które miałem, a powinien przeciez być pobierany z tego pakietu. W salonie nie wiedzieli o co chodzi.Teraz internet mi nie chodzi i juz nie wiem co robic :(.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj michalfcb8,
michalfcb8 pisze:*136*11*08#
W przypadku taryfy Nowy Plush, powyższy kod aktywuje promocję Rozmowy, SMS, MMS bez limitu, która obejmuje:
1) wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;
2) wysyłanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych;
https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... fe67fc4134
michalfcb8 pisze:darmowe sms mms połączenia i 10 gb internetu
Kod na włączenie tej promocji to: *136*11*07#.
https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... db2dbb6d48
michalfcb8 pisze:Następnie kazali mi wpisać kod Pakietu *136*11*08# za 25 zł.
Pracownicy nie mówili nic o aktywacji promocji Plush Internet Promo BS?
Podaj proszę co dociera w wiadomości zwrotnej po wpisaniu kodów: *136# i *121#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michalfcb8
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2018, o 20:43

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: michalfcb8 »

Witam ponownie. Po wpisaniu *136# wyskakuje "Aktywne promocje:Rozmowy,sms/mms bez limitu 21.06-2018 rabat video 30 dnii", a po wpisaniu *121# "Aktywne pakiety :30 bezpłatnych wizytówek(30 sms). Prosił bym bardzo o pomoc czy jest możliwe żebym miał za 25 zł te nielimitowane polaczenia sms mms i 10 gb internetu i co muszę zrobić krop po kroku żeby to zrobić. Pozdrawiam i proszę o odpowiedż.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

michalfcb8,
michalfcb8 pisze:czy jest możliwe żebym miał za 25 zł te nielimitowane polaczenia sms mms i 10 gb internetu
Możesz wyłączyć promocję, którą posiadasz teraz aktywną (Rozmowy, SMS, MMS bez limitu) i aktywować Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu, ale będzie się to wiązało z koniecznością uiszczenia opłaty w kwocie 25 zł:

- wyłączenie promocji Rozmowy, SMS, MMS bez limitu - kod *136*00*08#,
- włączenie Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu - kod *136*11*07# - koszt 25 zł/ ważność 30 dni (usługa cykliczna).
Ważne: aby połączenia internetowe były dostępne, saldo konta musi być dodanie, a numer aktywny.

Wszystkie pakiety i promocje dostępne dla taryfy Nowy Plush, znajdziesz w naszym FAQ.

Inna ewentualność, to włączenie do aktualnie posiadanej promocji, usługi Plush Internet Promo BS. Polega ona na tym, że w zależności od kwoty doładowania, otrzymujesz różniej wielkości pakiety internetowe. Szczegóły tutaj.

Ważne:
wspomniana powyżej promocja, wyklucza się z Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu i możliwość jej włączenia będzie dostępna po wyłączeniu promocji Plush Internet Promo BS i dezaktywacji przyznanego pakietu (ten straci ważność po 30-tu dniach od zasilenia).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michalfcb8
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2018, o 20:43

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: michalfcb8 »

Dziękuję bardzo za odpowedź.

(1) Wynika z tego że wystarczy dezaktywować kodem *136*00*08# obecną którą posiadam zasilic swoje konto za 25 zł i wpisać nowy kod *136*11*07# i od tego momętu wystarczy sie co miesiac doładować za 25 zł i ta opłata bedzie pobierana i bede miał smm mms i 10 gb na 30 dnii? Jedyny minus taki że teraz znowu strace 25 zł?.

(2) A co do drugiej opcji jezeli bede chciał np 10 gb do tej promocji, którą obecnie mam włączoną to wystarczy sie zasilić za minimum 25 zł(według tabelki 10 giga)?. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale wychodzi z tego że będe musiał płacć 50 zł co miesiac za tą promocje ktora mam teraz włączona i ten internet? CZy w takim wypadku wystarczy wbic tą promocje promo Bs i tylko 25 zł co miesiac płacić i jedno i drugie bede miał czyli nielimitowane rozmowysms mms i internet?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ewa_Plus »

michalfcb8,
- ad. 1) potwierdzam
ad. 2) teraz za pierwszym razem, żeby otrzymać bonus za zasilenie w postaci pakietu 10 GB, faktycznie musiałbyś zasilić konto, po aktywacji promocji. Przy kolejnych doładowaniach wystarczy jedno zasilenie, za które pakiet internetowy zostanie dodany bez utraty środków. Te środki pójdą później na odnowienie promocji "Rozmowy, SMS, MMS bez limitu".

Pamiętaj tylko, żeby nie włączać transmisji danych do momentu włączenia pakietu data.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michalfcb8
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2018, o 20:43

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: michalfcb8 »

Witam ponownie mam problem z dezaktywacją poprzez ten kod *136*00*08# jest napisane wystąpiły problemy z obsługą zlecenia. może robię jakis błąd ? wpisuje ten kod i robie połącz i niestety jest napisane ze wystąpił błąd z obsługą zlecenia.

Edycja:
Kod po jakimś czasie zadziałał, wiec wcześniejsze pytanie nieważne :). Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 25 maja 2018, o 09:44 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
lokaran
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2017, o 12:39

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: lokaran »

Witam serdecznie :)

Mam problem na dwóch numerach z usługą 5-te doładowanie gratis.
W przypadku wielokrotnego zasilenia konta tą samą kwotą, kwalifikującego do otrzymania kilku promocyjnych doładowań, system niestety przyznaje tylko jedno promocyjne doładowanie. Wbrew nazwie promocji, która wskazuje, że co 5-te doładowanie jest gratisowe.
Czy można w takim przypadku złożyć reklamację? W jaki sposób można to uczynić?

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj michalfcb8,
michalfcb8 pisze:wystąpił błąd z obsługą zlecenia
Wczoraj mogły występować utrudnienia w działaniu krótkich kodów.
michalfcb8 pisze:Kod po jakimś czasie zadziałał
Cieszę się, że "operacja" finalnie zakończyła się sukcesem ;-).

Witaj lokaran,
lokaran pisze:W przypadku wielokrotnego zasilenia konta tą samą kwotą, kwalifikującego do otrzymania kilku promocyjnych doładowań, system niestety przyznaje tylko jedno promocyjne doładowanie.
Dobrze rozumiem, że konta tych numerów w jednym czasie zostały zasilone 8/12 razy?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lokaran
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2017, o 12:39

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: lokaran »

Joanna_Plus pisze: Dobrze rozumiem, że konta tych numerów w jednym czasie zostały zasilone 8/12 razy?
Tak, dokładnie tak.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

lokaran,

a jaki czas upłynął od tego zasilenia?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lokaran
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2017, o 12:39

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: lokaran »

Joanna_Plus pisze:lokaran,

a jaki czas upłynął od tego zasilenia?
13 godzin. Jednocześnie po 2 godzinach od zasilenia dotarła informacja smsowa o przyznaniu tylko jednego zasilenia w ramach promocji "5 doładowanie gratis".
ODPOWIEDZ