Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj copperhead90,

po aktywacji tej promocji w taryfie Nowy Plush, czas jej ważności na koncie to 30 dni (termin, w którym należy zasilić konto, aby ważności numeru została ustawiona na +365 dni). Po tym okresie następuje jej dezaktywacja. Szczegóły w regulaminie: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... cb7c4b7846.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: ziom94 »

Witam. Mam takie pytanko. A w zasadzie upewnić się czy dobrze rozumiem. Bo w życiu nie miałem styczności z ofertami na kartę, a taką planuję. :-D
Czy jak będę sobie doładowywać co miesiąc 30 zł i aktywuję promocję za 25 zł to zostanie mi 5zł tak? I jak potem doładuję w kolejnym miesiącu 30 zł i z pozostałymi 5 zł wyjdzie mi 35 z czego już automatycznie 25 zł pójdzie na promocję to zostanie mi 10 z? Dobrze rozumiem?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ron »

ziom94 pisze:Witam. Mam takie pytanko. A w zasadzie upewnić się czy dobrze rozumiem. Bo w życiu nie miałem styczności z ofertami na kartę, a taką planuję. :-D
Czy jak będę sobie doładowywać co miesiąc 30 zł i aktywuję promocję za 25 zł to zostanie mi 5zł tak? I jak potem doładuję w kolejnym miesiącu 30 zł i z pozostałymi 5 zł wyjdzie mi 35 z czego już automatycznie 25 zł pójdzie na promocję to zostanie mi 10 z? Dobrze rozumiem?
Tak dokładnie, pobierze odpowiednia kwotę za pakiet, a reszta zostanie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj ziom94,
Ron pisze:Tak dokładnie, pobierze odpowiednia kwotę za pakiet, a reszta zostanie.
Potwierdzam. Należy tylko pamiętać, żeby zapewnić odpowiednie saldo konta, na dzień odnowienia się promocji. Dwa dni wcześniej przez system wysyłane jest stosowne przypomnienie w tej kwestii.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: ziom94 »

Mam jeszcze jedno pytanko. Obecnie jestem posiadaczem mixplusa. Ostatnie doładowanie wykonam w sierpniu natomiast umowę mam do września. Czy przejść z mixa na kartę i ostatecznie do plusha mogę zaraz po wykonaniu ostatniego doładowania czy muszę czekać do zakonczenia kontraktu? Czy zachowam w plushu kaskę z mixa?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

ziom94,
ziom94 pisze:Czy przejść z mixa na kartę i ostatecznie do plusha mogę zaraz po wykonaniu ostatniego doładowania czy muszę czekać do zakonczenia kontraktu?
Przejście z Plus Mix do oferty Plus na Kartę, można wykonać po zrealizowaniu wszystkich kontraktowych zasileń. Jeżeli odbędzie się to wcześniej, to nie ma problemu ;-). Zmiana na ofertę Plus na Kartę i taryfę Ja+ Na Kartę, odbywa się przez wysłanie SMS-a o treści PNK na numer 2699.
Szczegóły w regulaminie: http://www.plus.pl/documents/16/848e317 ... _Karte.pdf.

Następnie będzie możliwość zmiany planu cenowego na Nowy Plush. Kod na zmianę taryfy: *147*23# / koszt: 5 zł: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... _Karte.pdf.
ziom94 pisze:Czy zachowam w plushu kaskę z mixa?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: ziom94 »

Dziękuję bardzo. Jeszcze mały drobiazg. Czy jak ktoś z plusa ma mnie jako wybrany z 5ciu darmowy numer do plusa i będę w plushu,to dalej będę jako darmowy numer?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

ziom94,

tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dgim
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2017, o 10:23

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: dgim »

Pytanie mam, czy połączenie na nr infolinii warszawskiej 19115 jest dodatkowo płatne w niniejszej taryfie ? Pytam bo naliczyło mi opłatę, w Orange'u na kartę z kolei nie choć miałem analogiczną ofertę.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

dgim,

tak, ponieważ jest to numer skrócony (specjalny), a promocje w taryfie Nowy Plush z wariantem nielimitowanych rozmów, obejmują połączenia na numeru komórkowe i stacjonarne.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dgim
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2017, o 10:23

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: dgim »

Ok, dzięki. Na szczęście jest zamiennik tego nr w formie normalnej, tj 9 cyfrowej.
creatka
PlusManiak
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2014, o 10:32

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: creatka »

Mam taryfę plush na karte płace za nią około 29 zl jak sie nie mylę 10 gb Internetu rozmowy i SMS za darmo. Zalezaloby mi na pakiecie który ma darmowe rozmowy na stacjonarne numery są jakieś kody tego typu?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: habish »

Nowy Plush.
Pełny No Limit + 10GB + Socjal Media za 25zł.
Właśnie o tej ofercie jest ten wątek. :-)
creatka
PlusManiak
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2014, o 10:32

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: creatka »

Dzięki nie jestem na bierzaco. Mogę przejść ze Starego plusha na ten nowszy? Ile kosztuje takie przejście i jakimi kodami?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: sl@w_es »

creatka pisze:(...) Mogę przejść ze Starego plusha na ten nowszy? Ile kosztuje takie przejście i jakimi kodami?
Tak, koszt 5 zł, *147*23#.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ