Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

RiCoRawicz,

przekazałam taką sugestię.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Plush »

RiCoRawicz pisze:Rozumiem.
Czy info o tej promocji powróci na stronę www?
Właśnie, przyznam szczerze że obecnie oficjalna strona Plush ma spore braki jeśli chodzi o dostępne oferty i promocje. Jest tam wzmianka tylko o tych najnowszych, które dopiero zostały wprowadzone, nie ma nic o wcześniejszych ofertach czy promocjach, które jednak nadal obowiązują i można z nich korzystać. Wprowadza to w błąd ewentualnych przyszłych jak i obecnych Użytkowników, którzy nie mogą znaleźć potrzebnych informacji.

Sam Plush zaś odsyła ze swojego profilu w portalu społecznościowym Facebook do plusforum.pl w celu zapoznania się ze wszystkimi obowiązującymi promocjami, chyba nie tak to powinno wyglądać. Oczywiście nie mam w tym miejscu nic do forum bo jest dla mnie bardzo dużym źródłem informacji z którego często korzystam :-)
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Plush,

dziękuję za te uwagi. Przekazałam do ekipy Miśka ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: ziom94 »

Wyjaśnijcie mi taką rzecz o nadal nie rozumiem. Czy ja jako posiadający już od pewnego czasu tą promocję za 25zł, jak będę teraz doładowywał konto za minimum 25 zł też będę otrzymywał dodatkowy transfer dla Youtube? Czy muszę coś aktywować jeszcze? Jakiś kod wprowadzać?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: habish »

Musisz wyłączyć obecną promocję i włączyć nową, samo nic się nie zmieni.
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: ziom94 »

Czyli co mam konkretnie dezaktywować? Taryfę czy promocję? Jakimi kodami krok po kroku mam się posługiwać? Wyjaśnisz mi jak możesz?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: habish »

1. Najpierw, dla bezpieczeństwa wyłącz dane pakietowe w telefonie.
2. Jeśli masz aktywną promocję z Pełnym No Limit + Socjal Media + 10GB, wyłączysz ją kodem: *136*00*07#
3. Po potwierdzeniu wyłączenie promocji, włącz promocję Plush Internet Promo BS kodem: *136*11*01# (0zł) dzięki której dostaniesz GB po doładowaniu zgodnie z tabelką tutaj: https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte, a następnie doładuj konto za minimum 25zł.
4. Włącz promocję z nielimitowanymi rozmowami / SMSami i MMSami do wszystkich sieci za 25zł tym kodem: *136*11*08#
5. Możesz włączyć transmisję danych.
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: ziom94 »

Dzięki bardzo.
I jak dobrze rozumiem ten bonusy z YT są dostępne tylko miesiąc tak? Niezależnie ile się doładuje?
A jak wygląda w ogóle sytuacja teraz z internetem. Czy mając aktywny pakiet za 25zł i wykonam doładowanie to mam razem 20 GB do wykorzystania? Czy tylko te 10GB + oczywiście 10GB dla YT?
Ile w ogóle jest ważne konto z kwotą 25 zł? 20 czy 30 dni?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ron »

ziom94 pisze:Dzięki bardzo.
I jak dobrze rozumiem ten bonusy z YT są dostępne tylko miesiąc tak? Niezależnie ile się doładuje?
A jak wygląda w ogóle sytuacja teraz z internetem. Czy mając aktywny pakiet za 25zł i wykonam doładowanie to mam razem 20 GB do wykorzystania? Czy tylko te 10GB + oczywiście 10GB dla YT?
Ile w ogóle jest ważne konto z kwotą 25 zł? 20 czy 30 dni?
Okresy ważności nie sumują się i są ważne 30 dni.

Po przekroczeniu jednostek dostępnych w ramach Pakietu Video na maxa w danym Okresie ważności transmisja danych będzie rozliczana z Bonusu, a jeśli jednostki z Bonusu zostały wykorzystane, to prędkość zostanie obniżona i nie będzie wyższa niż 32 kb/s.
Abonent może w Okresie Trwania Promocji korzystać z Promocji i otrzymywać Bonus dowolną liczbę razy.
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Plush »

ziom94 pisze:Dzięki bardzo.
I jak dobrze rozumiem ten bonusy z YT są dostępne tylko miesiąc tak? Niezależnie ile się doładuje?
A jak wygląda w ogóle sytuacja teraz z internetem. Czy mając aktywny pakiet za 25zł i wykonam doładowanie to mam razem 20 GB do wykorzystania? Czy tylko te 10GB + oczywiście 10GB dla YT?
Ile w ogóle jest ważne konto z kwotą 25 zł? 20 czy 30 dni?
TAK, niezależnie od kwoty doładowania pakiet na YouTube zawsze aktywny jest 30 dni od daty zasilenia numeru.

Masz 10 GB + 10 GB na YouTube, warto tutaj pamiętać, że pakiet 10 GB (przy doładowaniu za 25 zł) + 10 GB na YouTube aktywuje się po doładowaniu konta, a więc nie odnawia się cyklicznie co 30 dni. Cyklicznie co 30 dni odnawia się tylko promocja "Rozmowy, SMS, MMS do wszystkich bez limitu" (pod warunkiem posiadania wymaganych środków na koncie)

W Plush na kartę doładowanie kwotą o wartości 25 zł przedłuża ważność konta na połączenia wychodzące o 20 dni, w przypadku gdy Użytkownik ma wyłączoną promocję "Rok ważności konta"

Warto tutaj wspomnieć również o promocji "Surfuj w nocy" z pakietem 200 GB wykorzystywanym w godzinach od 1:00 do 8:00. Aktywacja to koszt 10 zł na okres 30 dni (kod do aktywacji *121*11*01#)
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: lodyga »

Czy jedyną możliwością przejścia z innej sieci do Plusha jest wizyta w salonie ? Nie można tego dokonać przez internet?
I czy wystarczy sam dowód ? Interesuje mnie zarówno oferta na kartę jak i abo. Kiedyś pamiętam w Plusie trzeba było jakieś zaswiadczenie z pracy.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ron »

lodyga pisze:Czy jedyną możliwością przejścia z innej sieci do Plusha jest wizyta w salonie ? Nie można tego dokonać przez internet?
I czy wystarczy sam dowód ? Interesuje mnie zarówno oferta na kartę jak i abo. Kiedyś pamiętam w Plusie trzeba było jakieś zaswiadczenie z pracy.
W Plush ABO wystarczy sam dowód jeśli jest to umowa na czas nieokreślony i przenieść numer można przez plushbezlimitu.pl. W przypadku oferty na kartę Plush, to juz niestety wizyta w punkcie.
simon3223
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 wrz 2016, o 08:54

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: simon3223 »

proszę o informację czy zmieniając taryfę JA+ na kartę na Plush na kartę środki przechodzą czy przepadają ?? ewentualnie co z ważnością konta, jeśli na Ja+ był rok ważności ??
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

simon3223,
simon3223 pisze:proszę o informację czy zmieniając taryfę JA+ na kartę na Plush na kartę środki przechodzą czy przepadają ??
8. Z chwilą dokonania zmiany taryfy na taryfę Nowy Plush:
(...)
3) Okres ważności dla Usług wychodzących oraz środki zgromadzone na koncie Abonenta przed dokonaniem zmiany taryfy pozostają bez zmian z zastrzeżeniem pkt 7) poniżej;
(...)
simon3223 pisze:ewentualnie co z ważnością konta, jeśli na Ja+ był rok ważności ??
7) Abonent, który przed zmianą taryfy posiadał promocyjny Okres ważności dla Usług wychodzących, wydłużony na zasadach określonych w Regulaminie Promocji „Rok Ważności Konta” albo „Rok Ważności Konta II”, „Bonus za rejestrację Rok Ważności Konta” po zmianie taryfy będzie miał ustawiony Okres ważności dla Usług wychodzących zgodnie z Cennikiem taryfy Nowy Plush, nie krócej niż 30 dni od dnia zmiany taryfy.
https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 6112c69fcc
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
djhooker
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2018, o 16:37

plush bez limitu

Post autor: djhooker »

mam pytanie korzysta ktoś i czy warto https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte sorry za taki bałagan w poście.
PS. czy to jest na miecha jednego czy trzeba ładować więcej miechów czy mogę załadować i potem schować kartę i jaka jest opłata za te gigsy na yt 100 giga plus aktywacja karty na rok pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2018, o 17:24 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
ODPOWIEDZ