Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Robertus »

patryk7588 pisze:
Robertus pisze:Jeśli ktoś przeniesie numer do Plusha to może ustrzelić jeszcze jeden bonus dodatkowy w postaci 100% bonusu za pierwsze doładowanie kanałem bankowym. Dotyczy to numinałów od 5 do 99 zł. Warto aby ta pierwsza kwota była jak najwyższa. A więc podsumowując po przeniesieniu numeru do Plusha po zasileniu konta poprzez internet np za 50 zł defakto otrzymamy 100 zł. Oprócz tego 3 miesięczny 50% upóst na pakiety, rok ważności konta gratis i 5-te doładowanie gratis. Mistrzowska oferta :-)
Ta promocja obowiązywała do końca 2016: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... 90#p210615
A moglbys podać żródło? W regulaminie który jeszcze wczoraj znalazłem pisze że do odwołania. Nie ma daty zakończenia?
Vader
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2015, o 20:17

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Vader »

Witam.
Ciekawi mnie jedna rzecz, czy będąc aktualnie w taryfie JA+ Na Kartę i przechodząc do Plush na Kartę, zachowają się doładowania z promocji "5te Doładowanie Gratis" ?
Nie chcę ryzykować więc wolę zaczekać na odpowiedź/potwierdzenie.
Pozdrawiam.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: habish »

Tak. Dziś to przerabiałem.
W aktywnych promocjach została nawet "Premia za staż" ;-)
MartaMarciniak
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 12 lis 2016, o 15:17

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: MartaMarciniak »

Oferta za 25zł bardzo dobra! Pełny No Limit. Brawo Plus(h)! :-D
alaska
Prawie PlusManiak
Posty: 49
Rejestracja: 7 maja 2015, o 15:52

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: alaska »

..po zmianie taryfy (abonent) będzie miał ustawiony Okres ważności dla Usług wychodzących zgodnie z Cennikiem taryfy Nowy Plush..


Niewiele to wyjaśnia, mogę prosić konkretnie? Jeśli w Plusie mam konto ważne do stycznia 2018 (za rejestrację nr) to jaka będzie ważność konta po przejściu do Nowego Plusha?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: habish »

W moim przypadku ważność konta została zachowana.

Pamiętaj także że w Plush, Rok Ważności Konta jest za 0zł.
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: misiu-182 »

Dzień dobry.
Zmieniałem taryfę synowi. Wszystkie promocje oraz ważność konta pozostały bez zmian.
Pozdrawiam.
alaska
Prawie PlusManiak
Posty: 49
Rejestracja: 7 maja 2015, o 15:52

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: alaska »

Dzięki za odpowiedzi. Ta oferta wygląda zbyt dobrze, gdzieś musi być jakiś haczyk :-)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: habish »

Na GSMonline już prowadzi w wyborze na najlepszego prepaida: http://gsmonline.pl/artykuly/no-limit-n ... porownanie
Awatar użytkownika
walderizi
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 5 sty 2016, o 19:02

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: walderizi »

Mam pytanie, zmieniając taryfę z PNK bez limitu na nowy plush - wpisując *136# - został mi jakiś pakiet 1GB i nie mogę go zdezaktywować. Mam nadzieję, że nie pobierze mi opłaty jak się skończy jego termin.
IMG_4213.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: misiu-182 »

Dobry wieczór.
W tym temacie trzeba być ostrożnym. Teoretycznie zmiana taryfy powinna dezaktywować włączone promocje i pakiety dostępne w zmienianej taryfie. Pamiętam, że kiedyś na jednym z numerów, którymi się opiekuję, zdarzyła się taka sytuacja i jak się nie mylę pakiet został wyłączony przez konsultanta BOK. Najlepiej najpierw sprawdzić możliwość wyłączenia pakietu w Plus online i to zarówno na stronie www. jak i w mobilnej (niektóre funkcje są dostępne tylko na aplikacji mobilnej, inne tylko na stronie www.). Jeżeli nie będzie opcji wyłączenia pakietów w aplikacjach, to zadzwoń do BOK (601-102-601) i poproś o wyłączenie pakietu. Jeżeli tego nie zrobisz to najprawdopodobniej w dniu 25.03.2017 zostanie włączony nowy pakiet a z konta ubędzie odpowiednia kwota (wygląda to na pakiet 1GB/10 zł). Czasami w systemie nie wszystko działa jak powinno i zdarzają się błędy na korzyść, jak i niekorzyść abonenta. Pewnej odpowiedzi udzieli z pewnością w poniedziałek po godz. 10.00 pani Joanna lub inny Specjalista Plus.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, o 21:36 przez misiu-182, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
walderizi
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 5 sty 2016, o 19:02

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: walderizi »

Dzięki za odpowiedź, mam właśnie taką nadzieję, że Pani Joanna rozwiąże ten problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Gordek »

Taki trochę strzał w kolano jeśli chodzi o zwykłą ofertę na kartę, bo w tej chwili nie widzę jak miałaby wyglądać odświeżona oferta Plus na kartę, żeby nie dublować Plusha.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Robertus,

potwierdzam, promocja Pierwsze doładowanie 100% gratis, została zakończona z 30 grudnia zeszłego roku.

walderizi,

przeslij proszę przez ten formularz numer telefonu i krótki opis sytuacji. Nasz obsługa e-mail, która ma wgląd w konta numerów, zleci wówczas dezaktywację tego pakietu.

Edycja:
możliwość dezaktywacji pakietu powinna być również dostępna w webowej wersji aplikacji Plus online.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
walderizi
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 5 sty 2016, o 19:02

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: walderizi »

Wysłałem numer telefonu wraz z opisem sytuacji, mam nadzieję że pakiet zostanie zdezaktywowany.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ