Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

patryk7588,

zgadza się, przy przeniesieniu numeru karta SIM udostępniana jest bezpłatnie.
patryk7588 pisze:Może warto pomyśleć nad zmianami w tym procesie?
Przekazałam "temat" dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
airwolf
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 4 sie 2016, o 18:58

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: airwolf »

Witam czy idzie w tej taryfie zablokować usługę pay for me :D ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj airwolf,

tak:
15. Klienci mają możliwość zablokowania kierowania do nich połączeń w ramach Usługi poprzez kontakt z Działem Obsługi Klienta pod numerem 601102601.
http://www.plus.pl/documents/16/7b53e49 ... Pay4Me.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
airwolf
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 4 sie 2016, o 18:58

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: airwolf »

Dziękuję jak zawsze szybka odp . Dziękuję Joanna co byśmy zrobili bez ciebie na tym forum. :D Szkoda że nie można tego robić samemu przez plus online :) jak blokowanie połączeń zastrzeżonych numerów :D to kolejna uwaga do aplikacji plus online przy okazji.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

airwolf,
airwolf pisze:Szkoda że nie można tego robić samemu przez plus online :) jak blokowanie połączeń zastrzeżonych numerów
Nie wiem czy będą techniczne możliwości dodania tej usługo do aplikacji, ale oczywiście przekażę tę sugestię we właściwe ręce.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
airwolf
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 4 sie 2016, o 18:58

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: airwolf »

dziękuję bardzo :D
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Robertus »

Daniel_Plus pisze:Robertus, w tych lokalizacjach jest dostępne U900 oraz U2100. Nie ma żadnych ustawień na stacjach, które ograniczają użytkowników danej oferty na kartę. Prędkości można więc wyjaśnić jedynie zmiennym obciążeniem sieci.
Obecnie nie mam już problemu z ograniczeniem prędkości ale przypuszczam że przez tydzień były prowadzone jakieś prace gdyż byłoby to dziwne aby w zasięgu kilkunastu bts-ów spadała prędkość równo do ok 0,37 Mb/s. Temat uważam za zamknięty.
Przy okazji chciałem się dowiedzieć jak to jest z pakietem 5 Gb za 5 zł. Według regulaminu jest tak że można go uruchomić w momencie gdy jest aktywny jakiś inny pakiet gdzie skończył się pakiet internetowy. Wtedy pakiet ten jest uruchamiany na 30 dni i potem zostanie odnowiony. W zasadzie do tej pory jest wszystko jasne ale czy w momencie odnowienia trzeba mieć aktywny inny pakiet? W regulaminie jest napisane że w momencie odnowienia trzeba mieć kwotę na pobranie za pakiet (5 zł) oraz ważne połączenia wychodzące. Nic nie pisze o jakimś innym pakiecie który jest wymagany w momencie pierwszej aktywacji. Bardzo proszę o wyjaśnienie tych wątpliwości?
kovalek
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 3 maja 2017, o 22:34

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: kovalek »

Czy pakiet 5GB działa tylko podczas okresu ważności pakietu GB za doładowanie?

Dajmy na to zasilę konto za 30zł i dostanę gratis 3GB neta na 30 dni. Czy po wykorzystaniu tych 3GB mogę aktywować pakiet dodatkowych 5GB za 5zł? Ile czasu będzie on ważny? 30 dni od momentu aktywacji, czy do końca ważnosci tych 3GB za doładowanie?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ewa_Plus »

Robertus,
- pakiet 5 GB się odnowi, jeśli na koncie będziesz miał aktywną inną promocję zawierającą pakiet internetowy.

kovalek,
- aby aktywować pakiet 5 GB wystarczy,że będziesz miał aktywną promocję z pakietami internetowymi za zasilenia. Jednostek w pakiecie nie musisz posiadać. Pakiet 5 GB będzie ważny zgodnie ze swoim okresem ważności o ile konto numeru będzie też ważne :)
Ps. za doładowanie 30 zł otrzymasz 10 GB, nie 3 GB.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Lebron
PlusManiak
Posty: 54
Rejestracja: 18 sty 2014, o 12:10

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Lebron »

Czy każdy pakiet GB jest liczony oddzielnie czy się kumulują, a termin wartości jest przedłużany?
Na przykład mam 9GB z bonusu za 50zł i znowu doładowuje za 50zł to czy poprzedni pakiet znika, zostaje dołączony do następnego czy każdy jest liczony oddzielnie? I czy jeśli są liczone oddzielnie to najpierw będzie zabierać z pakiety o krótszym terminie ważności?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Basia_Plus »

Lebron,
Lebron pisze:Czy każdy pakiet GB jest liczony oddzielnie
tak.
Lebron pisze: czy się kumulują,
Nie.
Lebron pisze:a termin wartości jest przedłużany?
Każdy pakiet ma swój odrębny okres ważności wskazany w wiadomości SMS.
Lebron pisze:I czy jeśli są liczone oddzielnie to najpierw będzie zabierać z pakiety o krótszym terminie ważności?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aniaplush
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 maja 2017, o 15:02

Nowy Plush, Rok Ważności Konta w Plushu, Internet rozmowy be

Post autor: aniaplush »

Nowy Plush, Rok Ważności Konta w Plushu, Internet rozmowy bez limitu
Zależy mi jedynie na internecie w telefonie.

pytanie brzmi: czy Rok Ważności Konta w Plushu jest dla mnie korzystny? Potrzebuję jedynie dostępu do internetu z mojego telefonu.

Sytuacja wygląda tak:
Wczoraj otrzymałam sms "Jutro upłynie okres ważności Twojego konta. Aby nie stracić możliwości wykonywania połączeń, zasil je" oraz "Informujemy, że w dniu jutrzejszym rozmowy wychodzące i wysyłanie SMS zostaną zablokowane. Zasil pilnie swoja konto Telekartą Plus".
Promocja "Inernet, rozmowy bez limitu" do 5.05.2017- zapewne sama się odnowi tego dnia i pobrana zostanie opłata
Dziś doładowałam telefon kwotą 5zł.Ważność konta wygaśnie za kilka dni.
Włączyłam promocję Rok Ważności Konta w Plushu i jest ona ważna do 03.06.2017.

Czy włączenie promocji Rok Ważności Konta coś mi daje? Muszę zapewne zasilić je kwotą 5zł, ale co to da? Za aktywację tej usługi pobierana jest opłata 10zł. to wiem.

Pomóżcie proszę, bo nadal nie do końca wiem, co robić, aby mieć do 7GB na miesiąc w telefonie.Dziękuję.

EDYCJA:
promocja Rok Ważności Konta jest ważna do 03.06.2017, ale moje konto jest ważne do 8.05.2017. Nie rozumiem tego.
Ostatnio zmieniony 4 maja 2017, o 16:08 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono posty- post pod postem
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Robertus »

@aniaplush
Obecnie w Plushu "Rok Ważności Konta" jest darmowy i już go uruchomiłaś o czym świadczy data 3.06.2017r.
Teraz wystarczy jedynie zasilić konto dowolnym nominałem (najtańszy 5 zł) i konto będzie ważne rok. Warto :-)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Basia_Plus »

aniaplush ,
aniaplush pisze: Muszę zapewne zasilić je kwotą 5zł, ale co to da? Za aktywację tej usługi pobierana jest opłata 10zł. to wiem.
jeśli posiadasz taryfę Nowy Plush usługa Rok Ważności Konta jest za 0 zł zgodnie z tym, co napisał Robertus. Należy teraz zasilić konto kwotą minimalną 5 zł.
Czy możesz napisać co masz dostępne pod kodami *136# i *121#?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aniaplush
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 maja 2017, o 15:02

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: aniaplush »

:)
odpisaliście mi i to do tego tak szybko, o jak miło:):)
Pod kodem *136# mam komunikat : Aktywne promocje Rok Ważności Konta w Plushu 03-06-2017 , Internet, Rozmowy bez limitu 05-05-2017
przy każdej dacie jest godzina, ale nie pamiętam jaka.
Pod kodem *121# jest komunikat: Aktywne pakiety: 30 bezpłatnych wizytówek (30SMS).

Dziękuję jeszcze raz, że mi odpisaliście.:)
Dobra, zasilam konto teraz.

EDIT: aha i nie mogę korzystać z teleprzelewu, tylko doładować np. przez net z tego co czytałam.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2017, o 10:22 przez Ewa_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłam Twoje posty.
ODPOWIEDZ