Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
slawom78
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 maja 2013, o 13:53

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: slawom78 »

Nr tel wysłany
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

slawom78,

wiadomość dotarła - dziękuję. Sprawę przekazałam dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
slawom78
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 28 maja 2013, o 13:53

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: slawom78 »

Dziękuję,mam nadzieję,że uda się rozwiązać ten problem
samuel359
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2017, o 15:52

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: samuel359 »

Jak przejsc z mix plus na plusha??? Doladowania w mix plus zostaly wszystkie zrobione.
slawom78
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 28 maja 2013, o 13:53

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: slawom78 »

Najpierw musisz przejść do taryfy Ja+Na Kartę Wyślij sms o treści PNK na nr2699 Zmiana nastąpi po 7 dniach od wysłania wiadomośći.musisz utrzymywać konto w okresie ważności.Gdy będziesz w taryfie Ja+Na Kartę aby zmienić taryfę wbij *147*23# koszt 5zł
slawom78
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 28 maja 2013, o 13:53

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: slawom78 »

Witam Pani Joanno!!
Dzisiaj zostałem przeniesiony do taryfy Ja+Na Kartę,ale nie wiem czy przebiegło to prawidłowo.
Dostałem sms o treści "Taryfa Plush bez limitu została włączona.Pozdrawiamy,Plus"
po czym dostałem drugiego sms o treści "Taryfa Ja+na karte została włączona.Pozdrawiamy,Plus"
Teraz jestem w taryfie Ja+na kartę środki które miałęm na koncie 30zł zniknęły,natomiast otrzymałem doładowanie w kwocie 5zł.Czy operacja ta przebiegła prawidłowo,na c zostały przeznaczone środki z konta?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

samuel359,
slawom78 pisze:Najpierw musisz przejść do taryfy Ja+Na Kartę Wyślij sms o treści PNK na nr2699 Zmiana nastąpi po 7 dniach od wysłania wiadomośći.musisz utrzymywać konto w okresie ważności.Gdy będziesz w taryfie Ja+Na Kartę aby zmienić taryfę wbij *147*23# koszt 5zł
Zgadza się. Pisaliśmy już o tym:
Joanna_Plus pisze:ziom94,
ziom94 pisze:Czy przejść z mixa na kartę i ostatecznie do plusha mogę zaraz po wykonaniu ostatniego doładowania czy muszę czekać do zakonczenia kontraktu?
Przejście z Plus Mix do oferty Plus na Kartę, można wykonać po zrealizowaniu wszystkich kontraktowych zasileń. Jeżeli odbędzie się to wcześniej, to nie ma problemu ;-). Zmiana na ofertę Plus na Kartę i taryfę Ja+ Na Kartę, odbywa się przez wysłanie SMS-a o treści PNK na numer 2699.
Szczegóły w regulaminie: http://www.plus.pl/documents/16/848e317 ... _Karte.pdf.

Następnie będzie możliwość zmiany planu cenowego na Nowy Plush. Kod na zmianę taryfy: *147*23# / koszt: 5 zł: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... _Karte.pdf.
Witaj slawom78,

jeżeli aktualna taryfa na koncie to Ja + na Kartę, to zmiany zostały wprowadzone. W kwestii rozliczeń konta, to czy posiadasz kod PUK dla tego numeru i możliwość skorzystania z sieci Wi-Fi?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
slawom78
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 28 maja 2013, o 13:53

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: slawom78 »

Posiadam kod puk do tego nr oraz dostęp do wi-fi
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

slawom78,

pytam, ponieważ weryfikacji z tytułu jakich usług powstały takie naliczenia, można dokonać w mobilnej wersji aplikacji Plus online: http://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online. Jako hasło należy wpisać 4 ostatnie cyfry kodu PUK. A zapytałam o Wi-Fi, ponieważ nie wiem czy na tym koncie posiadasz aktywny jakiś pakiet internetowy (żeby przy jej pobieraniu i ewentualnym użytkowaniu - aplikacje działające w tle, nie zostały naliczone jakieś dodatkowe koszty).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
slawom78
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 28 maja 2013, o 13:53

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: slawom78 »

Witam Pani Joanno!!
Zalogowałem się na mobilną wersję aplikacji Plus,w zakładce doładowania sa kwoty doładowań,nie ma tam kwot które są pobierane z konta.Dzisiaj z konta zniknęło 5zł które wczoraj otrzymałem.
Czy jak przenoszę nr z mixa do Ja+na kartę środki zktóre miałem na koncie(30zł) w mix przepadają (miałem taryfę mix6)?
jakk to możliwe że najpierw zostałem przeniesiony do plush a następnie do Ja+na kartę,skoro procedura jest odwrotna?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj slawom78,
slawom78 pisze:Zalogowałem się na mobilną wersję aplikacji Plus,w zakładce doładowania sa kwoty doładowań,nie ma tam kwot które są pobierane z konta.
Nie sprawdzamy tego w doładowaniach - tam będzie widoczna tylko historia realizowanych zasileń. Biling będzie dostępny w zakładce Połączenia.
slawom78 pisze:Czy jak przenoszę nr z mixa do Ja+na kartę środki zktóre miałem na koncie(30zł) w mix przepadają (miałem taryfę mix6)?
Tak.
slawom78 pisze:jakk to możliwe że najpierw zostałem przeniesiony do plush a następnie do Ja+na kartę,skoro procedura jest odwrotna?
Interwencyjne zmiany mogą być zrealizowane w inny sposób, ale to na pewno nie jest powodem pomniejszenia salda konta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
slawom78
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 28 maja 2013, o 13:53

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: slawom78 »

Dziękuję bardzo,wszystko jasne.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: habish »

Joanna_Plus pisze:
slawom78 pisze:Czy jak przenoszę nr z mixa do Ja+na kartę środki zktóre miałem na koncie(30zł) w mix przepadają (miałem taryfę mix6)?
Tak.
:shock: :shock: :shock:
Na jakiej podstawie?

Zgodnie z regulaminem: https://www.plus.pl/documents/16/848e31 ... _Karte.pdf
W okresie trwania Promocji Abonent spełniający warunki określone w § 1 ust. 1 Regulaminu ma możliwość rozwiązania Dotychczasowej Umowy i zawarcia nowej umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus w ofercie Na Kartę („Nowa Umowa”) z zachowaniem posiadanego numeru telefonu, Okresu ważności dla usług wychodzących i bez utraty środków zgromadzonych na koncie. Nowa Umowa zawierana jest poprzez włączenie się do sieci, a numer jest rejestrowany na dane Abonenta podane przy zawarciu Dotychczasowej Umowy bądź w trakcie jej trwania. Po zawarciu Nowej Umowy Abonent będzie korzystał z Taryfy JA + NA KARTĘ.
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: ziom94 »

Właśnie o co teraz chodzi. Jak pobiera kasę. Nawet tu pani pisała inaczej.
Joanna_Plus pisze:
ziom94 pisze:Czy zachowam w plushu kaskę z mixa?
Tak.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

patryk7588,
patryk7588 pisze:Na jakiej podstawie?
Nie wiem jak (bo wydawało mi się, że nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem ;-)), ale przeczytałam wypowiedź slawom78 jako, że środki nie są zerowane - i to też potwierdziłam :oops:. Nic się w tej kwestii nie zmieniło i działa to tak jak w regulaminie, który przytoczyłeś i tak jak pisałam wcześniej:
ziom94 pisze:Nawet tu pani pisała inaczej.
Przepraszam za zamieszanie. To chyba powrót lata... Dzięki patryk7588 za czujność.

slawom78,

mój błąd, za który najmocniej przepraszam. Czy rozliczenia konta widoczne w aplikacji, wyjaśniły sprawę i rozwiały wątpliwości?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ