Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

airwolf,

od dziś zarządzanie usługą jest możliwe z poziomu mobilnej wersji aplikacji :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
airwolf
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 4 sie 2016, o 18:58

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: airwolf »

Bardzo dziękuję :) za pomoc . Jak zawsze Joanna jesteś wielka i będą ci stawiać pomniki za życia. :D Chwała temu forum :D I temu kto je wymyślił :D i wybacz , że trafiłaś na takiego marudę jak ja co zawsze czegoś chcę :D . Natomiast jak z widocznością usług na wersji webowej to już zamknięty temat? Pamiętam ,że pisałaś , że już nie będzie możliwości włączenia pakietu za 25 zł W nowym plushu z poziomu wersji webowej i nie będzię już widoczne. Czy to już na stale :) ? Pozdrawiam i dziękuję , oby więcej takich dobrych i cierpliwych ludzi na tym świecie :D
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

airwolf,
airwolf pisze:Natomiast jak z widocznością usług na wersji webowej to już zamknięty temat?
Na tę chwilę zmiany w tym obszarze nie są przewidziane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
airwolf
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 4 sie 2016, o 18:58

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: airwolf »

oki dziękuje za odp a blokowanie usług premium z poziomu aplikacji mobilnej ? bo na webowej mozna :D .
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

airwolf,
airwolf pisze:a blokowanie usług premium z poziomu aplikacji mobilnej ?
Aktualnie sterowanie tymi usługami pozostaje po stronie webowej wersji aplikacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
plushak
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 12:19

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: plushak »

Dzień dobry,

Jakaś taka cisza w wątku wiec zapytam. Gdzie mam się udać po "moje" bonusowe doładowanie z programu JA+TY? ;-)
Minęło już przewidziane regulaminem 20 dni, odkąd znajomy przeniósł nr do sieci Plus i cisza.
Drugie pytanie: Znajomy nie dostał swojego kodu do programu JA+TY po przenosinach do sieci czy to normalna sytuacja?

Jak zwykle pozdrawiam serdecznie!

P.S. Oba numery to prepaid.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj plushak,

przeanalizowałam Twój wcześniejszy post w tym temacie: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... 05#p218105 i przy tej kombinacji:
plushak pisze: Przenosząc się do Plusha otrzymałem kod z programu, którym podzieliłem się ze znajomym, on też przenosi się do Plusha na kartę.
bonus nie zostanie przyznany, ponieważ osoba Polecona musi podpisać kontrakt w usłudze abonamentowej (Plus Abonament, Plus Internet lub Plus dla Firm, Plus Internet dla Firm) lub w usłudze Plus MIX.

Najmocniej przepraszam za wcześniejszą odpowiedź.
plushak pisze:Drugie pytanie: Znajomy nie dostał swojego kodu do programu JA+TY po przenosinach do sieci czy to normalna sytuacja?
Znajomy nie otrzymał tego kodu na adres e-mail (jeżeli udostępnił nam swój adres)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sylwek2468
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 10:34

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: sylwek2468 »

Witam,
czy w taryfie Nowy Plush można korzystać z promocji 5 doładowanie gratis ?
Z góry dzięki za pomoc
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: habish »

Można.
Mic2
PlusManiak
Posty: 84
Rejestracja: 23 lut 2017, o 19:15

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Mic2 »

Chciałem zapytać o tę promocję z GB za doładowanie.
Załóżmy, że kupuję do tabletu doładowanie za 30 zł. Mam dzięki temu bonus 10 GB. Czy całe te 30 zł mogę wykorzystać na pakiety 5 GB za 5 zł/30 dni? Czyli czy za te 30 zł mogę włączyć 6 pakietów 5 GB, co wraz z bonusem 10 GB dałoby 40 GB, czy musiałby być też włączony np. pakiet sms/mms za 10 zł?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Mic2,
Mic2 pisze:Czy całe te 30 zł mogę wykorzystać na pakiety 5 GB za 5 zł/30 dni?
Pozostałą na koncie kwotę możesz wykorzystać na aktywację tego pakietu, z tym, że jednorazowo możesz włączyć tylko jeden - nie da się uruchomić 6 pakietów jednocześnie.

Edycja:
Mic2 pisze:czy musiałby być też włączony np. pakiet sms/mms za 10 zł?
W przypadku pakietu 5 GB na koncie należy posiadać aktywną jedną z promocji „Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu”, „Internet, rozmowy bez limitu”, „Internet, SMS, MMS bez limitu”, „Plush Internet Promo BS”.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mic2
PlusManiak
Posty: 84
Rejestracja: 23 lut 2017, o 19:15

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Mic2 »

Dziękuję za odpowiedź :) Czyli jeżeli dobrze rozumiem, w tej ofercie z GB za doładowanie, mając włączony rok ważności konta, kupując doładowanie za 30 zł mam bonus 10 GB, a całe te 30 zł mogę wydać na pakiety 5 GB za 5 zł ( jeden pakiet 5 GB się wyczerpie, włączam drugi pakiet 5 GB, po wykorzystaniu kolejny itd. ). Czyli łącznie za 30 zł miałbym 40 GB wraz z bonusem i nie musiałbym mieć włączonych rozmów, SMS, itd. ( bo do tabletu bym nie potrzebował rozmów i SMS )? Czy to tak działa?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Mic2,
Mic2 pisze:Dziękuję za odpowiedź :) Czyli jeżeli dobrze rozumiem, w tej ofercie z GB za doładowanie, mając włączony rok ważności konta, kupując doładowanie za 30 zł mam bonus 10 GB, a całe te 30 zł mogę wydać na pakiety 5 GB za 5 zł ( jeden pakiet 5 GB się wyczerpie, włączam drugi pakiet 5 GB, po wykorzystaniu kolejny itd. ).
Tak.
Ważne: przed aktywacją pakiety dokonaj rozłączenia transmisji danych:
9. W przypadku włączenia Promocji podczas trwania sesji (połączenia z internetem), należy najpierw dokonać rozłączenia transmisji danych, a następnie po uruchomieniu Promocji ponownie nawiązać połączenie.
https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... GB.pdf.pdf
Mic2 pisze:Czyli łącznie za 30 zł miałbym 40 GB wraz z bonusem i nie musiałbym mieć włączonych rozmów, SMS, itd. ( bo do tabletu bym nie potrzebował rozmów i SMS )?
Nie:
Joanna_Plus pisze: W przypadku pakietu 5 GB na koncie należy posiadać aktywną jedną z promocji „Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu”, „Internet, rozmowy bez limitu”, „Internet, SMS, MMS bez limitu”, „Plush Internet Promo BS”.
Ponadto Plush Internet Promo BS wyklucza się z: „Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu”, „Internet, rozmowy bez limitu”, „Internet, SMS, MMS bez limitu”: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 1ea944f839.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mix84
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 2 sty 2013, o 14:30
Lokalizacja: Orzesze

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: mix84 »

Mam pytanie, czy przenieść numer do Plusha na karte można przenieść tylko w autoryzowanym punkcie? bo tak mówią w zwykłych punktach. Czy można ustawić datę przeniesienia z karty na np za 2 tygodnie? Bo w autoryzowanym mówią że nie.
W ogóle to kompletna bez wiedza w Waszych salonach...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

mix84,
mix84 pisze:bo tak mówią w zwykłych punktach
Co rozumiesz przez sformułowanie "zwykły punkt"? W każdej placówce wymienionej tutaj, możesz dokonać przeniesienia numeru.
mix84 pisze:Czy można ustawić datę przeniesienia z karty na np za 2 tygodnie?
Tak, możesz wybrać tryb jednodniowy lub n- dni roboczych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ