Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limitów!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Gżegżółka
PlusManiak
Posty: 62
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 08:32

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: Gżegżółka »

Joanna_Plus pisze:m-a-t,

w ramach promocji można otrzymać kod promocyjny umożliwiający dostęp do jednego z pakietów: IPLA FILMY I SERIALE lub IPLA SPORT.
Pani Joanno dostęp do wybranego pakietu jest tylko na 30 dni, czy jest cykliczny, jeśli tak to przedłuża się na jakich warunkach, jako płatny?

dołączam się również do pytania sapphire
sapphire pisze:Doprecyzowując dalej: czy zatem od jutra wspomniane 3 pakiety zostają dołączone do oferty Ja+Na Kartę, czy zastępują jakieś pakiety ...
dokładnie chodzi mi o sytuację, w której na chwilę obecną korzystam z oferty "Rozmowy, SMS na komórkowe + 3 GB" za 29zł, czy od jutra automatycznie dołączą się również rozmowy na stacjonarne czy będzie trzeba zmienić jednak obecną ofertę kodem *136*11*23#
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: Robertus »

Tez chciałem zapytać jak będzie z opłatą za zmianę taryfy? Czy to będzie odrazu podwyżka do 5 zl czy najpierw promocja za 0 zl tak jak w przypadku Plusha?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: habish »

Tutaj zmiana taryfy nie jest wymagana, jeśli ktoś posiada taryfę JA+ Na Kartę to nic nie musi zmieniać.

@Grzegrzółka, samo się nie podmieni, to jest nowa promocja, poprzednia zostaje.
Starą promocję wyłączysz kodem: *136*00*05#
Nową promocję, czyli Full No Limit + 6GB opisaną w pierwszym poście włączysz kodem: *136*11*23#
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: Robertus »

patryk7588 pisze:Tutaj zmiana taryfy nie jest wymagana, jeśli ktoś posiada taryfę JA+ Na Kartę to nic nie musi zmieniać.
Ok, tylko że na jednym numerze mam jeszcze starą taryfę "Plus na kartę" i tak się zastanawiam czy nie poczekać? Jeśli Plus ruszał z nową ofertą to często było tak że po wprowadzeniu nowych rozwiązań przez kilka miesięcy zmiana taryfy na najnowszą była bezpłatna. Tak było kiedyś, tak jest w Plushu więc dlaczego sytuacja ma się nie powtórzyć znowu w Plusie na kartę?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: habish »

Ponieważ w Plushu wprowadzono nową taryfę - Nowy Plush, a powyżej tylko odświeżono taryfę JA+ Na Kartę.
Poczekaj do jutra, jutro wszystko będzie jasne.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: Joanna_Plus »

sapphire,
sapphire pisze:Doprecyzowując dalej: czy zatem od jutra wspomniane 3 pakiety zostają dołączone do oferty Ja+Na Kartę, czy zastępują
Zostają dołączone.
sapphire pisze:Ponadto w zaktualizowanym FAQ widnieje koszt 3 zł za zmianę taryfy, podczas gdy na infolinii uzyskałem dziś informację, iż od jutra zmiana taryfy ma kosztować 5 zł.
Tak, koszt zmiany to 5 zł. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Informacja w FAQ poprawiona.

Gżegżółka,
Gżegżółka pisze:Pani Joanno dostęp do wybranego pakietu jest tylko na 30 dni, czy jest cykliczny
Dany kod aktywuje dostęp na okres 30 dni. Po tym czasie się wyłącza i aby aktywować kolejny pakiet trzeba na nowo wysłać SMS-a na aktywację.
Gżegżółka pisze:dokładnie chodzi mi o sytuację, w której na chwilę obecną korzystam z oferty "Rozmowy, SMS na komórkowe + 3 GB" za 29zł, czy od jutra automatycznie dołączą się również rozmowy na stacjonarne czy będzie trzeba zmienić jednak obecną ofertę kodem *136*11*23#
patryk7588 pisze:@Grzegrzółka, samo się nie podmieni, to jest nowa promocja, poprzednia zostaje.
Potwierdzam.

Robertus,

zmiana taryfy to koszt 5 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
melan
PlusManiak
Posty: 74
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 08:29

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: melan »

Ogólnie fajnie, że oferta JA+ Na Kartę została ulepszona aczkolwiek przy pełnej ofercie lepiej przejść na taryfę nowego PLUSHA, gdyby jeszcze te pakiety w JA+ Na Kartę były o 5 zł każdy tańsze to jeszcze miałoby to sens (lub te pakiety Ipli byłyby na stałe) a tak to drożej.
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: Robertus »

A czy w dalszym ciagu bedzie można korzystać z pakietów 7 dniowych? Na stronie Plusa jest tylko informacja o bezlimicie w Plusie a o pakietach nic nie ma.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: Joanna_Plus »

Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: fajny52 »

Witam
Czy można sobie najpierw wlączyć sobie RWK a potem rozmowy i smsy w plusie za 0 zł ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj fajny52
Joanna_Plus pisze:
jeżeli chodzi o taryfę Ja+ na Kartę to w niej usługi Rok Ważności Konta, nie można nadal połączyć Ja + Zawsze bez limitu w Plus, ale można dodać Ja + Rozmowy i SMSy bez limitu w sieci - koszt 10 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: fajny52 »

czym się różnią te taryfy między sobą ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: Joanna_Plus »

fajny52,

to nie są taryfy, tylko promocje w taryfie Ja+ na Katę. Obie działają na połączenia i SMS-y w ramach sieci. Pierwsza kosztuje 0 zł, ale nie można jej połączyć z Rokiem Ważności Konta. Druga, z ta promocją się nie wyklucza, ale za to kosztuje 10 zł/30 dni.
Jak klikniesz w linki w moim wcześniejszym poście, to znajdziesz tam regulaminy z wszelkimi szczegółami.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: fajny52 »

Dziękuję.
Chciałem zapytać czy RWK nie wyklucza się z pakietem za 20 zł na 30 dni to rozmowy bez limitu na komórki i numery stacjonarne oraz rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo. ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limit

Post autor: Joanna_Plus »

fajny52,

roczna ważność konta nie wyklucza się z promocją Ja+ Rozmowy do wszystkich 2: http://www.plus.pl/documents/16/f2b8779 ... kich-2.pdf. O wykluczeniach pisałam zaś powyżej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ